Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ** miluiiisiaaa **

jest tu ktos madry i powie mi co mam z zrobic z grubymi udami? cwiczenia jakies?

Polecane posty

Gość ** miluiiisiaaa **

bo juz mam dosc, tylko ja mam takie grube uda w rodzinie - wszyscy tylko mi dokuczaja , mam serdecznie dosc ktos pomoże? rower ? bieganie ? skakanka ? tylko ile ? i kiedy mi zleci ten tłuszcz ?! dodaje że mam nadwyrezenie (chyba) sciegna, u lewej nogi bo nie moge napiąc, i zabardzo wyprostowywac ;/// wiec dzis nie pocwicze ;/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak grube masz
uda?? bo moze nie tylko cwiczenia sie przydadza ale ttakze dieta i masaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem dobrze by ci zrobila jazda na roweze ... moze az tak by nie schudly ale sie umiesnily i fajnie by to wyglondalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann.
Chyba bieganie,rower i dieta . Powodzenia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** miluiiisiaaa **
do -> a jak grube masz nie zabardzo rozumiem pytania? że co, czy miesnie mam czy tłuszcz? tłuszcz. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zufff
a zmierz udo od razu pod pupą i napisz. MI tez sie wydaje że mam grube. Jeżdże bardzo duzo na rowerze, ale to nie pomoze ci napewno, bo to wyrabia miesnie. Kiedys takich nog nie mialam, chodzenie jest dobre i hm moze bieganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak grube masz uda
dokladnie zmierz sie.. jesli to tluszcz to najlepszy bedzie trucht bieznia czy rowerek, dobrze tez ci zrobia spacery i basen:) a moze ty po prostu przesadzasz:) duzo kobiet widzi siebie w krzywym zwierciadle zwlaszcza ze teraz jest chora moda na rozmiar 0 i jak wazysz wiecej niz 45 kg to jada po tobie jak po lysej kobyle...chore forum..chore kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokok
proponuję zmasowany atak: dieta, dużo ruchu, masaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zufff
a ja proponuje najpierw sie zmierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** miluiiisiaaa **
juz się mierzyłam w udzie mam 49/ 154 ble.. wygladam jak pasztet ;/ brzuch okej , a uda? - tragedia!!!!!!!1 łydki są wporząsiu .. ale uda ;/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzyłas mnie teraz
49 to są grube uda?? To co ja mam kurwa powiedzieć??? 56cm A walczę z nimi kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** miluiiisiaaa **
nie bulwersuj sie ;/ ej dorba, ile masz wzrostu? ;/ pewnie z 170!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zufff
to przeciez nie duzo :O spokojnie ja mam 54 to co ty chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** miluiiisiaaa **
ale dla mnie dużo! ja mam 154! wiecie jak to wyglada ? :( no własnie, nie wiecie! wy pewnie macie *przynajmniej 160 pewnie .. jak ja sie pokaze na plazy co? :/ nikt mi nie chce pomóc bo mam mało ta .. oj ;/ :( moja kolezanka ma 45/ 164 wiecie jakie one są smukłe ?:/ :( też bym chcuiała miec take ... :(:( ale nie bede pewnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonnnnnaaa
a co mylsicie o stepeprze skretnym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmujcie sie :) Ja brzucha to w ogóle nie mam, ladnie zarysowane biodra no ite uda wg mnie troche za masywne*.... pływam, biegam, jezdze na rolkach - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczyła któraś z Was tym przyrządem zwanym agrafką-motylkiem na uda, głównie na wewnętrzną strone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×