Odpowiedz na ten temat

Kursy wizażu- jakie polecacie?

• gość 2013.06.12 [16:05]
    Wklejam tutaj, bo na zdrowie i uroda nikt mi nie odpisał.
    Uczę się w studium kosmetycznym, myślę o zrobieniu kursów, przede wszystkim kursu wizażu (chciałabym nauczyć się wykonywać porządne i profesjonalne makijaże) a potem coś o paznokciach, bo to teraz podstawa. Jaki kurs wizażu w Warszawie polecacie? Żeby nie był zbyt drogi i żeby była możliwość zapłaty na raty (innej możliwości nie mam) i niezbyt daleko. Mam do Warszawy około 2 h jazdy busem, nie znam kompletnie miasta, wolałabym gdzieś niedaleko dworca, żeby nie wydać majątku na taksówkę. I jeszcze jedno: boję się, że nie dam sobie rady, że nie zdam egzaminu na koniec kursu, czy te egzaminy są bardzo trudne?
  • gość 2013.06.23 [21:44]
    Pomocy. Chcę odbyć taki kurs w wakacje, muszę wszystko dokładnie zaplanować. Jeśli nie znacie takich szkół to chociaż powiedzcie mi, czy te egzaminy na koniec kursów są bardzo trudne? Boję się tego, boję się, że nie podołam.
  • gość740 2013.06.30 [16:48]
    kobietki, pomóżcie. Interesuję się makijażem, jakieś pojęcie o nim mam, nie jestem jakąś pierdołą, co nie potrafi się umalować. Chcę zrobić dobry kurs wizażu, zostać wizażystką tylko boję się, że nie podołam, że nie zdam końcowego egzaminu itp...
  • gość 2013.07.05 [12:38]
    dzięki za liczne odpowiedzi...
  • gość 2013.07.07 [14:02]
    no dziewczyny, co tak słąbo z odzewem? ja osobiście polecam kurs, który sama ukończyłąm, czyli kurs gowork.pl. super cena, uczyliśmy się wszelkich nowoczesnych technik, zarówno podstawy, jak i rzeczy zaawansowane, czyli wszystko, co do szczęścia potrzeba smiech.gif do tego trafiłam na super grupę i bardzo fajnych wykładowców. jeżeli nadal czegoś szukasz to polecam usmiech.gif
  • gość 2013.07.08 [12:33]
    biorę pod uwagę gowork ale muszę najpierw sprawdzić, jak z lokalizacją itp. A jak wyglądają egzaminy po tych kursach? Zawsze mam pecha co do egzaminów, boję się, że pójdę, będzie mi dobrze szło a w końcu nie zaliczę.
  • Zuzanka88 2013.08.06 [12:38]
    koleżanka zapisała się na rok zaocznie do szkoły policealnej Gowork w Katowicach, oferta podobno ciekawa, podobno ten kierunek cieszy się tam powodzeniem i dlatego zapisała się szybko, ale wszystko sprawnie załatwiła, cena też przystępna
  • gość 2013.08.19 [17:11]
    no dobrze ale nikt nie odpowiedział, czy te egzaminy końcowe są trudne. Ja mam pecha do egzaminów, zawsze mi braknie parę punktów do zdania.
  • gość 2013.08.25 [18:04]
    No i nikt mi nie potrafi odpowiedzieć, czyli widzę, że sam spam tutaj.
