Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marzena1990

Aerobiczna 6 weidera

Polecane posty

HEJ. Mam już dość swojego brzydkiego brzucha. Mam motywacje jaka jest wyjazd na wakacje do Kołobrzegu:) (dokładnie Sunrise festiwal) Mam zamiar schudnąć do tego czasu około 10 kg (mam nadzieje ze uda się więcej) wiec od dzisiaj zaczynam aerobiczna 6 weidera:) Jak wiadomo zawsze raźniej jest ćwiczyć wiedząc ze ktoś ćwiczy razem z Toba wiec zapraszam do ćwiczeń. http://www.a6w.pl/ Jeśli nie znacie tych ćwiczeń na tej stronie jest wszystko opisane. Piszcie jeśli zaczynacie razem ze mną lub ćwiczycie już od jakiegoś czasu. opiszcie jak wam idzie. Myślę ze za tydzień dodam swoja opinie na temat ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po pierwszej serii ćwiczeń i muszę przyznać ze było dość ciężko. Ćwiczenia na pierwszy rzut oka wydaja się dość proste ale to tylko złudzenie. Czułam prace każdego mięśnia brzucha. Dodaje teraz moje wymiary z którymi startuje:) Wzrost: 180 cm Klatka piersiowa: 99 cm Talia: 83 cm Biodra: 104 cm Udo : 56 cm Wagi niestety nie posiadam ale jak się ostatni raz na niej stałam pokazywała 80 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dzisiaj zrobiłam 10 dzień. Ciężko jest i trochę nudno, a w dodatku jeszcze nic nie schudłam. Niektórzy mają już różnicę po 2 tyg ja jeszcze za bardzo nie widzę;( ale to się pewnie zmieni. Chcę się pozbyć brzucha po ciąży no i do zrzucenia mam z jakieś 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 kilo to nie dużo:) tak ze uszy do góry:) Dasz rade:) proponuje do tego dorzucić basen 2 razy w tygodniu. ja chce zrzucić z 15 kilo:) i dla tego robię 6 weidera chodzę na basen i biegam co 2gi dzień. jestem na diecie 1000 kcal. Dodatkowo pracuje w takiej firmie ze ciągle się ruszam.(Albert hejn stanowisko realizacja zamówień:) jeżdżę na 5 metrowym wózku widłowym i pakuje kartony i słoiki na kosze;/) przerąbana praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po kolejnym dniu 6 weidera i stwierdzam ze idzie coraz lepiej:) Cały czas czuje prace mięśni i mam niezłe zakwasy ale jestem zawzięta i daje rade. chociaż to dopiero 4 dzień już czuje poprawę ponieważ nigdy nie umiałam zrobić 100 brzuszków na ławeczce w jednym ciągu. teraz nie sprawia mi to trudności. także trenuje dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpee_08
Dziewczyny, ja od dzisiaj zaczynam znowu szóstkę. To moje już kolejne podejście do A6W, nie wytrwałam jeszcze niestety do końca, ostatnio zrezygnowałam po dwóch tygodniach, niestety z przyczyn ode mnie nie zależnych - zdrowie. Ale teraz zaczynam od nowa i mam nadzieję, że się uda. Trzymam też za Was kciuki! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwtttooorrrddd
Wieder to cwiczenie dla szczupłych brzusków. Powoduje ich umięsnienie, rzeźbę, natomiast nie spala ani grama tłuszczu, co w przypadku Twoich 80kg powinno być priorytetem... Po co ci twarde mieśnie pod oponą, nikt tego nie zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpee_08
Zgadzam się z wwwtttooorrrddd, to prawda. Weider działa na umięśnienie i wyrzeźbienie tzw, kaloryfera. Na schudnięcie dobre będą inne ćwiczenia plus dieta obowiązkowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem kobieta woda ogniem
kochana od weidera nie schudniesz! te cw sa na rzezbe a nie na tluszczyk :) polecam intensywne aeroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Nie schudnie, i jeszcze dodatkowo kręgosłup sobie rozwali, bo do tego męczenie brzucha bez ćwiczenia reszty ciała prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssasssa
skąd się biorą te laski którym się wydaje że od robienia brzuszków można schudnąć?!! w kółko się powtarza, że nie, a i tak co tydzień taki temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ćwiczę tylko 6 weidera. Biegam co 2 dzień pływam skacze na skakance co 2 dzień aerobik i inne ćwiczenia:)(1 dzień bieganie następny ćwiczenia i 6 weidera codziennie) mam ustalona dietę i twardo się jej trzymam. a A6W ćwiczę dodatkowo żeby bardziej wzmocnić mięśnie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdhg
podziwiam wszystkich, ktorzy dojda do konca weidera. to jest taaaakie nudne pod koniec, gratuluje samozaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś zaczęłam i skończyłam w połowie siadł mi kręgosłup i biodra zaczęły mnie boleć nie polecam z resztą nie spaliłam tłuszczyku tylko wzmocniłam mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silllia
