Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jeweley

Ubrania sportowe

Polecane posty

Hej, szukam jakiś fajnych spodni do jogi - moje wymagania - długie (do kostek) - dość wysoki stan - płaskie szwy i jakieś cienkie zakończenie (chodzi o to, żeby się nie wpijało w brzuch czy plecy) Macie jakieś ciekawe propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golumm
ja kupowałem co prawda do biegania, ale sportowe na avans.pl zobacz sobie może taka odzież , ona jest bardzo wygodna, sklep polecam bo bardzo są dynamiczni w zamówieniach i mają dość tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam typowo do biegania, bo to najcześciej używam. Z New Balance kupiłam sobie bluze termoaktywną, ale to już koło września, jest dobra na jesień, zimę i wiosnę na zimneijsze wieczory, bardzo wygodna, elastyczna, nie muszę się rozpinać bo bardzo dobrze odprowadza pot na zewnątrz przez co się nie przegrzewam podczas biegania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wygodne i przede wszystkim odpowiednie ubrania sportowe polecam ci zajrzeć do sklepu Bikershop http://www.bikershop.pl/ . Od dawna się tam zaopatruję i w sprzęt sportowy i odzież i jestem zadowolona. Dobre ceny, markowe produkty i szybka wysyłka. Dla mnie to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej0
Wygodne legginsy kupuje w tym sklepie http://www.poundoutgear.com/pl/29-legginsy Świetnie nadają się do treningów , te których używam wykonane są z wykonane są z kompresyjnego materiału. W sklepie jest spory wybór legginsów z długą i krótką nogawką a także 3/4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szklany
Polecam ubrania sportowe na wiosnę https://4f.com.pl/ss16,862,0.html . Sam kupiłem i jestem bardzo zadowolony. Wygodne i niedrogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może w decathlonie poszukaj? ja polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a co powiecie na opaski do włosów? Nosicie czasem? :) Ja ostatnio zakochałam się dosłownie w opaska Ibybands. Są bardzo dobrej jakości dzięki czemu nie zsuwają się z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy aktualnej niepewnej pogodzie dobrze sprawdzi się bluza termoaktywna. Ja sobie kupiłam w październiku z New Balance do biegania. Niby przyszła już wiosna, ale wieczorami do biegania jest zimno i można łatwo się przeziębić. Bluza bardzo wygodna, elastyczna, ciepła i odprowadza pot na zewnątrz, a to jest najważniejsze, zeby nie była mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia66
W sklepie Brainshop (www.brainshop.plwww.brainshop.pl ) udało mi się znaleźć bardzo fajne produkty dla fanów jogi (szukałam prezentu dla koleżanki). Zamówiłam wełnianą matę do jogi i prezent okazał się naprawdę super. Przy okazji przejrzałam asortyment i naprawdę miło zaskoczył mnie pomysł stworzenia tego rodzaju sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decathlon ma duży wybór. Choć ja ostatnio świetne legginsy znalazłam w Lidlu - wygodne i ładne. Oni co jakiś czas rzucają takie sportowe kolekcje, więc warto zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź legginsy w tym sklepie https://www.cunazone.com/ , produkty wysokiej jakości w dobrych cenach. Mam jedne z nich od kilku tygodni i są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie esportshoppl sobie zerknij!!!Mają spory wybór ubrań sportowych więc myślę, że wybierzesz coś dla siebie.Nie dość, że maja dobre ceny to i jakość. Mam od nich kilka ciuszków i bardzo sobie chwalę.Super się je nosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam ten sklep Cuna Zone i faktycznie ubrania są dobrej jakości! Zamówiłam kilka rzeczy dla siebie i dla męża i oboje jesteśmy zadowoleni :) a w dodatku teraz promocje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla naszej sekcji koszykarskiej ciuchy z nadrukami sprowadzamy od producenta www.stelman.com.pl gdzie możemy liczyć na dobrą jakość i terminową dostawę strojów sportowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy u www.strojesportowe.eu stroje z nadrukami nazwisk zawodników. Po wielokrotnym praniu nadruki się nie ścierają. Stroje są wygodne i bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My stroje sportowe kupujemy w https://stelman.com.pl/ - Kupujemy je regularnie i wiemy, że to ma najwyższą jakość. Bardzo polecam je także dl aprawdziwych profesjonalistów. Jesli szukacie świetnych strojów- polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka

regularnie kupujemy ubrania i buty na zajęcia sportowe dla nas i naszych dzieci w sklepie 11teamsports. fajne ceny, dobry i bogaty asortyment. trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia do przesyłek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×