Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszkaaaaa

Kosmetyczka w Białymstoku - jaką polecicie ? POMOCY !

Polecane posty

Gość Agnieszkaaaaa

Witam, mam pytanie.Jaką możecie polecić mi kosmetyczkę ? Chodzi mi głownie o zabiegi oczyszczania, coś na trądzik, która jest dobra w tym co robi ? Był ktoś może w villa uroda? Bo zastanawiam się nad tym, albo la perla, albo estmed. Z góry dzięki za odp :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów się do kosmetyczki z ul. Warszawskiej Anety Ostaszewskiej. Co jak co ale oczyszczanie twarzy robi naprawdę dokładnie i dobrze jak nie najlepiej. Sama doświadczyłam efektów jej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równiez polecam pania Anetę Ostaszewską !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od lat chodzę do salonu piękna i bestia. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów tam, ceny sa konkurencyjne a obsługa na najwyższym poziomie. Wchodząc tam czuć już miłą atmosferę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z siostrą chodzimy do salonu piękna i bestia od dłuższego czasu. Zdarzyło nam się pójść gdzieś indziej, tak żeby sprawdzić, ale jednak zawsze wracamy do P&B. Salon jest w pełni profesjonalny, a zabiegi na najwyższym poziomie. Ceny tez są dość konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja też chodze do Pieknej i Bestii ;) uwielbiam ten salon panie są tam miłe i zawsze podchodza do swojej pracy z zaangażowaniem a to najważniejsze. Pozdrawiam może kiedyś sie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyżej, piękna i bestia, juz nie chodze w żadne inne miejsce, właścicielka ma tam wszystko, czego potrzebuję. No i jest ona naprawdę profesjonalistką, jeszcze się nigdy nie zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×