Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość G32

ćwiczenia na spalanie tłuszczu efekty?

Polecane posty

Gość G32

mam 2 urządzenia rowerek stacjonarny orbitrek zastanawiam się czy 30 min rowerek i 30 min orbitrek do spalenia tłuszczyku bedzie ok?? do tego oczywiście dieta jakie macie doświadczenia? Czy będą jakies efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fauzuslica1988hloyk
mam 2 urządzenia rowerek stacjonarny orbitrek zastanawiam się czy 30 min rowerek i 30 min orbitrek do spalenia tłuszczyku bedzie ok?? do tego oczywiście dieta jakie macie doświadczenia? Czy będą jakies efekty?? Jasne http://www.aqd.nl/e4B6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zrobisz porządny trening HIIT 15-20 minut z rozgrzewką włącznie na zmianę z aerobami, to efekt będzie dużo lepszy. Aeroby zaczynasz od 20 minut, co kilkanaście dni zwiększasz odrobinę obciążenie albo czas (nie jedenocześnie), nie przekraczasz 45 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehantupat1971jtzyz
mam 2 urządzenia rowerek stacjonarny orbitrek zastanawiam się czy 30 min rowerek i 30 min orbitrek do spalenia tłuszczyku bedzie ok?? do tego oczywiście dieta jakie macie doświadczenia? Czy będą jakies efekty?? Jasne http://ref.pw/MKm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm zależy wszystko od organizmu. Jak nie masz pewności zapytaj trenerów na http://metasport.pl/ :) Moja koleżanka korzysta z ich usług i mówiła, ze jest zadowolona. Ja tam tylko znalazłam sobie dietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam TMT .Zajęcia wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe o niskiej intensywności, wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej. Trening składa się z 15 min rozgrzewki, 30 min części głównej i 5 min stertchingu. Zajęcia polecamy dla wszystkich, a w szczególności dla osób początkujących z uwagi na ich niższą intensywność, pracę nad całym ciałem oraz nieskomplikowaną rozgrzewkę. Do tego dodaję zieloną kawe max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Total Muscle Training. Najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Ćwiczenia wykonywane są na trzech poziomach intensywności oraz trzech poziomach zaawansowania. Spalasz ponad 600 kcal na jednym treningu! Plus zielona kawa max, to na bank działa. dla zainteresowanych zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Total Muscle Training. Najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania. Spalasz ponad 600 kcal na jednym treningu! Plus zielona kawa max jak dla mnie mega super sprawa. Efekty już po 2 tygod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×