Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zuhajka

czy odżywki proteinowe są wskazane w odchudzaniu?

Polecane posty

witam, jestem młodą kobietą, która całe życie się odchudza.. gubię, przybieram z powrotem i tak cały czas... diety, siłownia, bieganie, itd. teraz kolejny raz zaczynam swoją walkę- chcę schudnąć ok. 20 kg, więc całkiem sporo. 2 razy w tyg. pilates i joga, a poza tym siłownia- głównie bieżnia- no i żadnej wymyślnej diety- tylko po prostu mniej żreć i odpuściła słodycze.( po ostatniej diecie- dukana, na której schudłam 20 kg- hmmm efekt jo-jo :)) no ale do sedna- CHCIAŁABYM ZACZĄĆ STOSOWAĆ JAKIEŚ ODŻYWKI, KTÓE POMOGŁYBY MI SCHUDNĄĆ, I ZASTANAWIAM SIĘ CZY TE ODŻYWKI PROTEINOWE BY SIĘ NIE NADAWAŁY. dla mnie te wszyskie fat burnery to pic na wodę dlatego myślę o odżywkach białkowych, ale nie wiem jak to z nimi jest- bo rozumiem, że one budują masę mięśniową, ale w sumie co się dzieje w zwiążku z tym np z moimi oponkami tłuszczowymi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaakk
Jak będziesz mieć zdrową i porządnie ułożoną dietę to nie będzie potrzeba żadnych odżywek, całe białko zapewnisz w posiłkach. Proszę, przykład jadłospisu: http://www.sfd.pl/PRZYK%C5%81ADOWY_JAD%C5%81OSPIS_DLA_KOBIETY_OD_PODSTAW.-t493530.html I coś bardzo wartego lektury: http://www.sfd.pl/Odchudzanie_%C5%81opatologicznie%2C_czyli_odpowiedzi_na_najcz%C4%99%C5%9Bciej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Odzywki proteinowe nie tylko buduja mase miesniowa, ale mozna nimi zastapic do dwoch posilkow dziennie nie martwiac sie o niedobor witamin, protein i innych skladnikow odzywczych. Dla kogos na diecie takie odzywki moga byc bardzo pomocne. Do tego oczywiscie cwiczenia i w niedlugim czasie bedziesz laska:) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydawało by się że odchudzanie to prosta sprawa. Wiele z was uważa że głodzenie się i nie jedzenie załatwi sprawę, ale to nie prawda. Najważniejsze to prawidłowe odżywianie się o czym dokładniejest wyjaśnione w jaki sposób stosować diety proteinowe podczas odchudzania. Nie wiem skąd dowiedziałaś się o tej diecie powiem tylko że naprawdę jest rewelacyjna oczy poniżej poczytaj więcej.. http://www.zlotemysli.pl/hutgin,1/prod/10016/dieta-proteinowa-pola-majkowska.html http://www.zlotemysli.pl/hutgin,1/koszyk/dodaj-produkt/10020.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gedi.. w sumie to nie wiem za bardzo o czym jest twój wpis. Eeerrr, wydaje się, że wiesz o czym piszesz:) więc, czy byłbyś w stanie polecić mi jakąś odżywkę białkową. kiedyś znalazłam jakąś stronkę z podziałem odżywek na 4 rodzaje (wolnowchłanialne- a reszty nie pamiętam) i tak się zastanawiałam jaką powinnam kupić, bo tego jest tak strasznie dużo do wyboru, że dla laika jest to trudny temat, a nie oszukujmy się, że jest to dosyć droga inwestycja, więc lepiej nie wywalić kasy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standardowe i niestandardowe suplementy, chociażby boostery testosteronu przydatne nawet, jeżeli nie ćwiczysz znajdziesz u nich – http://swiatsupli.pl/pl/ Sklep rewelacyjny, bo cennik hurtowy, zero naciągania, produktów mnóstwo, w tym spożywcze zero kalorii, akcesoria treningowe, regeneratory stawów. Muszę też polecić ich witaminy, bo opłaca się bardziej u nich kupić niż w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Przy odchudzaniu podstawa jest dobrze zbilansowana dieta z odpowiednim deficytem kalorycznym. Ze wzgledu na to ze w czasie odchudzania jemy troche mniej, nie zalecalbym odzywki bialkowej gdyz ona jest w postaci plynnej i nie nasyci Cie za bardzo. Lepiej zjesc cos w postaci stalej - gdyz wtedy tez bedziesz miala wieksze uczucie sytosci i glod nie wystapi tak szybko bo zoladek bedzie mial co trawic. Oczywiscie ilosc bialka w diecie musi byc odpowiednia, ale pozyskiwalbym je raczej z "normalengo" jedzenia. Ustal odpowiednia dietę, no i dolacz cwiczenia - szczegolnie takie ktore angazuja miesnie do pracy zeby zadbac o podtrzymywanie tkanki miesniowej, gdyz bez cwiczen i diecie redukcyjnej czesto nastepuje ubytek tkanki miesniowej co nie jest korzystne. Jak chcesz sie troche pomeczyc to zapraszam na moj kanal na YouTube, tam nagralem juz troszke cwiczen ktore smialo mozna wykonywac w domu :D Zycze powodzenia! :D Trzymam kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze wybierałem sklepy z suplementami, które posiadają maksymalną różnorodność oferty. Przez to nie przyzwyczajam ciała do konkretnej marki i mieszanki. To jednak ważna sprawa, aby mieć alternatywę przy używaniu suplementów. Pod tym względem mocno mi się podoba sklep www.swiatsupli.pl Elastyczność marek, dobra segregacja, wyprzedaże i darmowa wysyłka, nawet przy pojedynczym produkcie to duże plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, ze są wskazane, one bardzo dobrze i szybko uzupełniają białko starcone w wyniku aktywności fizycznej. jak potrzebujecie więcej info, to popytajcie u źródeł www.elitesportfood.pl/#start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×