Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edynka

Kraków - dekoloryzacja włosów

Polecane posty

Gdzie w Krakowie sciagna mi porzadnie kolor z włosów? I nie obedra calkowicie z pieniedzy? Napiszcie, ile to kosztuje, prosze. Mam dlugie, bardzo ciemnobrazowe wlosy. Jesli mozecie pomoc - piszcie! Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeelikaa23
Ja robiłam ostatnio w Black Pearl, jestem bardzo zadowolona a za średniej dłudgości włosy zapłaciłam 130 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez robilam dekoloryzacje w black pearl, fajny salon, ladny i niedrogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magziel33
hmm a słyszeliście o salonie Vici Hair? Zapisałam się do nich na dekoloryzację włosów do pani Martyny Karkochy, jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylenka22
Spokojnie bez obaw ;) jak zapisałaś się salonu VICI HAIR i jeszcze do Pani Maryny K to nie mogłaś lepiej trafić, ;) super fryzjerka ;) wie co robi i ma swietna wyobraznie jesli chodzi o uczesanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba dobrze bedzie też kiedy odwiedzicie ten salon http://strefafryzur.com/ Dla mnie numer jeden jesli chodzi o Kraków. Wiec warto odwiedzić jeszcze przed Sylwestrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja jakieś cztery miesiące temu robiłam dekoloryzację w tym salonie na Krowoderskich Zuchów w Krakowie http://luksusportal.pl/pl/kosmetyka-i-uroda/prezentacje/pure_diamond Byłam zadowolona bardzo, bo naprawdę profesjonalna pani fryzjerka naprawiła mi to, co zniszczyła wcześniej inna :/. Fajna atmofera, pełen profesjonalizm. Teraz już regularnie do nich chodzę, choć muszę przejechać kawałek drogi bo mieszkam całkowicie po drugiej stronie Krakowa, ale zdecydowanie się opłaca. Także ze swojej strony polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 zł zapłaciłaś? :) czy są jakieś dodatkowe koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli robisz tylko to, to tak - zapłacisz tyle ile wychodzi w cenniku, ja jeszcze zmieniałam fryzurę dodatkowo, ścinałam włosy więc wyszło mi trochę więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym na Krowoderskich Zuchów też słyszałam, że jest bardzo ok, także wart uwagi. Ogólnie jeśli chodzi o dekoloryzację czy inne usługi, to ważna jest też długość włosów. Ceny czasami się wahają. Podobno dobrzy fryzjerzy są też na Ruczaju. Ja właśnie poszukuję jakiegoś bo w tych okolicach mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też szukam kogoś z Ruczaju? Może ktoś poradzić jakiś salon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Salonie Febe raz z tego co pamiętam i było bardzo ok :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaKa
Ja byłam w Prestige i też polecam jeśli ktoś szuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka3
Na koloryzację chodzę do Kaczmarzyka. Zna się na rzeczy- koloryzacja zawsze wychodzi dobrze. Nie robiłam u niego dekoloryzacji- ale sądzę, że radzi sobie z nią tak dobrze jak koloryzacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja dziewczyny chodzę do nich w biurowcu Herbewo i tez szczerze mogę polecic. Maja fajne fryzjerki, zawsze podpowiedzą co i jak i mądrze pomoga dobrać odpowiednią fryzurkę. Jestem jak najbardziej za. No i cenowo też jest bardzo przystępnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniabe
Też robiłam dekoloryzacje włosów w Hair Design. Wymarzył mi się ten siwy blond i musiałam dopiąć swego. Nie żałuję :) Operacja została przeprowadzona "bezboleśnie" hihi i w pełni profesjonalnie. Mimo zabiegu, moje włosy mają dobrą kondycję, a założony kolor ma perfekcyjny, zimny odcień. Dziewczyny zajrzyjcie na stronę http://www.hairdesign.pl/ i zapiszcie się na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allison77
No ale jeśli chodzi o Hair Design to najbardziej polecam koloryzację i dekoloryzację u pana Andrzeja Krzaka. Chociaż niezbyt lubię chodzić do fryzjera, dzięki niemu przestałam się bać i zawierzyłam mu los moich włosów ;) Tu możecie go zobaczyć - http://www.hairdesign.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, po co Ci dekoloryzacja. Przecież to tak niszczy włosy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hinka88
No ale jak ktoś - np. ja :D uważa, że w blondzie jest mu do twarzy i super się w nim czuje to myślę, że warto ściągnąć kolor ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarusia_j
Zamarzył mi się kiedyś różowy kolor włosów. Kocham mangę i w ogóle taki styl. No i udałam się do Hair Design (obczajcie ich tutaj http://www.hairdesign.pl) i zrobili to profesjonalnie. Co prawda zabieg trwał dość długo, ale moje włosy nie zniszczyły się zbytnio no i osiągnęłam taki kolor, jak chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsdfsfs

podbijam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierz  się do Simplyfine.  Daję kontakt do salonu https://simplyfine.pl/oferta/dekoloryzacja-wlosow/

Pełen profesjonalizm, pracują w nim ludzie którzy znają sie na swojej pracy i powinni doradzić Ci jakie najlepsze rozwiązanie wybrać aby nie zniszczyc włosow. ! W pełni mogę polecić ten znakomity salon. Wszystko jest tan na najwyższym poziomie począwszy od atmosfery a skończywszy na efekcie jaki osiągniesz.

Zresztą polecam poczytać sobie inne opinie w sieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłam do Studia M na Halszki (Kurdwanów). W 2017 była tam Pani Patrycja (miała czerwone włosy i wygoloną jedną stronę głowy 😄 ), która wspaniale zajęła się moimi włosami. Zeszła z koloru, później robiłyśmy ombre. Byłam zachwycona! Po kilku spotkaniach okazało się, że już tam nie pracuje. Trafiłam do Pani Sylwii. Też było ok, ale już mniej dokładnie. Moja przygoda skończyła się, kiedy trafiłam do Pani pochodzącej z Ukrainy, a wygląd moich włosów to była jakaś komedia 😂

Ogólnie polecam miejsce, bo mają duże kwalifikacje, ale trzeba trafić do kogoś pracującego tam już dłużej.

Poza tym jeśli ktoś kojarzyłby Panią Patrycję to proszę o info czy i gdzie teraz pracuje ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×