  • kinia777 2013.09.02 [15:33]
    Gość nie załamuj się..luzik usmiech.gif Ja jak wybierałam szkołę to jej dyr odnośnie kwestii zdawanych egzaminów powiedziała ...coś w tym stylu.."Droga Pani, jeśli nie zda Pani egzaminów tzn. że szkoła ma : zły program, fatalne nauczanie i kadrę do wymiany. Jeśli dotarła Pani do egzaminów to musiała Pani modelkom wykonywać usługi w zadowalający je sposób. W nauce nie zawsze chodzi o zdolności a raczej o PRACOWITOŚĆ I DETERMINACJE. Jak ktoś chce to się nauczyć to my na pewno nie będziemy mu przycinać skrzydeł. Jak ktoś okaże się leniem to zostanie poinformowany po dwóch dniach że szkoda jego pieniędzy na dalszą naukę. W historii 10 lat działania szkoły SELECT takich przypadków było 2!" Babka mnie tym jakoś przekonała i poszłam do nich. Kurcze na tych kursach widać że ktoś trzyma nad nimi pieczę - jak się okazało dyr traktuje tą szkołę jak swoje dziecko - dopieszcza wszystko jak się tylko da. Oj krzywdy uczniom nie da zrobić. Zresztą - strona z sukcesami absolwentów mówi wszystko.
  • gość 2013.09.03 [17:53]
    dziękuję kinia777 za sensowną wypowiedź. W sumie racja, jak ktoś się przykłada i traktuje to poważnie to nie ma szans, żeby nie zdał. Czyli polecasz Select? Szkoda, że te kursy takie drogie ale jakoś muszę dać radę.
  • gość 2013.09.12 [14:10]
    Tak .. z czystym sercem mogę ci ich polecić !usmiech.gif
  • gość 2013.09.12 [21:59]
    ja też kończyłam Select. Niestety nadal mam spore braki. Kolejny krok to szkoła Beauty Box. Mam nadzieję, że już więcej nie będę potrzebowała usmiech.gif
  • afrodytazpiany 2013.12.06 [11:14]
    a ja właśnie się zastanawiam nad szkołą wizażu http://maquillageart.pl , koleżanka tam była i jest zadowolona, ciekawa jestem na co zwracacie największą uwagę przy wyborze szkoły (pomijając cenę)?
  • JagodaS 2014.03.11 [19:48]
    Słyszałam od znajomej, że dobra szkoła wizażu jest w Warszawie. Dokładnie to Akademia Wizażu Agaty Świeckiej http://www.beauty-box.pl/school/. Posiadają bogatą ofertę kursów. Pamiętam, że ona dość długo szukała idealnej szkoły i dopiero z nauki u nich była zadowolona.
  • gość 2014.03.13 [09:05]
    Też piszę z opóznieniem,ale może jeszcze nie znalazłaś.Taki kurs wakacyjny ,tani i dobry ja ukończyłam w ubiegłym roku w Beauty Box u p. Agaty Świeckiej.Wiem,że zawsze w wakacje mają takie kursy.Co prawda jest nawał materiału i nie jest łatwo, ale dostajesz solidną wiedzę a praktykę to już pózniej sama sobie musisz wyćwiczyć.Jak możesz dojeżdzać w tygodniu to bardzo dobra jest opcja kursu rozszerzonego w poniedziałek raz w tygodniu popołudniu.Moja koleżanka go właśnie kończy i ćwiczy na mnie usmiech.gif Jest na raty i można go robić po pracy.
  • maruszka 87 2014.03.17 [09:13]
    Te jednodniowe szkolenia z rysunku ust lub brwi prowadzi p.Agata Świecka.Ona jest w tym specjalistką i od dawna robi też makijaże permanentne.Usta są najtrudniejsze ,ale pokazuje różne triki i bardzo dobrze wszystko tłumaczy.Z tego co wiem, to dużo kosmetyczek, które robią makijaże permanentne korzysta z tego jednodniowego kursu, żeby się podszkolić.Też uczy stylizacji brwi i korekcji kształtu.Ja idę do niej, ale na kurs rozszerzony, tam jest wszystko już zawarte i się bardziej opłaca moim zdaniem.
  • Migda 2014.03.29 [17:53]
    Maruszka87 a kiedy się wybierasz na ten kurs? ;p Może się spotkamy na nim? Bo ja też teraz chcę iść usmiech.gif Już się nie mogę doczekać bo słyszałam, że dużo można się na nich nauczyć. Liczę na fachowe szkolenie.
