Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadbane_ciało

dobra kosmetyczka kraków

Polecane posty

Gość zadbane_ciało

Czy może ktoś polecić naprawdę dobre usługi kosmetyczne w krakowie, niezbyt drogie i co bardzo ważne z miłą atmosferą. Dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbane_ciało
Nikt nie jest zadowolony z żadnej kosmetyczki w krakowie? No please napiszcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
szukam gabinetu z laserem fraxel znalazłam drogi gabinet lekarski na Pl. Szczepańskim a co chcesz robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbane_ciało
wszystko kompleksowo ale stopniowo tzn. maseczka, oczyszczanie twarzy, usuwanie owłosienia, może rzęsy, masaże, paznokcie i td.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka83
Dla mnie idealnym salonem jest Black Pearl przy Galerii Krakowskiej, miła atmosfera i naprawde dobry poziom usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janowska_a
Polecam zabiegi w salonie Vici. Miałam okazję korzystać z zabiegów kriolipolizy na ciało, rewelacyjny efekt już po pierwszym razie. Fajne jest też to, że na swojej stronie internetowej udostępniają vouchery rabatowe na usługi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam salon Colette na Starowiślnej. Jestem ich stała klientka i jest w 100% zadowolona z efektu po zabiegach. Ceny są przystępne i co najwazniejsze bardzo miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Anię z kliniki Dr Legrand, jak dla nie bezkonkurencyjna! Doskonale mi doradziła co mam zrobić z moim trądzikiem, a przy okazji w klinice skonsultowałam się z dermatologiem. https://www.drlegrand.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×