Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ball

Fitball!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość ball

Może ktos zna przykładowe ćwiczenia z tą piłka i udostępnij by je z opisem i obrazkami pozdrawiam:) i proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Jesteś jeszcze zainteresowana tymi ćwiczeniami? Jeśli tak to mogę zeskanować i przesłać Ci na maila te które mam ja, ale dopiero w przyszłym tygodniu, gdy znajdę w pracy chwilę wolnego. W domu niestety nie mam skanera. Ogólnie powiem Wam, że takie ćwiczonka są super. Co prawda sama kupiłam piłkę niedawno (no dobra... wczoraj :P ) i mam za sobą dopiero pierwszy trening, ale czuję, że będę prawdziwą jej fanką :) Można na niej ćwiczyć wszystkie partie ciała i daje niezły wycisk mięśniom, więc myślę, że i efekty będą szybkie :) Przy tym to naprawdę fajna zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanullla
Blond blond ja jestem zainteresowana tymi cwiczeniami:)Jesli mozesz to przeslij bubu_19@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salata
heja, własnie poszukuje od dłuzszego czasu takie cwiczonka na piłce, mogłybyście mi też przesłac?? z góry wielkie dzięki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonnia88
czy ja też bym mogła dostać takiego maila z ćwiczeniami ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile kosztuje
taka pilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulax
w mojej okolicy w sklepach medycznych koszt piłki średnica 85 wynosilo 160zl ja kupiłam przez internetowy sklep medyczny za ok 70zl z przesyłką pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w Lidlu za jakieś 20 zł (ma wytrzymałość do 500 kilo). Przetestowałam, nie jest gorsza niż te drogie (jedną taką mam). W Lidlu już ich nie ma, ale ponoć bywają w Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanullla
może rozwiniemy ten temat??:)Co Wy na to dziewczyny??Fitball wysmukla ciało:)Piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio nabylam taką piłkę i (19,90 zl \"Lidl\") i przekopuję internet w poszukiwaniu ćwiczeń jakie można na tej piłce wykonać. Jeżeli ktoraś z Was takowe posiada, to bardzo prosiłabym o opis. Może wspólnie ułozyły jakiś zestaw ćwiczeń dla poczatkujących?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JIULANNI
Witam:) Właśnie dziś zakupiłam sobie taką piłkę o średnicy 75 cm na allegro za kwotę 30 żł + koszt przesyłki. A teraz potrzebuję zestawy ćwiczeń Jeśli cos macie prześlijcie proszę:) a od przyszłego tygodnia zaczynam chodzić na zajęcia z piłkami więc jeśli ktoś chce to niech pisze w e-mial-u napiszę co tam robiłam Pozdrawiam serdecznie dziewczyny:) aleksandra_dorsz@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę wątek - może koleżanka powyżej się odezwie i napisze coś o tych ćwiczeniach na które miała chodzić :) ja polecam ćwiczenia "body fitball core secrets" - jest kilka różnych, fajne są pilatesy z piłką (mimo że nie cierpię pilatesów te z piłką ćwiczę z przyjemnością) i jeszcze jakieś aerobiki z piłką mam "jumppa - fitnes con fitball" (po hiszp) - całkiem fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×