Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

DEPIL CONCEPT - Uwaga!!

Polecane posty

Gość gość

Witam, od pewnego czasu na FB można zauważyć reklamę salonów kosmetycznych depil concept, która kusi bezpłatnym zabiegiem jednorazowym. A więc i ja skusiłam się, wypełniłam formularz, dostałam maila i po kilku dniach zadzwoniła miła Pani w celu umówienia wizyty. Poszłam, na miejscu bardzo serdeczna Pani kosmetyczka opowiedziała nt zabiegów, wykonując przy okazji "depilację" pach. Piszę celowo depilację w cudzysłowie, ponieważ jak weszłam do salonu z 2mm włoskami (takie było zalecenie) to i z nimi wyszłam :) Po zabiegu miła Pani opowiedziała mi jeszcze jaką mogę otrzymać niewiarygodną ofertę rabatową, oczywiście dostępną tylko w tym samym dniu, oraz jak wiele klientek jest zadowolonych z tego typu depilacji. Nie ukrywam że byłam nawet przez chwilę oczarowana urokiem miłej kosmetyczki, jednak nie zdecydowałam się na zakup pakietu w super rewelacyjnej zniżkowej cenie od razu, argumentując że chciałabym poczekać kilka dni aby zweryfikować czy nie pojawią się jakieś efekty uboczne (na co od razu otrzymałam feedback że to niemożliwe.. ;)) Dziewczyny, mija czwarty dzień od dokonania cudownej depilacji, i niestety u mnie efekt jest odwrotny, tzn włosy zamiast wypadać rosną dalej, a że jutro idę do pracy, nie mogę sobie pozwolić na dalsze zapuszczanie ;) Moim zdaniem - po tym wszystkim co usłyszałam, że moje włoski są idealne do tego typu depilacji - niestety te lampy nie działają tak jak się obiecuje, a najważniejsze po zabiegu bezpłatnym do sprzedać pakiet klientce za niemalże 500zł (10 partii ciała). Chciałabym abyście napisały czy miałyście okazję korzystać z tego typu depilacji i czy macie podobne odczucia. Jednocześnie dziękuję z góry za wszystkie pozytywne opinie ludziom zajmującym się PR w DC :) Monika z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann piaseczno
ja tez skorzystałam z pierwszego darmowego zabiegu ale mnie pani uświadomiła, że pierwsze efekty widać po około 3 tygodniach. Rzeczywiście po tym czasie włoski zaczęły wypadać (oczywiście trochę rosły przez ten czas) i dodatkowo kolejne pojawiające się były cienkie, słabe i można je było wyskubać palcami. Obecnie jestem po 5 zabiegach i muszę przyznać, że efekt jest. Wcześniej musiałam golić pachy co 2 dzień-ciemnie, mocne włoski-teraz zgalam te pojedyncze co wyjdą raz w miesiącu. Jednak największym problemem było owłosienie twarzy w związku z czym wykupiłam pakiet i się rozprawiam teraz z tym problemem. Na brodzie po 3 zabiegach nie ma nic a wąsik jest również prawie niewidoczny ...............więc ja mimo wszystko polecam, trzeba tylko trochę cierpliowści........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę isc do salonu na depilacje pastą cukrową, chodzę co 3-4 tygodnie i widzę, ze włosków jest coraz mniej i coraz słabsze i cieńsze rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na depilacji pach za 10zł po kilku dniach efekt super włosków prawie brak zrobię serię zabiegów i na pewno zdecyduję się na inne partie zastanawiam się jak długo utrzymują się efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Gliwicach w depilconcept I powiem tak. Denerwujące było zastosowanie mnie od pierwszej darmowej wizyty ofertami pakietów. Takie coś odstrasza. Poza tym kierowniczka gabinetu w Gliwicach okazała się strasznie niesympatyczną osoba, kiedy się w czymś nie dogadalyśmy, podczas zabiegu gdy leżałem i powinnam się zrelaksować, ona z nerwów rzucała przedmiotami i hałasowała. Wtedy pomyślałam sobie że na pewno nie wrócę. Jednak na następny raz trafiłam do miłej przemilej pracownicy która uratowala sytuację bo sprawiła że przekonałam się. Uratowała sytuację ponieważ efekty były u mnie widoczne od razu i bardzo chciałam korzystać. Ale gdybym miała trafiać do kierownika gliwickiego depil Concept na pewno bym nie przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam najtańszy pakiet na tzw. wąs ;) Różnica 99%. To było ponad rok temu - teraz idę na jeden zabieg przypominający i myślę nad bikini. Lato w końcu się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania gość
Ja jestem mega niezadowolona, zero efektów u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Ja jestem po 10 zabiegach bikini i też nie polecam,  włosy owszem rosną wolniej ale przy wizytach co miesiąc za 130zł to mizerny efekt. Myślę,  że z trwałą depilacją nie ma to nic wspólnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Nie polecam ! Kłamią w żywe oczy,że mają laser a to jak się okazało po roku chodzenia zwykły IPL.Widzialam bardzo mizerne efekty i dopiero jak zaczekam drazyc i wypytywać panie o szczegóły urządzenia to jedna z pań przyznała że nie mają lasera tylko IPL.Reklame i marketing mają super ale co z tego jak opiera się na NACIĄGANIU klientów .A chyba powinno chodzić o skuteczność??? Jestem w szoku że otwierają kolejne punkty w nowych miastach. Ostatnio otworzyli nowy Depilconcept w Opolu i moja mama dostała do nich zaproszenie na kinie kobiet w helios. Na szczęście nie dała się naciągnąć,ale ile jest pań które wierzą ich zapewnieniom i dadzą się oszukiwać jak ja? Stracilam czas i prawie 2 tysiące !!!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadowolona

