Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariposa222

Fitness + dieta. Efekty?????

Polecane posty

Gość mariposa222

3 miesiące temu postanowiłam wziąć się za siebie. Totalnie zmieniłam dietę na zdrowszą, zrezygnowałam z fast foodów, dużej ilości węglowodanów, słodyczy które zamieniłam na warzywa i nauczyłam się pić dużo wody. Oczywiście zdarzają mi się chwile słabości, ale nie zdarza się to jakoś bardzo często (1-2razy w tyg.) Do tego wykorzystuję moją kartę multisporta do granic możliwości. Ćwiczę zazwyczaj 6 razy w tygodniu. Zazwyczaj jest to fitness, ale codziennie staram się wybrać inny rodzaj ćwiczeń. Czasem zrobię 2dniową przerwę na zregenerowanie mięśni. Do tego sauna 2-3 razy w tygodniu (sucha lub na podczerwień). A efekty? Widzę minimalne... nie wiem czy nie wmawiam ich sobie sama żeby przypadkiem nie zrezygnować. Brzuch jaki okropny był taki jest. Być może poprawił się trochę tyłek. W kg różnica -1,8... w cm; pas 3 cm, tyłek: 2 cm, uda po 1,5 cm, łydka 0 ! Kiedy widzę swoje zdjęcia sprzed i po...nie widzę różnicy. Brzuch jest okropny! A jak patrzę na zdjęcia efektów dziewczyn które ćwiczą z Ewą Chodakowską, to albo to jakieś oszustwo albo ze mną coś jest nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia kasia kasia
pieprzysz jak potłuczona ile wazysz? jaki wzrost? IMB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa222
165, 67 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia pysia09
chodakowska to w ogole poroniona kobieta jak ja widze to mi sie noz w kieszeni otwiera, nie znosze z nia cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia pysia09
napisz ile masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa222
27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htrghte
nie wierzę... tzn nie twierdzę, że ściemniasz ale jeżeli tyle ćwiczysz (solidnie) to efekty powinny już być widoczne! mam dwie teorie 1. - zła dieta co wg Ciebie oznacza zdrowa dieta? ile kcal? w jakich porach? co jadasz po ćwiczeniach? jakie proporcje węglowodanów do białek i tłuszczy? 2- hormony masz problemy z tarczycą, okresem etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
przede wszystkim zależy jak ćwiczysz , im więcej ćwiczysz tym bardziej twój organizm jest wytrenowany i powinnaś zwiększać obciążenia, a do tego potrzebna jest energia, czyli musisz więcej jeść :) sportowcy , zawodowcy , jedzą ogromne ilości sześć siedem tysięcy kalorii to norma, Michael Phelps podobno dziennie zjada 12 tys kalorii , ale to ewenement nawet jak na sportowca , jeśli masz dietę mało kaloryczną i ćwiczysz to mmożesz sobie tylko zaszkodzić no ioczywiście ważne jak ćwiczysz ale to jużwspominałęm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa222
Jem zazwyczaj 5 razy dziennie, nie mam pojęcia jakiej kaloryczności są posiłki, ale na pewno nie chodzę głodna. Trenuje zazwyczaj wieczorem, po treningu jem jakąś rybę/ sałatkę z sałatą, kurczakiem jajkiem, pomidorami, ew. warzywa z pary itp. Pracuję 8-10 godzin dziennie, niestety przy biurku, więc w ciągu dnia ruchu nie mam praktycznie żadnego. Ale nie podjadam, piję za to dużo wody, więc często chodzę do łazienki (piętro wyżej- mój jedyny ruch w pracy) ;-) Nie wiem co robię źle, chętnie posłucham wszelkich rad. Jestem zawzięta i na prawdę chcę coś ze sobą zrobić, ale niestety odechciewa się kiedy nie widać efektów ... No i nie mam żadnych problemów z tarczycą, zresztą nigdy nie miałam większych problemów ze zdrowiem. Biorę tabletki antykoncepcyjne, jednak odkąd zaczęłam je brać wcale jakos znacznie nie przytyłam, więc niesądze zeby to miało aż takie znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
jak ćwiczysz, dokłądnie, co robisz, jak często, w jakim tempie, jak długo fitness czyli co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariposa222
6 razy w tygodniu 60 minut fitness ( shape, tbc, aerobox, cellustop, abt) czasem zamiast fitnessu siłownia lub basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonetka w nowym roku
ja ćwiczę - poniedziałek aerobik i pilates - środa aerobik - piątek aerobik i pilates byłam u dietetyczki i mam dietę 1500kal Od 2 stycznia mam mniej 3.3kg. Dietetyczka przewiduje, że spadek 10kg zajmie mi 2,2 m-ca. Za 2 tygodnie mam kolejne pomiary i ważenie u niej i powiedziała, że jeśli nadal będą tak ładnie chudnąć to mi podwyższy kaloryczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonetka w nowym roku
Aha i ostatni posiłek mam o 18.30, ale jak idę ćwiczyć to jem przynajmniej godzinę przed ćwiczeniami. Po powrocie nie jem już nic, tylko zielona herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oisjfiksjklsjklsjkki
to jest zapotrzebowanie kaloryczne ludzi w różnym przedzile wiekowym http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/zapotrzebowanie.htm takie diety połączone z ćwiczeniami to są eksperymenty na własnym organizmie rozregulowany metabolizm , układ hormonalny, nie ma skąd brać energi na odnowę po ćwiczeniach z pokarmu więc organizm "zjada" sam siebie spokojnie, przeżyjesz , tylko nie zastanawiaj się skąd sięwzięły dziwne problemy w twoim zdrowiu za kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FitMichał
Najistotniejszym elementem każdego planu treningowego jest odpowiednia dieta. Zbilansowany plan żywieniowy stanowi 80% sukcesu. Dołącz do rodziny FitRepublic na portalu http://fitrepublic.pl i trenuj razem z nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ostatnio studiowałam dietę 21 dni od Dietoholików. Powiem tak: NIGDY nie czułam takiej różnicy po dostosowaniu się do pewnych reguł. W ciągu 21 dni schudłam 10kg. Tutaj link: www.dietoholicy.pl/dieta-21-dni Byłam negatywnie nastawiona na tą dietę, ale jednak wyniki mówią same za siebie. Polecam wszystkim kobietom, które poważnie myślą o odchudzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×