Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goniiazz

Kazadi dla neonail

Polecane posty

Gość goniiazz

widziałam właśnie nową kolekcje hybryd neonaila którą zrobiła dla nich Patricja Kazadi, kolorki są super widzieliście? bardzo lubię Patricję jestem ciekawa jak tworzyła kolory a niestety nie mogłam być na targach w Poznaniu bo za daleko :( piękne te buteleczki i pudełko, zbieram na nie kaskę:) a wam się podobają widzieliście je? fajnie że wybrali kogoś takiego ona zawsze ma piekne paznokcie i makijaze..,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasqu4
woww ale piękne!! uwielbiam Patricie<3 koniecznie muszę kupić te kolorki od niedawna robię hybrydki a neonails jeszcze nie próbowałam mam nadzieję że są dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patricia jest cudowna osoba :-) widziałam ja na targach ,pelna wdzieku i klasy i do tego przepiekna :-) ciesze sie ,ze mialam okazja ja spotkac i kupilam tez dwie piekne hybrydki z jej kolekcji bitter sweet i naked truth ,moje klientki szaleja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahania
limonkowy kolor z tej kolekcji jest obłędny! :) zamówiłam i czekam aż do mnie dotrze,nie mogę się doczekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darqaaa
mahania a jak ta limonka jakosciowo? widziałam w internecie foty wyglada pieknie ale nie uzywalam wczesniej lakierow neonails.. kazadi bedzie teraz z nimi w dzien dobry tvn jestem ciekawa co tam pokaza.. a do tego bedzie promocja na te lakiery i zastanawiam sie nad ta limonka..chyba ja kupie i zabiore do mojej kosmetyczki przy kolejnym manicure ;D jak zobaczysz moj wpis to daj znac jak sie sprawuje jakosciowo ten lakier:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś ja raz że za Kazadi nie przepadam, dwa że za tą firmą również. lakiery uwielbiam z MakeAr i moim zdaniem są o niebo lepsze. Nie odpryskują i nie niszczą paznokci, z innymi firmami miałam z tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaolak
nigdy nie słyszałam o makear,to chyba coś nowego, nikt o tym nie mówi.. fajna ta kolekcja kazadi ale narazie mam ban na zakupy kosmetyczne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ban? :D za bardzo poszalałaś i wydałaś ostatnie pieniądze na kosmetyki i teraz nie masz co jeść? :D nie martw się, też bym tak zrobiła ;) A MakeAR to nowa marka lakierów hybrydowych. Wpisz w wyszukiwarkę to na pewno Ci wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaolak
taki miałam ban,że skończyło się na zamówieniu całego zestawu kolekcji neonail by kazadi :D teraz mają konkurs,można wygrać pieeekny rower, wieć napewno wezmę udział ;) i do konca miesiąca nic nie kupie! xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barboszka
super są te kolory, zamówiłam na www.topdrogeria.pl aż 4 i dla mnie jakość neonail jest milion razy lepsza niż semilaca.. na pewno kupie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka tandetna reklama na kafe? Semilaki i tak lepsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kto by pomyślał, że niby poważna marka znizy się do takiej szmatławej reklamy? Ja uwielbiam semilaki. Ale za to nikt mi nie płaci... Taka że mnie frajerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darqaaa - lakier bitter sweet z kolekcji nn wypróbowany :) po ponad 2 tygodniach manicure idealny tylko te odrosty.. ;[ jak ja tego nie lubię! ogólnie kolor przeepiękny bardzo wakacyjny :) kryje przy 2 warstwach aż się zdziwiłam,że tak dobrze i bez białego podkładu.. polecam na prawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nargilija25
skusiłam się na naked truth z tej kolekcji - bardzo fajny kolor, pomiędzy beżem, szarością a różem? trudny do opisania :) jakość neo dla mnie o jednak lepsza od semi. łatwiej się ściąga i jakoś lepiej dla mnie błyszczą. na topie semi miałam też zarysowania? malutkie ale trochę mnie to drażniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarisa0
Gość - jeśli coś jest tu tandetne to tego typu komentarze ;) dziewczyny rozmawiają tu w danym temacie, o innych lakierach a twój komentarz nic tu nie wnosi ;) a na komentarze i reklamy z linkami od maker nie mogę już patrzeć ;p w kółko to samo a to zniechęca serio.. Żeby nie było,że nie w temacie to właśnie szukałam zdjęć kolorów z tej kolekcji i trafiłam tutaj,dobrze wiedzieć że jakość jest super bo kolory bardzo mi się spodobały :) zastanawiam się nad 3 kolorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej dziewczyny ta kolekcja kazadi jest teraz w promocji, obnizyli cene o kilka zlotych :D wlasnie zamowilam 3 kolory - bitter sweet, dark pop, insomnia,, byc moze ktoras z was tez bedzie zainteresowana zakupem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luusskaa
o,w promocji to chyba kupie bo zastanawiam sie nad lampa i myslalam jaki kolorek jako moj pierwszy zakupic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie super :o ale nie słyszałam wcześniej o MakeAr, jakaś nowa firma? choć widzę, że tu głośno o niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×