Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość początek

Windurfing team-POCZATKI

Polecane posty

Gość początek

Mam pytanie odnośnie początków a mianowicie mam obiekcje do wypożyczenia pianki na kursie, ze względów higienicznych, czy istnieije ryzko "złapania"jakieś choroby skóry czy coś w tym rodzaju? a moze macie jakies stronki na ten temat, bede bardzo wdzięczna:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllla
Ojjj, ale bym sobie poplywala na windsurfingu!!! :D plywalam jak bylam mala w Juracie i bylo super, w sumie to nie wiem czemu przestalam... Mysle, ze lepiej bedzie jak kupisz sobie swoja wlasna pianke! One chyba nie sa az takie drogie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek
dzięki za odpowiedz, tylko że ja znalazłm w interneci pianki po około1.200 zł długie, a krótkie po 250 zł, czy są jakieś tańsze długie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllla
uuu, 1200 to troche duzo... najlepiej bedzie jak pojdziesz do jakiegos specjalistycznego sklepu i tam sie zapytasz. A czemu nie chcesz krotkiej pianki? Gdzie jedziesz sie uczyc plywac na windsurfingu? W Polsce czy za granica? Jakie sa teraz ceny za kursy czy instruktorow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek
hej Belllla uczyłam sie trochę na jeziorze, teraz chce spróbowac na morzu i jade w tym roku na hel. A ceny są zróznicowane zależy ile czasu chcesz temu poświęcic. Zastanwiam sie własnie nad krótką pianka bo tyle kasy na długą pianke to ho ho, połaze jeszzce po sklepach... Bellla a Ty długo pływasz? gdzie zaczynałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek
halo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllla
Hej :) ja od wielu lat nie plywalam ale jak zobaczylam Twoj topic to naszla mnie straszna ochota na windsurfing, chyba tez w lecie pojade na Hel :D a zaczynalam jak mialam 8 czy 10 lat w Juracie, plywalam 3 czy 4 sezony a potem przestalam, musze zaczac od nowa!!! Windsurfing to naprawde swietny sport a z tego co pamietam co calkiem niezle mi szlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek
Belllla no to może sie spotkamy ;) bo ja tez wpadam do Juraty:) Pozdrawiam Cię serdecznie, a i znalazłam tańsze pianki około 500 zł za długą i 320 zł za krótką, którą bys proponowała? chyba lepsza długa co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllla
Zdecydowanie lepsza dluga a 500 zl.to juz nie to samo co 1200 :P jak uloze sobie jakis plan na tegoroczne wakacje to moze rzeczywiscie sie spotkamy w Juracie, tam sa b.dobre warunki do nauki wiec jak bede jechac na Hel to na pewno do Juraty!!! :D papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek
Bella z jakiego jestes województwa i jesli moge zapytac jaki wiek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllla
dolnoslaskie, 20 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek
o to spory kawałek do morza , ja mam niecałe 2 godzinki. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllla
To prawda, z Wroclawia jest spory kawalek nad morze, ale mnie to nie zniecheca :P a ty w jakim jestes wieku? Plywalas juz kiedys na windsurfingu czy tego lata bedzie pierwszy raz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek
hej bellla ja mam 28 lat, i zaczynałam pływac w 96 r. i 2001 r. ale nie miałam konkternego nadzoru ze strony instruktora więc te początki stania na desce i utrzymaniu mam za soba najgorzej ze zwrotami hihihi. Teraz bede pod okiem fachowaca więc moze połkne bakcyla. Musze Ci powiedziec , że moje początki wspominam suuper i jest przy tym kupa smiechu kiedy przypomne sobie loty do wody, siniaki, obicia wszelakie :) Fajnie było.. mmm... rozmarzyłam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek
a co to tak ucichło.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllla
Widocznie nikt oprocz nas nie interesuje sie tym sportem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek
Bella pozdrawiam i odświezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllla
dzieki! :D mam pytanie: czy ty jedziesz na Hel na jakis zorganizowany kurs windsurfingu czy bedziesz plywac indywidualnie z instruktorem wtedy, kiedy bedziesz miala ochote sie pouczyc? :) ceny sa za godzine nauki czy placi sie np.za caly kurs? Zupelnie sie w tym nie orientuje! A nie zastanawiam sie jaka sume musialabym przeznaczyz zeby np.pojechac na tydzien i plywac codziennie z instruktorem :D pozdrawaim gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek
Jade z moim osobistym instruktorem;) z tego co wiem to są stawki godzinowe (wychodzi około 35 zł w tym sprzę),ale nie wiem ile w tym sezonie, troszke jest taniej kiedy wykupujesz na cały tydzien. Poszperaj na necie zaczynają sie juz ogłaszac. http://www.surfpoint.pl/windsurfing/kurs-windsurfingu-6dniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllla
super, własnie o cos takiego mi chodzilo :) i nawet nie jest tak drogo, jak przypuszczalam, jeszcze raz dzieki!!! Pozdrawiam Cie serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początek
nie ma za co Belllea ciesze sie ze mogłam Ci pomoc:) Teraz nam nic innego nie zostaje jak czekanie na pomyslne wiatry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws_fan
kursy zorganizowane są najlepsze, zawsze jest zabawa i ludzi fajnych mozna spotkac... nie ma to jak byc surferem ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belllla
ws_fun, jakos ciezko mi sobie wyobrazic kurs zorganizowany, gdzie jest np.8 osob ;) jak to wyglada? Tyle osob plywa w jednym czasie a tego wszystkiego stara sie dopilnowac jeden instruktor??? Chyba jednak najlepiej mozna nauczyc sie plywac na desce indywidualnie z instruktorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×