Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katrinne

fryzjer- Lublin

Polecane posty

Gość ninety nine
Ja chodze do MG Studio- ul.Probostwo 19, troche sie trzeba naszukać ale odkrylam tego fryzjera dzieki siostrze i od roku chodze tylko tam , za strzyzenie + prostowanie prostownicą ( mam geste wlosy do ramion,jest ich duzo ) płacę 35 zł, jak dla mnie cena przystępna, modelowanie jak zauważyłam kosmetykami Goldwella ale ja nie biorę modelowania tylko prostowanie.Wychodzę- wlosy gładziutkie do konca dnia :)w środku ładnie, są 2tylko babki, ja chodze do p.Ani.Jest to gabinet fryzjerski połączony z kosmetyką ( w drugiej czesci) ale tam to juz nie byłam. Wcześniej chodziłam na Wieniawską ( super fryzjer!!) ale zrobilo sie drogo i teraz chodzę tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety pani Ani już tam nie ma, ani żadnej innej fryzjerki lub fryzjera dosłownie wieje pustką. Dziwne to wszystko tam jakoś ... duża rotacja pracowników ... A salon znam już trochę czasu. Szkoda tylko, że nikt mnie nie poinformował, że moich Pań już nie ma, chociaż była wcześniejsza rezezrwaja telefoniczna bo z wizyty wyszły nici ... Trochę to takie oszukańcze ... Ale Panią Anię udało mi się znaleźć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrina
Mam dwie ulubione fryzjerki - Panią Jolę i Panią Dominikę, obie z Pink Hair & Beauty Studio http://pinkstudio.pl/ Do Pani Dominiki chodzę, jeśli mam okazję i chęć zaszaleć z kolorem na włosach, ostatnio zrobiła mi piękne Ombre. Pani Jola z kolei ma świetne pomysły, jeśli chodzi o cięcie i dobór fryzur.. i ten relaksujący masaż głowy. Uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja potrzebuję ratunku, bo spaliłam włosy rozjaśniaczem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×