Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona21563

Fitness, joga - POZNAŃ - gdzie najtaniej?

Polecane posty

Gość Ona21563

Witam Was drogie Panie, mam pytanie - czy któraś z Ws orientuje się jaki klub/studio w Poznaniu oferuje najtaniej zajęcia z fitnessu? Interesuje mnie step, body control, ale też joga i pilates. Jestem studentką i szczerze mówiąc cena 120zł/8 wejść jest dla mnie trochę za wysoka. Jeśli któraś z Was mogłaby coś polecić, będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam i życzę udanego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joga nie jest dla katolików tylko dla idiotów ateistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teee planer nie spamuj, bo odświeżasz stare "kotlety" . chcesz tworzyć marketing szeptany, ale coś ci nie idzie, bo wszedzie wrzucasz swoje glupawe posty. właśnie pogrzebałeś swoją rzetelność, skoro na forach oszukujesz ludzi to co dopiero w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titan1234
Jeśli chodzi o masaże i różne takie zabiegi powiedźmy upiększające to polecam sobie sprawdzić na mój czy tam twój salon,ja korzystałam z tego w Warszawie i super mi się sprawdziło,trafiłam w dobre ręce hehe,sprawdź,moze Poznan też jest w ich bazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katolicy nie moga cwiczyc jogi oga jest techniką, należącą do kultury hinduizmu, praktykowaną również w buddyzmie. O. Joseph-Marie Verlinde mówił kiedyś: – Nie jestem przychylnie nastawiony do używania technik wschodnich w życiu chrześcijańskim. Weźmy przykład jogi, którą w Europie usiłuje się traktować jako gimnastykę. Kiedyś powtarzałem jednemu guru to stwierdzenie, a on mnie wyśmiał. Powiedział: „Wy na Zachodzie jesteście naprawdę dziwaczni, joga przecież nie jest żadną gimnastyką! Jeśli chcecie ją używać jako gimnastykę, to proszę bardzo, ale to nie przeszkodzi jej, by dokonała swego”. W jodze bowiem oddzielenie filozofii i praktyki jest niemożliwe – praktyka wprowadza w świat duchowy, w tym przypadku w świat bóstw. obudzi węża kundalini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinkaa
Moja znajoma rozpoczeła niedawno swoją przygodę z joga. Żeby ja jeszcze bardziej do tego zachęcić pomyślałam, ze kupie jej zestaw do jogi. Widziałam akurat fajne tutaj http://sklepjoga.pl/pol_m_Zestawy-do-jogi-209.html , a że to sklep u nas w Poznaniu na Chełmońskiego 22 , to może pójde razem z nią by wybrała sobie taki jaki jej się podoba. Sadzicie że to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×