Po pierwszym darmowym zabiegu niestety dałam się naciągnąć przemiłej Pani w Kielcach na serię zabiegów- oczywiście w promocji specjalnie tylko dla mnie broda+wąsik w cenie 1 partii i to promocyjnej bo jak Pani zauważyła mam bardzo mało włosków. A to jest jedyna skuteczna metoda pozbycia się blond włosków.

Faktycznie włoski były blond cienkie i mało ich było ale kobiety wiedzą jak to przeszkadza... po pół roku od skończenia całej serii zabiegów zdecydowanie ODRADZAM!!

wcześniej depilowalam wąsik i brodę kremem do depilacji ale Pani żeby przygotować mnie do depilacji przycinała je nożyczkami i teraz mam grube wzmocnione kłujące włosy. Zabiegi przyniosły efekt odwrotny. Zatem moje drogie blondynki nie dajcie się oszukać ze w Depil Concept usuną blond włoski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks

Ja tam jestem już po serii na łydki i nie mam na co narzekać. Wiem, że każdy jest inny, ale wystarczy mi jeden zabieg przypominający na około rok. Oczywiście poinformowano mnie o tym, że jest to fotodepilacja, a zabiegi nie kończą się jedynie na serii. Na ten moment odrasta mi jakieś 20% włosów, ale są delikatnie cienkie i zgalam je w razie potrzeby...raz na jakieś 1,5-2 miesiące. Wcześniej przez masakre po golarce nie było szans by pomyśleć nawet o kiecce. Uprzedzano mnie też, że totalna redukcja nie jest osiągalny, z racji fizjologicznej. Wydaje mi się, że to kwestia rozmowy i jasnej komunikacji ze strony kosmetyczki no i tego jakie ma się oczekiwania. Ja wiedziałam z czym się to wiąże, a swojego problemu się pozbyłam. Teraz planuję kolejne zabiegi. Zobaczymy, czy tak samo zareagują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wierzę w to, że jeden zabieg ipl usunął 80 procent włosów, ani w to golenie raz na półtora miesiąca. Sama miałam kiedyś odrost na poziomie 20 czy 30 procent i to trzeba było golić jak zwykle. Albo chodzić z włosami, tyle że w rzadkimi, co jest dziwne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Oszuści, naciągacze. Piramida finansowa w postaci wciągania znajomych/koleżanek i program lojalnościowy do zbierania punktów, dzięki któremu „klientka to sobie nawet za darmo łydki zrobiła!”. Niczym to się nie różni od philips lumea, który tak samo osłabia włoski i spowalnia ich wzrost, a kosztuje tyle co 7-10 polecanych zabiegów na same pachy w tym pseudo salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

jestem po 8 zabiegach bikini. Efektów brak czuje się oszukana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati

