Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ann_

Sposoby na zmniejszenie obwodu w udach i lydkach ... prosze o rady

Polecane posty

Witam, chcialabym dowiedziec sie o sposobach na zgrabne uda i lydki, mam 160 wzrostu a w udzie mam 54 cm ...od pasa w gore jestem szczupla natomiast mam szerokie biodra no i duze uda:O Jakis czas temu cwiczylam 8 minute na posladki, przez co moja uda staly sie mocniejsze (tak tak uda:) ) zastanaiam sie jednak czy tego typu cwiczenia nie spowoduja rozrostu miesni :O Znam tez inny sposob, mianowicie rowerek w powietrzu, tu na kafeterii sie o nim dowiedzialam ... jedna tu takze nasuwa sie pytanie, czy nie pobudzi on miesni i moje uda nie beda mialy wiekszego obwodu z gory dziekuje za wypowiedzi i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamalam się
to co wkoncu robilas? samo rozciąganie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ktos jeszcze ...
... podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są to ćwiczenia
ćwiczenia które robiła Xashax007 napisałam że robiłam ćwiczenia które opirały się na rozciąganiu. naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są to ćwiczenia
opierały tam miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ann_ Mam dokladnie identyczną sytacje, z udem mam 54 cm, choć miałam wcześniej 57, Teraz wziełam sie za cwiczenia które podała Xashax007. Są świetrne ćwiczę od tygodnia i mam nadzieje ze w ciagu miesiaca zleci mi jakies 4 cm . POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chch
a cwiczycie codziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silowe sa dobre
ale na czczo i jak sie obnizy kaloryczność. Cwiczcie codziennie rano na czczo przez godzine z obciazeniem na nogi, a juz po tygodniu nogi beda szczuplejsze. Do tego po kazdym silowym cwiczeniu rozciaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieboraczek
Siemanko Ann, Mam 163cm wzrostu i również 54cm w udzie. Robiłam także ten rowerek, ale wymiękam po 5 minutach, dlatego z niego zrezygnowałam. Będę wykonywała ćwiczenia rozciągające zaproponowane przez Xashax007 myślę że pomogą. Mam również problem z dopasowaniem spodni. Mój brat zawsze mi dokucza, ponieważ jestem szczupła, ale mam grube uda oczywiście jako jedyna w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieboraczek
Siemanko Ann, Mam 163cm wzrostu i również 54cm w udzie. Robiłam także ten rowerek, ale wymiękam po 5 minutach, dlatego z niego zrezygnowałam. Będę wykonywała ćwiczenia rozciągające zaproponowane przez Xashax007 myślę że pomogą. Mam również problem z dopasowaniem spodni. Mój brat zawsze mi dokucza, ponieważ jestem szczupła, ale mam grube uda oczywiście jako jedyna w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×