Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chce schudnac. POMOCY!

Polecane posty

Gość gość

Hej. Mam 28 lat mam 165 wzrostu jestem po 2 ciazach i waze 90kg. Wiem spasłam sie. Nigdy nie cwiczylam ale mam ochote sie wziac za siebie i cwiczyc w domu a was chcialam zapytac o dobry przyspieszacz spalania tluszczu i ewentualnie rady co do diety. Do lata chcialabym choc troche schudnac. Z gory dziekuje za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak przyspieszacz spalania, a ćwiczenia w domu możesz sobie w de wsadzić (przykro mi, ale taka jest prawda). Siłownia, a tam porządny trening z dużymi obciążeniami, to podstawa, a potem cardio, w miarę poprawy wytrzymałości uzupełniane i zastępowane interwałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. dobrą lekturę, z radami dietetycznymi na końcu, masz tu: www.sfd.pl/Odchudzanie_%C5%81opatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najcz%C4%99%C5%9Bciej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze rezultaty przynosi zdrowa dieta polaczona z aktywnością fizyczna. To prawda stara jak swiat ale skuteczna. Jeśli zaczniesz regularnie trenowac możesz po pewnym czasie włączyć suplementy z http://www.elitesportfood.pl/#start, dzieki nim efekty przyjda jeszcze szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Forevwrslim ijak najbardziej jestem zadowolona z efektu, bo jak nie być, skoro schudłam 14 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amsterdamowa
ja tez nabrałam masy po ciąży ale juz powoli wracam do dawnych gabarytow:) najwazniejszy jest ruch bo jakos musisz te kilogramy spalic no i u mnie jeszcze bardzo pomagaja tabletki z zielona kawa iqgreen bo rzeczywiscie przyspieszaja to odchudzanie i mam tez wrazenie ze juz tak nie jem slodkiego odkad je biore:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlutka
Pierwszym i jedynym suplementem jaki stosowałam był Foreverslim.Szkoda że wcześniej nie pomyślałam o tabletkach schudłam bym szybciej i nie męczyłam bym si tak długo na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie myślałaś o wczasach odchudzających? Wprawdzie trzeba będzie wygospodarować trochę czasu, ale gwarantuję, że schudniesz w prosty i przyjemny sposób. Mnie na wczasach w http://www.nawzgorzu.com.pl/ udało się schudnąć 10 kg, a nawet nie odczułam specjalnych wyrzeczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna09
Ja Ci polecam tabletki iqgreen na bazie zielonej kawy. jak dla mnie są skuteczne i kilogramy lecą w dół. i to bez faszerowania się chemią. mam przyśpieszony metabolizm i mniejsze uczucie głodu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgen
ja tez lykam iqgreen, na co dzien mieszkam w niemczech i nie ma tu nic takiego wiec zamowilam je sobie w polsce i biore juz od miesiaca. na razie 6kg mniej na wadze ale spada dalej, ruch oczywiscie jest i to sporo wiec do urlopu forma sie musi zrobic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już skończyłam już branie Foreverslimu.Kupowałam go na początku stycznia bo zależało mi na fajnej figurze na lato.Jedno co mogę powiedzieć że jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!! won spamerskie kuuvrwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skutecznie schudniecie dzięki diecie przyśpieszającej metabolizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heszkka
to nie dopuść żeby spaść się jeszcze bardziej, łykaj sobie te iqgreeny czy coś innego ale odchudź nie tylko siebie ale i kuchnię całej rodziny przy okazji, każdemu to wyjdzie na zdrowie!! polskie jedzenie niestety nie sprzyja chudnięciu. ale wystarczy po prostu pewne rzeczy pozamieniać na inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bardzo dobre rezultaty dało połączenie Foreverslim ćwiczeń na siłowni, raz w tygodniu "pluskania" na basenie, bo pływam stylem rozpaczliwym, ale w przypadku odchudzania nie o styl i rekordy chodzi no i diety. W sumie sieta to może za dużo napisane, bo oprócz wyrzucenia fast foodów, w jedzeniu nic oprócz mniejszenia porcji i podzielenia ich na 5 posiłków nie robiłam, ale efekt końcowy znakomity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie jak niewiele trzeba aby znowu cieszyć się zgrabną figurą.Wystarczy na stronie Foreverslim zamówić tabletki na całą trzy miesięczną kuracje.Brać systematycznie ,trzymać się zasad kuracji ,cieszyć się z każdego kilograma mniej.Moim zdaniem warto bo nie kosztuje to wiele pracy ani wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się staram żeby schudnąc i po zastosowaniu Foreverslimu widzę efekty .A z każdym kilogramem mniej staram się jeszcze bardziej.Mam nadzieję żę z sukcesem skończę swoje odchudzanie.Ale przede mną jeszcze długa droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna892
Jasne gdy widzie się rezultaty to chce się jeszcze więcej;) ja gdy zaczęłam swoje odchudzanie zamówiłam sobie Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i tak stosowałam przez 5 miesięcy i zgubiłam 40kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Numer jeden wśród preparatów wspomagających trawienie, przyspieszających metabolizm oraz ułatwiających odchudzanie i dbanie o szczupłą sylwetkę. - Produkt jest chętnie wybierany przez osoby chcące świadomie dbać o swój wygląd, bez żadnych skutków ubocznych i przykrych symptomów towarzyszących gubieniu zbędnych kilogramów. WEJDZ NA STRONE I DOWIEDZ SIE WIECEJ ROWNIEZ NA TEJ STRONIE ZROBISZ ZAMÓWIENIE: http://nplink.net/cTKrr3xa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Numer jeden wśród preparatów wspomagających trawienie, przyspieszających metabolizm oraz ułatwiających odchudzanie i dbanie o szczupłą sylwetkę. - Produkt jest chętnie wybierany przez osoby chcące świadomie dbać o swój wygląd, bez żadnych skutków ubocznych i przykrych symptomów towarzyszących gubieniu zbędnych kilogramów. WEJDZ NA STRONE I DOWIEDZ SIE WIECEJ ROWNIEZ NA TEJ STRONIE ZROBISZ ZAMÓWIENIE: http://nplink.net/cTKrr3xa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już mogę się pochwalić swoim sukcesem.W końcu dałam radę i jestem chudsza o 12 kg i to wszystko dzięki pomocy Foreverslimu.Teraz tylko muszę się starać aby utrzymać tę wagę a przede mną święta i te wszystkie pyszności.Ale mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona miała podobny problem i stosowała kilka suplementów diety,ale najlepszym okazał się IQacai,w kilka tygodni straciła 7 kg i to bez większego wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrymi tabletkami okazały się dla mnie akurat Slimcea. Stosowałam je nie przerwanie przez 3 miesiące. Tyle trwa pełna kuracja. Początek słaby ale koniec genialny. Spadek wagi bliski 15kg po pełnej kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel45
Ja do ćwiczeń brałem suplement diety IQacai i pomógł mi o wiele szybciej spalić kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana33
Polecam Ci suplement diety IQacai,ja dzięki niemu spalałam o 2 kg więcej niż wcześniej,gdy tylko ćwiczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×