No 8 zabiegów przecież to za mało. Mi mówili że trzeba zrobić minimum 10, a jak włosy będą dalej rosły to robimy dotąd aż ich nie będzie. I tak zrobiłam 16 zabiegów na pachy i jestem zadowolona. Dokończ kurację i wtedy oceniaj,  a nie w trakcie. Te same włosy nie mogą odrosnąć bo już wypadły. Rosną nowe włosy bo organizm się regeneruje i to logiczne jak przy każdym innym zabiegu z kosmetykami. Nikt nie robi zabiegów kosmetycznych na całe życie, trzeba je ciągle powtarzać. Nawet botoks robi się co pół roku, makijaż permanentny co roku a paznokcie co 2 tygodnie. I wszystko kosztuje. Więc tekst wydałam 2 tyś i mnie oszukano to bzdura, placilas za usługę. Chcesz to dokończ i ciesz się gładką skórą, chcesz to możesz golić się sama. Ale nie pisz bzdur w necie o firmie że oszukuje, bo każda usługa kosmetyczna byłaby wtedy oszustwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netka

Stanowczo odradzam !!! Pieniądze wyrzucone w błoto - zero efektów.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie

Ja również nie polecam, Pani zaleciła serię 8 zabiegów, w trakcie serii co wizytę Panie pytały I jak? Już mi głupio było odpowiadać że zbytnio nie widzę efektów, dopiero w 6stym zwiększyły (dla mnie odczuwalnie) moc lasera, ale w kolejnych dwóch cudów nie zdziałało. Pani namawiała mnie na kolejną serię ale nie tak zalecała na początku, zaproponowała 8 zabiegów więc nastawiona byłam że efekt będzie już końcowy. Nie zdecyduję się i nie polecam nikomu tej firmy, w przyszłości zdecyduję się na mocniejszy laser i  wydać nawet więcej byle by nie robili ze mnie ciemnoty.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 19.03.2019 o 08:07, Gość Kati napisał:

No 8 zabiegów przecież to za mało. Mi mówili że trzeba zrobić minimum 10, a jak włosy będą dalej rosły to robimy dotąd aż ich nie będzie. I tak zrobiłam 16 zabiegów na pachy i jestem zadowolona. Dokończ kurację i wtedy oceniaj,  a nie w trakcie. Te same włosy nie mogą odrosnąć bo już wypadły. Rosną nowe włosy bo organizm się regeneruje i to logiczne jak przy każdym innym zabiegu z kosmetykami. Nikt nie robi zabiegów kosmetycznych na całe życie, trzeba je ciągle powtarzać. Nawet botoks robi się co pół roku, makijaż permanentny co roku a paznokcie co 2 tygodnie. I wszystko kosztuje. Więc tekst wydałam 2 tyś i mnie oszukano to bzdura, placilas za usługę. Chcesz to dokończ i ciesz się gładką skórą, chcesz to możesz golić się sama. Ale nie pisz bzdur w necie o firmie że oszukuje, bo każda usługa kosmetyczna byłaby wtedy oszustwem.

Normalnego lasera nie trzeba aż tyle razy powtarzać, a efekt jest na lata, a nie dwa tygodnie. Też robiłam pachy domowym ipl. Potrzebowałam kilkunastu jak nie kilkadziesięciu zabiegów, a jak już włosy przestają rosnąć, to nadal trzeba strzelać co tydzień, dwa najrzadziej. To nie jest zabieg, który opłaca robić się w salonie, a salony nie mówią najwyraźniej prawdy, bo nikt by się w to nie bawił wiedząc, że będzie potrzebne np. 30 zabiegów, a później raz na miesiąc.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati

No 8 zabiegów przecież to za mało. Mi mówili że trzeba zrobić minimum 10, a jak włosy będą dalej rosły to robimy dotąd aż ich nie będzie. I tak zrobiłam 16 zabiegów na pachy i jestem zadowolona. Dokończ kurację i wtedy oceniaj,  a nie w trakcie. Te same włosy nie mogą odrosnąć bo już wypadły. Rosną nowe włosy bo organizm się regeneruje i to logiczne jak przy każdym innym zabiegu z kosmetykami. Nikt nie robi zabiegów kosmetycznych na całe życie, trzeba je ciągle powtarzać. Nawet botoks robi się co pół roku, makijaż permanentny co roku a paznokcie co 2 tygodnie. I wszystko kosztuje. Więc tekst wydałam 2 tyś i mnie oszukano to bzdura, placilas za usługę. Chcesz to dokończ i ciesz się gładką skórą, chcesz to możesz golić się sama. Ale nie pisz bzdur w necie o firmie że oszukuje, bo każda usługa kosmetyczna byłaby wtedy oszustwem.

