Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

fryzurka

Polecane posty

Gość gość

Hej, za 3 tygodnie moja najlepsza przyjaciółka robi imprezę urodzinową. Chciałabym wyglądać na niej jak najlepiej. Do tej pory myślałam że puszczę moje wlosy luźno ale gdy zapytałam znajomych w czym lepiej wygladam, odparli że w kucyku z wyciągniętymi pasmami. Nwm więc co robić.. Ja się lepiej czuję w rozpuszczonych, ale teraz mam wątpliwości. Nie chcę zmieniać fryzury w trakcie impreziy. Co mam robić? Teraz nwm sama w czym czuje się lepiej. Ubrana bede w małą czarną. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli sama sobie podobasz się bardziej w rozpuszczonych włosach to idź właśnie w takiej fryzurze :) jesteś piękna tylko wtedy, kiedy taką się czujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki masz kolor włosów? jesli czarny tak jak sukienka to może warto związać, żeby nie było za ciemno? a jeśli nie to popieram wpis wyżej, najpiekniej będziesz wyglądać w takich włosach w jakich się najlepiej czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś o koku typu messy bun? Ostatnio na fanpage'u Great Lengths oglądałam fajny tutorial, jak taki zrobić. Banalnie proste a efekt jest prześliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×