Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Keratinka

Keratynowe prostowanie czy Codziennie Prostownica?

Polecane posty

Gość Keratinka

Zrobiłam trwała, mocno kręcone loczki :) Były wspaniałe przez dwa miesiące... Teraz włosy się prostują, nie mają tej objętości, co wcześniej. Najogólniej rzecz ujmując - nie podobają mi się. W tym momencie codziennie używam prostownicy ustawionej na 150st. Zastanawiam się czy nie zrobić keratynowego prostowania włosów... Ale słyszałam opnie, że jak keratyna już się wypłukuje, to włosy są bardzo zniszczone! Dużo bardziej niż przed zabiegiem! Z drugiej strony niemal codzienne użycie prostownicy również nieziemsko niszczy włosy - pytanie, co bardziej? Włosy kręcone mają niecałe 30cm, na górze ok 10cm odrośnięte proste. Oczywiście prostownica tylko na te 30 i czekam aż odrosną. Podcinam końcówki - zatem część pokręcona regularnie się zmniejsza. Ale wiadomo 30cm, to troche poczekam... Na pewno plusem keratynowego prostowania jest to, że wilgoć nie powoduje puszenia i kręcenia. A tak, jaki kolwiek deszcz, wilgoc, to ja mam włosy pokręcone :/ Co o tym myślicie? Macie jakieś doświadczenia? Codzienne prostowanie, czy keratyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle że jak masz dobrą prostownicę to codziennie prostowanie Ci nie zaszkodzi tak bardzo, ja mam taką z fryzomani Ga.ma CP3 Digital Nano Tourmaline Laser Ion http://www.fryzomania.pl/category/prostownica-gama i jest ok nie widzę, żeby włosy byly zniszczone, prostuje co 2-3 dni bo mi sie nie chce codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz dobra porzadną prostownice jak ta panasonica z funkcią nanoe, to prostowanie i nie niszczy włosów i nie trwa długo wiec mimo ze prostuje swoje włosy codziennie czy nie to nie jest to dla mnie uciazliwe. a na keratynowe chyba sie bym nie zdecydowała. mam zmienne nastroje rz wole proste raz krecone a jak je kerastyna potraktuje to o lokach czy falach moge juz zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za jabłkowa lub winogronowa keratyna? Nie znam Amazon Keratin. To jakaś nowa firma na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amazon Kertin ma super produkty. W swojej ofercie mają zabiegi które służą do wyprostowania włosa jak i również produkty które nie zmieniają struktury włosa tzn. włos może zachować naturalne fale, ale nie będzie się puszył. Keratyna winogronowa jest najsilniejsza i służy do maksymalnego wyprostowania włosów. Keratyna czekoladowa likwiduje puszenie, ale nie zmienia struktury włosa - po niej mogą zostać naturalne fale, jabłkowa - nie prostuje włosów, jest stosowana aby wyeliminować puszenie się włosów oraz w celu ich nawodnienia. Jest tez terapia białkowa, która powoduje że włosy są błyszczące i eliminuje ich puszenie. No fajne mają te zabiegi! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widziałaś na FB że jest konkurs i można wygrać kosmetyki Amazon Keratin? I można też wygrać 50% zniżki na zabieg keratynowy na włosy! Może mi się poszczęści! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam sobie keratynę winogronową. Amazon keratin ma super te zabiegi i produkty do pielęgnacji. Włosy błyszczące, zdrowe i wreszcie proste. Miałam już dość tego puchu na głowie po zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja słyszałam, że świetna jest ta keratyna czekoladowa. W ogóle Amazon ma te keratyny w pięknych zapachach. Aż jeść się chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi fryzjer zaproponował Amazon Keratin i fajnie wyszło. A co do pytania to jasne, że prostowanie keratynowe jest lepsze, bo naprawia włosy a co dzienne, prostownicą, tylko je niszczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keratyna to zdecydowanie jeden z moich ulubionych kosmetyków. Pięknie wypełnia strukturę włosów, moje stały się łatwiejsze w układaniu. Zabieg robiłam niedawno w In Harmony na Jerozolimskich. Mają dobrą cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×