Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SPA w Lublinie

Polecane posty

Gość gość

Są tu jakieś Lubelaki? Gdzie chodzicie do SPA oprócz Hotelu Agit, gdzie chodzą prawie wszyscy ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaaj
jeśłi to dobre miejsce to możesz je dodać do apliacji na fejsie,miejsca fit figury i dodać rekoemndacje, dzięki temu więcej osób będzie mogło znaleźć fajne spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz może w jaki sposób mogę to dodać? regularnie chodzę do SPA w Hotel Agit i mogłabym napisać wiele rekomendacji i opinii, ale nie wiem do jakiej aplikacji mam to dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszok
no na facebooka Figura musisz wejsc lub na stronke mojanowafigura.pl i tam masz przycisk dodaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam karnet na siłownię do Agitu - najlepsza miejscówa :D Czuję się tam mega komfortowo! wcześniej chodziłam na Zana do jakiejś takiej obskórnej siłowi, masakra. W Agicie jest fantastycznie i wcale nie drogo, jak wcześniej myślałam, na stronie są jakieś ceny http://agithotel.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka198888
Kiedyś myślałam, że na SPA to mnie w ogóle nie stać, ale chodziłam na siłownię do Hotel Agit i jakoś tak zainteresowałam się tym SPA i chodzę tam już od jakiegoś czasu, fantastyczne zabiegi mają i uzależniłam się od kilku, szczególnie tych odchudzających, polecam naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria~
Ja uwielbiam tam zabieg ECO z białej herbaty. Moja skóra po tym zabiegu jest naprawdę odżywiona, nawilżona i uelastyczniona:) Dodatkowo jest to bardzo naturalny zabieg :) Profesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz SPA na Orkana np., ja jezdze do Nałęczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPA Hikari przy deptaku gdzies było, ale si e chyba pzreniesli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hankaaa~
W Agicie jest spoko, chodzę tam zamiennie ze Spa Orkana. W Orkana jest bardziej taka masówka, ale też przyjemnie, natomiast w Agicie można się naprawdę wyciszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arielkkka
Wybieram się niedługo na kriolipolizę do agit, polecali tez mi bio electro peeling, czy ktoś był na czymś takim i jakie wrażenia ?:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam :) miałam zrobić sobie kawitacyjny, ale dowiedziałam się, że po bio electro peelingu są lepsze rezultaty. Zabieg nie trwa długo, bo ok. 3 minut na jeden policzek i 3 minut na drugi. Pani Takim specjalną koncówką (nie wiem, jak to fachowo nazwać) usuwa martwy naskórek. Po tym mogą wyjść jakieś brudki i syfki, ale jak już skóra się z tym upora, to cera wygląda jasno i promiennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, kolejna reklama... Przecież to nawet nie sprawia wrażenia naturalnej "rozmowy" kilku osób, na kilometr wali reklamą - tym bardziej, że to nie pierwszy taki temat... Ja w tym całym Agicie nie byłam, ale przez taką nachalną reklamę raczej też nie wybiorę się... "Gdzie chodzicie do SPA oprócz Hotelu Agit, gdzie chodzą prawie wszyscy ostatnio? " - ten tekst normalne miażdży... A poza tym zaprzecza, że niby można się "wyciszyć", bo w Orkana "masówka" - jak wyciszyć, jak niby chodzą wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałam wątków o spa w polsce, bo chcialam sie do jakiegos wybrac, tak o z miejsca, wsciasc i pojechac. jestem troche takim maniakiem... i natknelam sie na www.dayspa.bielsko.pl powiem szczerze, ze mega to spa, zabiegi maja naprawde kozackie! i atmosfera tez niczego sobie, lepsza niz w niejednej masówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×