  • gość 2014.04.07 [11:20]
    fajne kursy organizuje http://stylstudio.pl/ mają kursy kosmetyczne, m.in właśnie z wizażu, stylizacji, robiłam u nich parę kursów i jestem zadowolona
  • Maruśka 88 2014.04.12 [17:52]
    Chyba się powielę, ale także słyszałam dużo o Akademii Wizażu P. Świeckiej. Moja przyjaciółka robiła tam kurs. Tanio możne tam aż tak nie jest, ale Maja (moja przyjaciółka) jest zadowolona. Dużo się nauczyła, że podchodzą do każdego indywidualnie, dużo zajęć praktycznych -nie tylko teoria. Przede wszystkim stawiają na jakość a nie na ilość.
  • Domienika_89 2014.04.12 [19:19]
    Czy ktoś jeszcze poleca szkołę P.Agaty??
  • Fiszka1985 2014.05.09 [14:59]
    A ja polecę miejsce w Koszalinie. Pani Aleksandra Górecka i jej szkolenia kosmetyczne. Ceny są bardzo przystępne i można tam spotkać się z profesjonalną nauką. Praktyka i doświadczenie w pigułce usmiech.gif
  • gość 2014.05.09 [15:26]
    Ja polecam kurs wizażu w http://www.zdz.lodz.pl/ - bardzo fajny, sama jestem po nim i bardzo mi sie podobał.
  • gość 2014.06.12 [10:47]
    RenataWw dobrze że sprawdziłaś opinie tej szkoły na forach tylko to nie wszystko ... jeżeli Twoja siostra zwraca uwagę na jakość i profesjonalizm to zdecydowanie powinnaś dokładnie sprawdzić stronę internetową szkoły czy mają galerię zdjęć z pracami absolwentek, filmy z zajęć i dla pewności odwiedzić tą szkołę ja tak robiłam oczko.gif wybrałam kilka szkół i dopiero w szkole Select mi się spodobało tam szkoła tętni życiem , sale są zadbane jest mnóstwo kosmetyków, instruktorki z pasją oczko.gif szczerze polecam oczko.gif
  • gość 2014.07.24 [15:31]
  • gość 2014.10.08 [00:15]
    Hej, ja polecam szkołę z kursami wizazu i stylizacji make up ever, dopiero zaczynają, ale fajnie podchodzą do sprawy. kursy są na prawdę na dobrym poziomie, mili wykładowcy i są tanie w stosunku do innych firm. Na razie działają tylko na facebooku. Polecam usmiech.gif
  • gość 2015.02.19 [11:20]
    Ja sporo dobrego słyszałam o szkole Studio Sztuki w Warszawie.
    Zajrzałam na stronkę i nie powiem, zrobiła na mnie wrazenie lista filmów, w ktorych przy wizazu i charakteryzacji brali udział.
    No i cenowo nie stoją jakos wysoko. Osobiście sie do nich własnie wybieram na kurs.
  • gość 2015.04.08 [21:50]
    Byłam w Pro Make Up Academy i jestem bardzo zadowolona, polecam każdemu kto chce profesjonalnie wykonywać makijaze.
  • flumia 2015.04.14 [16:15]
    mojej siostrze się bardzo podobało w szkole http://fam-makeup.pl/ . Była zachwycona instruktorkami, bardzo duży nacisk kładziony na zajęcia praktyczne, ciekawe instytucje współpracujące.ja, jako główna modelka i królik doświadczalny widziałam spore postępy. teraz się tam wybiera na charakterystykę.
  • gość 2015.04.17 [21:58]
  • 78Maja78 2015.07.25 [20:03]
    Bardzo dobre kursy masażu i kosmetologii ma bartmaj. Ciekawa oferta i fajne metody nauczania: http://www.bartmaj.pl/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...