Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zawsze pod wozem

salon uroda od świtu w krakowie, był ktoś? ;)

Polecane posty

Gość jak zawsze pod wozem

witam, czy któraś z was była w salonie fryzjersko kosmetycznym uroda od świtu, jeżeli tak to czy polecacie? i ktorą dokładnie panią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak kosmetyka ale fryzjer tragedia! Nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam w tym salonie i jestem bardzo niezadowolona, mowilam dokladnie o co mi chodzi, chcialam podciac tylko koncowki, a fryzjerka ( pani z czarnymi wlosami) pocieniowala mi wlosy, zrobila swoja wizje, wynik jest taki ze nie moge teraz na nie patrzec, wogole sie nie ukladaja. Odradzam ten salon !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam ale ostatnio odwiedziłam salon Vici na św. Sebastiana i nie pożałowałam tej decyzji :) Pani Ania świetnie farbuje włoski, wymyśliłam sobie flamboyage i wyszło dokładnie tak, jak sobie wymyśliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie555
To prawda, też byłam w salonie Vici u Pani Ani na farbowaniu. Efekt jest rewelacyjny, nie spodziewałam się tego :) Polecam tą Panią serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam. Polecam kosmetyczkę Justynkę i fryzjerkę Ulę. Ula czesała mnie na mój ślub oraz do sesji. Obie fryzury przetrwały cały dzień i całą noc ;-)! Dodatkowo po ślubie ścinałam sobie włosy na tzw. boba.. i jestem bardzo zadowolona bo nie muszę ich co rano układać ani prostować. Same bardzo ładnie się układają. Justynka dbała o mój ładny wygląd w dniu ślubu. Makijaż trzymał się dzielnie pomimo 30stopniowego upału...a paznokcie przetrwały nawet zbieranie groszy z chodnika... ;-) Miałam również robione hybrydy na mój honeymoon - wytrzymały 3tygodnie z wodą morską :-) bez szwanku... (gdyby tylko wolniej rosły...). Ja osobiście polecam - Justynkę i Ulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadędmjm
Nie znam tego salonu, ale swój znalazłam dzięki wyszukiwarce www.estibook.pl. Jeżeli któraś by szukała dla siebie salonu, to myślę, że będzie ona idealnym rozwiązaniem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristie
W tym salonie, który polecasz nigdy nie byłam ale regularnie chodzę do mojej ulubionej fryzjerki, Pani Eweliny Szułakiewicz z Vici Clinic w Krakowie. Świetna kobieta, zna się na rzeczy, a sombre wychodzi dokładnie takie, jak sobie wymarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwiedziłam wczoraj salon fryzjerski i przyznam szczerze ze byłam mile zaskoczona,jestem wymagającą klientką i przeważnie po przyjściu od fryzjera myłam głowę...ścięcie i balejaż robiła mi przemiła Pani Monika,młoda i sympatyczna dziewczyna która pomimo wieku konkretnie doradziła i widać że lubi swój zawód.Muszę tu jeszcze nadmienić Panią kosmetyczkę warto skorzystać:)pozdrawiam miłe Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tego salonu
jak najbardziej odradzam Moze i sa mile ale tylko do czasu !!!! poza tym Podkreslam ze bylam tam 1 raz robiac balejarz i wyszlam z żółtymi włosami zamiast blad i na dodatek 0,5 cm odrostu Nie mialam czasu czekac na moja fryzjerke wiec poszlam do nich Nigdy wiecej !!! Wynika z tego ze te panie sa mile TYLKO W OKRESLONE DNI ciezko trafic w jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kogo byłaś bo umówiona jestem na balejaż ale teraz to nie wiem czy iść ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odstraszyły mnie w tym salonie skandalicznie brudne kanapy,wybrudzone farbą i organizery fryzjerek które są po prostu brudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu masz rację. Byłam ostatnio z koleżanką w tym salonie ,ona się ścinała a ja siedziałam właśnie na tej brudnej sofie koło stolika na którym klientka miała kawę było pełno włosów tak jak i w całym salonie chyba fryzjerką nie za bardzo chce się tam na bieżąco sprzątać. Nie dość że sofa brudna aż się odechciewa siedzieć to nie ma szans na relax w tym salonie bo Panie fryzjerki przekrzykują się nawzajem. Nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam!!!! Panie tam pracujące są nie miłe (no chyba ze wszystkie naraz mają zły dzień i akurat tam trafiłam) Rzeczywiscie brudno i te ich szafeczki fryzjerskie aż się kleja od farb Na szczęście byłam tylko raz i niegdy więcej nie pójdę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam w tym salonie, więc nie mam zdania, za to moim ulubionym salonem jest fantastyczny Atelier Bernady na ul. Masarskiej. Uwielbiam tam chodzić. Przemiła obsługa, zawsze uśmiechnięci ludzie, no i doskonale potrafią zająć się moimi włosami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak ten salon wogole prosperuje czytając komentarze klientek Nie zamierzam się przekonać Ale gorąco polecam zakład fryzjerski Efekt Bardzo miłe panie Na pewno żaden klient nie będzie zawiedziony POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mat53

Witajcie. Ja od siebie mogę polecić salonik www.mlsalon.pl w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek

Czy ktoś może polecić konkretną fryzjerkę w tym salonie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×