Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaNI16

2 pieprzyki do usuniecia

Polecane posty

Gość PaNI16

Witam! Mam 2 pieprzyki na twarzy ktore chcialabym usunac ze wzgledow estetycznych. Jestem niepelnoletnia (16 lat) i chyba potrzebuje pisemna zgode rodzicow zeby usunac pieprzyki? Zabieg bym chciala zrobic za darmo zeby kasa chorych fundowala (nzf) (mieszkam na ślasku koło Katowic) gdzie i do kogo mam sie udać? onkolog,chirurg, dermatolog? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, tak musisz isc z mama , ja jestem po usunieciu 2 pieprzykow , bylam u dermatologa ona mi dala skierowanie na usuniecie a wycieta tkanka poszla do onkologa cale szczescie nie mam zadnego raka chociaz i to wchodzilo w gre bo pieprzyk mi rosl i sie zrobil bardzo dziwny dodam ze mam 2 blizny na dekoldzie , sa bardzo brzydkie , wstyd jakas wycieta bluzke zalozyc ;( ale staram sie nie przejmowac a gdzie sa twoje pieprzyki bo jak na jakims zgieciu to bedzie bolalo ;/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwonia9
ja mam nad ustami. W sumie przyzwyczilam sie ale i tak go nie lubie. Czy po usunieciu musi zostac blizna? Bo jesli tak to juz wole miec pieprzyk niz blizne na ryjku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostać nie musi, wszystko zależy od konkretnego przypadku. Lekarz na miejscu powinien coś powiedzieć, pamiętaj też, że mała blizna może być mniej widoczna niz pieprzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLC
MLC Niemiecka Klinika filia w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie, najnowsze lasery, lipoliza . Lekarze Dr. Hanna Stasiek i Dr. Artur Stegeman (chirurdzy) 606 914 405 www.mlc-polska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLC
MLC Niemiecka Klinika filia w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie, najnowsze lasery, lipoliza . Lekarze Dr. Hanna Stasiek i Dr. Artur Stegeman-chirurdzy 606 914 405 www.mlc-polska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szowinistyczna męska świnia
Koniecznie chcesz usunąć te pieprzyki ? Moja dziewczyna też ma pieprzyk na policzku na wysokości nosa i to mi się bardzo podoba. A też chciała go usunąć, że ledwo jej to wyperswadowałem, że jednak jej z tą "kropką" do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szowinistyczna męska świnia
Na wysokości czubka nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×