Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Skakanneczka

Skakanka... potrzebuję porady.

Polecane posty

Gość Skakanneczka

1.Na jakie partie ciała działa skakanka? 2.Ile czasu trzeba codziennie skakać, by były szybko widoczne efekty? 3.Czy przez skakankę może wyszczupleć biust? (oby nie, mam mały!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skakanneczka
hallo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skakanneczka
nikt tu nie skacze? Nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przajcioleczka 1
skakanka NIE POWODUJE CHUDNIECIA BIUSTU-JA MAM DUZY I NIE SCHUDL-SKACZ JAK NAJWIECEJ I DOLACZ INNE CWICZENIA-SKAKANKA POMAGA SPALIC TLUSZCZ ROWNOMIERNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez mam ten problem
skaknaka jest dobra na wszystko,pracuja wszystkie miesnie i chudniesz cala,spal sie swietnie tlusz.lepsze od bieganaia,niestety bardzo meczace,mojej kolezance biust rowniez zjechal po skakaniu,ale zrobil sie tez jedrniejszy i ladniejszy,ja po 2 tyg stracilam 4 kg,bez zadnej diety,sam ruch tzn skakanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a łydki sie za
bardzo nie umiesniaja od tego skakania? bo nie chcialabym zeby tak sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sliczna sliczna
odpowiedzcie, proszę;). Te łydki... ech... Skakanka idzie w moje ręce;) Ile trzeba skakać dziennie? Ile minut? Podskoków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ktoś ma tłuste łydki
to najpierw tłuszcz się chyba spala, a dopiero później robią się mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary....
zeby mięsnie rosły to trzeba podnośic duze cięzary! dodatkowo estrogen chroni przed zbytnim przyrostem masy miesniowej dlatego kobiety kulturystki muszę się baaardzo napracowac by wyrobić porzadnie mięsnie a skakanka bedzie wyszczuplac tak jak bieganie wiec nie rozumiem dlaczego sie tak boicie rozwinać miesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwia
no właśnie a ile podskoków dziennie? Ja robię około 300- 400 w ciągu dnia. Skakanka leży gdzieś na widoku i skaczę kiedy mam ochotę. Wystarczająco czy za mało? Nie muszę chudnąć, chodzi mi raczej o lepszą kondycję, pozbycie sie celulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Witam! Wystartowałam ze skakanką, początki fatalii - zasapałam się, ruchy mam jak słonica , ale 100 zrobiłam na jeden raz. Myślę ,że będzie coraz lepiej. Z pewnością zrzucę to , co zamierzam; a więc tłuszczyk w okolicach pupy i brzusia. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
mnie się wydaje ze skakanka jest najlepsza na wyszczyplanie czy wzmocnienie serca... ja już po kilku minutach skakania z nogi na nogę czuję mięsnie ud i pośladków zreszta to super rozgrzewka przed cwiczeniami siłowymi. mnie się wydaje ze na początek wystarczy 5 min skakania ale kilka razy dziennie po kilku dniach wydłuzamy czas treningu...tak by dodelowo wyszło ok 30 minut niwdawno czytałam ze własnie 30 minut dziennie pozwala schudną ale pewnie lekka dieta wzmocni efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek71
Skakanka ma tez wady, niszczy kolana. Jesli mas zklopoty z kolanami odpusc sobie skakanke. Zeby schudnac pomysl o odpowiedniej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabatka
co do skakanki to zaczelam skakas miesiac temu, codziennie 1000 podskoków oprócz tego jakies inne cwiczonka na brzuch, troche na uda, ogólnie tak na cale cialo. mam tez ciezarki po 1 kg i cwicze sobie podskoki ze skretem bioder raz w jedna raz w drugá strone z ciezarkami w dloniach. Musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolona z wyników, chociaz moja waga przktycznie sie nie zmienila, ale tlusty brzuch juz prawie zniknal, oponka wokól pasa tez, lydki sie nadnie wysmuklily, pupa jakas mniejsza i jedrniejsza skóra. Piersi mi troche zmalaly a szczególnie obwód pod piersiami. Dzieki ciezarkom moje rece sie umesnily troche. dodam ze pracuje 8 godzin dziennie i troche mi to pomaga w moim doprowadzaniu sie do wakacyjnego ladu. Polecam na sniadanie platki najlepiej rozne, np.owsianka z jakimis suszonymi owocami- ja mieszam kilka rodzajów ale zawsze z jakimis otrebami. kolacja ok 18 pozniej nic tylko kubek cieplego mleczka przed snem. Naprawde zachecam i biore sie za raz za skakanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka mloda kloda
A czy uda wyszczupla? Mam miesiąc na zrzucenie tłuszczu z ud (nierealne?)... Ja zamierzam skakać bez skakanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabatka
jesli chodzi o uda to tez wyszczupla. Niestety moj problem to tluszczyk na wewnetrznej stronie ud, wysoko 'miedzy nogami' o tak nieladnie powiem. a zeby zrzucic z tego miajsca nadmiar to ja juz kurde od kad pamietam probuje. Przetestowalam wszystkie diety na sobie i oczywiscie efekty- ogolnie waga nizsza ale tylko na kilka dni, a luszcz jak byl tak i pozostal. Dopiero skakanka zadzialala. Przez 13 lat uprawialam taniec towarzyski i nawet to nie dokonca wyrzezbilo wewnetrzna strone ud. Wazne zeby skakac z jednej nogi na druga, przenosic ciezar ciala z jednej nogi na druga, poczujesz wtedy jak pracuja twoje biodra. Ja oprócz skakania na skakance skacze tez bez wykonujac troche inny ruch. Oczywiscie skazce raz na jedna noge raz na druga ale po kazdym podskoku podpieram obiema nogami. skrety tulowia tzw kontra czyli naturalny ruch tak jak podczas chodzenia cialo sie skreca (lewa noga prawa reka, prawa noga lewa reka). Uzywam ciezarków bo one pomagaja na ksztaltowanie lapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabatka
o jeszce moze to ulatwi- to tak jakbys biegala szybko w miejscu, to chyba najlatwiejsze wytlumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×