ja nie polecam 6w. Kiedyś pociągnęłam przez 48 dni i owszem brzuszek się trochę wyrobił ale jak tylko skończyłam to zaraz wszystko klapnęło. Jeszcze na początku jako tako się ćwiczyło bo 5 czy 10 minut można poświęcić ale przy końcu to się ćwiczy praktycznie około 40 minut a to już się robi strata czasu dla tak krótkotrwałego efektu jaki był u mnie. Później żałowałam że nie tego czasu nie poświęciłam na inne ćwiczenia, ale wtedy tak wszyscy zachwalali 6w. Poza tym zgadzam się z powyższymi wypowiedziami, mięśnie brzucha wbrew wszelkiej opinii sa mięśniami które mają mały wpływa w spalaniu tłuszczu. Owszem wyrabiają sylwetkę i poprawiają brzuch co może dać takie wrażenie że tłuszczyk zniknął, ale jak chcecie się pozbyć tłuszczu to najlepiej jest ćwiczyć takie partie jak plecy czy nogi. Brzuch można wzmocnić ale katowanie się brzuszkami dłużej niż 10 minut jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem szczerze, ze mi te cwiczenia sprawiaja przyjemnosc. faktycznie zauwazalam czasami bole kregoslupa, ale sadze raczej, ze to jak zawsze w moim przypadku bylo spowodowane miesiaczka. jak juz pisalam a6w to cwiczenia uzupelniajace trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzień cwiczen i coraz bardziej nie zauważam wysiłku w ćwiczeniach. tak jakby mięśnie przestały się męczyć;/ a poza tym zaczęłam inna dietę. 1000 kcal sprawił ze w pracy byłam osłabiona. zaczęłam dietę dukana czyli tzw protal. czuje się o wiele lepiej i od razu zauważyłam różnice. mam więcej energii i czuje się lżejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was po 30 dniu zrezygnowałam z 6 weidera z powodu malych rezultatow i przyspieszonego wyjazdu na urlop. pomimo ze tosowalam te cwiczenia stosunkowo krotko brzuch zmienil troche swoj wyglad. teraz skora jest jedrniejsza i ucieklo mi ok 3 cm pomimo ze waga stoi prawie w miejscu ;/ (waze 79.2 kg) ale to juz i tak krok do przodu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfjhghjgjghj
heheh..te cwiczenia nie dadza wyniku jaki chcesz jesli masz duzo tluszczu na bebechu. wrecz przeciwnie.zbudujesz miesnia i pod tym tluszczem bedzie brzuchol jeszcze wiekszy...! radzilabym zaczac cwiczyc cale cialko,nie tylko brzuch..zrzucisz szybciej..i cwiczenia silowe pozwola spalic tluszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfjhghjgjghj
miesiac sie meczylas i nic nie schudlas i do tego bylas na diecie ..cos pitolisz.. ja w ciagu miesiaca schudlam ponad 4 kg. i nie mam zadnej diety..jem mniej niz wczesniej i nie zre po 19stej.pije duzo wody..i nie jem solonych zeczy..to bylo by na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfjhghjgjghj
zeby miec brzuch mniejszy o 3cm. wystarczy przykurczyc zaladek i nie jesc tyle. taka roznica to jest nic. jak sobie zjesz obiadf masz sporotem tyle wiecej i w wadze to samo..0.5 to twoj obiad kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pewnym sensie masz racje ale ja mam ten problem ze mam nadwagę genetyczna i schudnąć w moim przypadku jest bardzo ciężko;/ ale i tak nie poddaje się. ale z 6 weidera daje sobie już spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghgfhhgfhgf
codzienne wazenie i mierzenie jest bezsensu. Idz na jaks diete,wybierz cos co lubisz. nic na sile. zacznij cwiczyc,mowie o calym ciele nie tylko brzuszki. jak nie dasz rady codziennie to co dwa dni. lub 3 razy w tyg. bedzie ok na poczatek. lub przejdz sie na silownie,poromawiaj z trenerem,napewno pomga ci dobrac odpowiednie cwiczenia i diete. POWODZENIA:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to już gdzieś pisałam. Dziennie ćwiczę + dziennie biegam stosuje dietę wysoko białkowa bez żadnych słodyczy itp. nie ważne się codziennie bo to bez sensu i sama o tym wiem. na siłownie zapisuje się dopiero za 2 tygodnie bo czekam na wypłatę :) 2 dni w tygodniu chodzę na basen. Tak właśnie wygląda mój trening a rezultaty takie jak w podpisie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rthtrh
tak tylko tam jest ograniczenie czasowe ja sam zapierdalając nie dałem rady na początku jest łatwo tylko później nie można się wyrobić w czasie i róbcie to bez przerw minutowych i cały czas nogi w górze można się zesrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffff_____isia
lub zrobic sobie krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian600
Ten system jest dobry na wzmocnienie mięśni brzucha i jako taki powinien być traktowany. http://twojakulturystyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mireksilownia
hmmmm ale 42 dni codziennego treningu? bez pracy nie ma kołaczy jak ktoś chce moze odwiedzic mojego bloga: http://kulturystyka.blog.onet.pl ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×