Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mkomko

szerokie tipsy gdzie kupić?

Polecane posty

Gość mkomko

mam problem.. otóż moja mama, której chciałam zrobić tipsy ma szerokie płytki, tak więc tipsy które normalnie zakładam sobie jej nie pasują.. Czy jest możliwość zakupienia szerszych? Jeśli tak to gdzie? Może one się jakoś specjalnie nazywają? Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hauahya
a nie mozesz po prostu zrobic na formie paznokcia? a nie na tipsie? i sprawa zalatwiona.. o matkoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkomko
czy ja tu prosze o porade JAK mam wykonać tipsa na szerokim pazniokciu?! Nie. Więc z łaski swej "hauahya" czytaj ze zrozumieniem i dopiero doradzaj innym albo nie odpisuj wcale. Bo ja sie grzecznie pytam czy jest możliwość zakupu tipsów o innym rozmiarze niż te standardowe.. po prostu. więc bywaj i mi sie tu nie udzielaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkomko
gdyby znalazł się jednak ktoś kto wie, to bardzo proszę o porade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutwa jego mać
nie ma szerszych tipsów.. jest 10 standardowych rozmarów i tyle. dobrze ktoś tam wcześniej napisał - szerokie paznokcie przedłuża się na formie i nie masz co sie oburzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkomko
ależ skąd, no nie burze sie ale ktoś mnie wcześniej w takim razie wprowadził w błąd bo powiedziano mi ze sa rozne rozmiarowki tipsow, jednak nie moglam sie doszukać nigdzie w internecie dlatego zapytalam tutaj. Dobrze teraz wiedziec ze szukałam czegoś co nie istnieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hauahy
ejj co ty do mnie masz ja napisalam czy nie mozesz zrobic na formie bo mi chodzilo ze nie ma.... i jak zrobisz na formie to bedziesz miala szersze.. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioreczka
jedna z firm z tego, co pamietam ma w swojej ofercie szersze tipsy-niesttey nie pamietam nazwy tej firmy, dlatego poki co poradze Ci tylko przedluzenie na formie-dzieki temu problematyczne plytki stana przed Toba otworem :) zapraszam na forum: http://nailcity.myboard.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasioreczka
jest firma, ktora ma szersze tipsy w swojej ofercie, ale nie pamietam w tym momencie nazwy najlepiej jednak na formie by bylo ;) nowe forum: http://nailcity.myboard.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkomko
dziękuje Wam bardzo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w sevonii. Naprawdę świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×