Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kursy wizażu- jakie polecacie?

Polecane posty

Gość gość
W Krakowie i okolicach organizuje kursy Patrycja Deviron. Byłam na takim kursie i mogę polecić. Pani jest bardzo cierpliwa i pomocna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.promakeupacademy.pl - warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej i najoplacalniej z gwarancja nauczenia cie malowania- intense pro w pro make up w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erykadew
Ja polecam Akademia HairXtend Poland w Warszawie sama tam właśnie skończyłam kurs makijażu permanentnego i mogę teraz z czystym sumieniem polecić ta Akademię. Kursy odbywają sie tam naprawdę profesjonalnie poczytajcie na ich stronie może akurat ktoś się zapisze http://www.hairxtend.pl/training/260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Europejską Szkołe Stylizacji, odbyłam tam 4tygodniowy kurs wizazu . Swietna kadra instruktorek, duzy wybor kosmetow , imponujaca sala wizazu. Jestem bardzo zadowolona ze wybralam to miejsce napewno tam wróce tym razem na kurs rzes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo zastanawiałam się jaką szkolę wybrać. Postanowiłam prześwietlić wszystkie kursy wizażu w Warszawie. Oczywiście ważne były dla mnie opinie na forach ale trochę im nie ufałam. Decydując się na wybór istotne dla mnie było jak długo istnieje dana szkoła? jakie są produkty i czy jest ich dużo? Kto uczy i czy jest to osoba z dużym doświadczeniem. Zrobiłam osobistą wędrówkę po szkołach i wybrałam szkołę Select na Al. krakowskiej dużo się nauczyłam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę Wam polecić WIZAŻ w Rocznej Szole Policealnej PROFESJA EDUKACJA http://www.profesjaedukacja.pl/ Kadra bardzo profesjonalna i zaangażowana ;) POLECAM W 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozpoczęłam dziś kurs wizażu w Szkole Select, jestem pod wrażeniem . Poznałam dziś pierwszą z instruktorek - Olę, jest bardzo miła i widać, że ma ogromną wiedzę. Sala wizażu bajeczna!! Jest w niej pełno kosmetyków, sprzętu. Tematy zapowiadają się ciekawie :)Dam wam znać jak wrażenia pod koniec kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki? Przede wszystkim zaawansowany i długi, ale dopiero odpowiednie zaangazowanie przyniesie jakiekolwiek korzyści. Niczego nie zrobicie od razu, potrzebny jest czas, ale docelowo na pewno wszystko jest do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak - kursem można to zrobić, ale później każdy element musi być wielokrotnie przećwiczony i wtedy docelowo na pewno duża zmiana będzie zauważalna, ale od razu niczego wielkiego się nie spodziewajcie. Żeby rzeczywiście szybko wygenerować zauważalny efekt, potrzebny jest czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Beauty lux was do zawodu przygotuje, ale od razu cudów się nie spodziewajcie. Żeby uzyskać zdecydowaną zmianę, konieczne jest mnóstwo czasu i dopiero stopniowo zrealizujecie cele. A ogólnie kursy to zdecydowanie najlepsza droga do sukcesu w tym zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizaż w beauty lux jest faktycznie bardzo wymagający, ale moim zdaniem zdecydowanie warto go zrobić, bo w ten sposób świetnie przygotujecie się zawodowo. Oczywiście, że coś takiego wymaga mnóstwa pracy, ale też bez przesady - można tak wszystko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASBIEL
SZKOŁA SELECT-MOJA OPINIA PORAZKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że kursy są ważne, ale wymagają podejścia. Studium nie daje ci niczego poza papierkiem, nie pozwala się rozwijać, nie daje konkretnych umiejętności. No chyba że trafiliście na jakieś szkoły o których nic nie wiem? Kursy rozwijają, ale wcale nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs wizażu to minium kilka tygodni - w tym czasie nauczycie się wszystkich technik, ale dalej musicie już pracować nad poprawianiem swoich umiejętności. Wizaż to nie jest prosty temat, ale ogólnie wszystko jest w nim do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie polecam studia wizażu i stylizacji w WSA! Teram uruchomili także a wakacyjny kurs projektowania makijaży w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie Koszt niewielki, bo tylko 420 zł Wklejam więcej info:www.f(...).635616 6399009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux pozwala poznać zawód i się fajnie rozwinąć, ale od razu cudów nie będzie. Kosmetyczka musi nad sobą pracować, stale się rozwijać. Wizaż to również wymagające zagadnienie, ale na tym również można zarabiać bardzo dobre pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne i profesjonalnie przeprowadzane kursy wizażu są przeprowadzane w www.mmpasja.edu.pl w Szczecinie. Firma ta prowadzi też inne kursy kosmetyczne. Uczyłam się u nich i polecam ich wam też. Można się sporo nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła select w Warszawie tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinawiolska
Szkolenie zawodowe na bardzo dobrym poziomie masz prowadzone w Wawie, w Beauty lux. Możesz szkołę kojarzyć, oni kiedyś nazywali się New nails. W dużym skrócie - długi, wypasiony program i wiele konkretów. Przede wszystkim - szkolenie oparte na konkretach, dużo nauki, wszystkie istotne zagadnienia. Obawiałam się np. czy dam radę z programem, ale sobie poradziłam. Wprawdzie pojawiało się dużo pytań z mojej strony, ale dostawałam konkretne odpowiedzi. Bardzo pozytywnie wspominam te 120h kursu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Maję Adamiak. Byłam u niej kiedyś na szkoleniu i było super, a teraz widziałąm, że robi taki kurs bardzo intensywny i w 6 dni będzie szkolić 6 osoób po 6 godzin dziennie. Brzmi to mega. Może kogoś zainteresuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wow! mega wygląda ten kursik mai. Może pójdę w sumie... Wiesz czy da sie zapisać jeszcze na ten późniejszy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Lux kojarzycie? Oni robią szkolenia zawodowe i tam macie szkolenie, na którym przerobicie wszystkie popularne techniki. To wymagające szkolenie, ale też zdecydowanie godne uwagi. Trzeba się tylko zaangażować. Duże znaczenie ma praca w małej grupie i na jakościowych kosmetykach, ale to sami przecież zauważycie i jest to dosyć oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
A słyszałyście o tych kursach: http://select.edu.pl/kurs/wizazu/ ? Podobno szkoła posiada profesjonalny sprzęt i bazuje tylko na kosmetykach najlepszej jakości - tylko znane marki. Ktoś mi wspominał, że instruktorki są bardzo miłe i jasno i klarownie wszystko tłumaczą, dzięki czemu łatwo jest zapamiętać szczegóły. Mają 13 lat doświadczenia, a to chyba coś znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×