 

 

Nie istnieje żadna usługa kosmetyczna, którą jest na zawsze. Każda wymaga powtórzenia i każdą można zrobić sobie samemu. 

Makijaż 150zl na 1 wieczór a depilacja łydek 1 raz na miesiąc 130zl. To chyba prosty rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Ja jestem po 9 zabiegu łydek i chyba 4 bikini i już jestem bardzo zadowolona.

depiluje skore tylko przez zabiegiem - są minimalne włoski, cienkie i nawet nie widoczne jak meszek No na przedramionach. 

Jeśli ktoś ma możliwości i może wydać kasę na takie zabiegi to jak najbardziej polecam. Ja akurat miałam problem z goleniem - ciagle krostki, codzienne golenie i ciemny włos... grrrr ☹️ 

Nawet gdybym miała raz na miesiąc czy dwa chodzić na takie zabiegi to bym chodziła, byle odstawić golenie mechaniczne 😊 a koszt w pakiecie Ok. 90-100 zł za wizytę to nie aż takie duże pieniądze w porównaniu do wygodny jaka daje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Następna niezadowolona

A ja już chodzę od stycznia a już mamy sierpień.. efekty beznadziejne. Szkoda kasy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Szczerze nie polecam, efekty utrzymują się tylko przy systematycznych wizytach co 3 tygodnie. Ja chodziłam przez rok co 3 tygodnie. Teraz mija 1,5 miesiąca i po depilacji ani śladu. Włosy odrastają jak przed depilacja. Szkoda pieniędzy i czasu. Niby po roku czasu robi się tylko zabieg przypominający- nieprawda. Oszustwo i naciąganie na kasę. Odradzam i nie polecam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala

Jestem po 25 zabiegu na bikini, efekty są owszem, ale tak jak napisała Pani powyżej tylko dzięki systematycznym zabiegom co 3 tyg, następną wizytę mam za 3 tyg, proponują następny pakiet ;/ Tylko, że już trochę tych pieniędzy zostawiłam i teraz nie za bardzo mogę pozwolić sobie na kolejne. Poczekamy zobaczymy czy włoski będą odrastać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna krk

Jestem ich klientką od 3 lat i kopię ich w dupe.  Chodziłam na zabiegi co 4 tygodnie, później co 2 lub 3 msc.  Po około 15 zabiegach zaczęłam dopytywać co i jak i Panie mnie zapewniały że już mam 100 procent. 

Zdecydowałem się na reklamacje po 23 zabiegach i az trudno uwierzyć ale zostałam umówiona z menagerem  który wyjaśnił mi że moja skóra przyzwyczaiila się do bodźców. Powinnam zrobić sobie przerwę po około 15 zabiegach na pol roku. Oczywiście drogie Panie nie możecie się golić bo włoski nie mają się o co zaczepił i wypaść. Hmm... policzmy przeszło 7 zabiegów więcej razy 130 zlotych. Pytanie nasuwa się samo, dlaczego taka przerwa nie została mi zaproponowana wczesni3j ? Odpowiedź jest prosta. Bo chcieli wyciągnąć pieniądze. Reklamacje zlozylam na piśmie, odpowiedz  dostalam na tzw. Gębę.  Zostal mi zaproponowany program dla klientów na których ta depilacja może nie zadziałać. Oczywiście Pani manager zapomniała wtedy wspomnieć że jest to tylko 10 zabiegów w cenie 35 zlotych za pache.  Po tych zabiegach jeśli nie będę zadowolona usłyszałem że mogę już nie przychodzić. Jest to śmieszne zważywszy na fakt że wydalam już tam tyle pieniędzy. Dlatego też pracownicy są traktowani przezemnie jak szmaty i niestety ale nie zmienie się wzgledem  do nich bo czuje się oszukana  i wyj:$&"& na hajs  przez ta firmę. 

Nie polecam i nie chodzę tam z przyjemnością. Chodzę bo muszę bo tyle pieniędzy już w to wsadzilam a efektów brak. 

Pracownicy nie mają ze mną miło i nigdy nie będą mieli. Za każdym razem dam tej firmie do zrozumienia że są oszustami, a odbije się to na pracownikach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Witam 

Szukam opinii PRACOWNIKOW  na temat pracy w Depil Concept.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salon Krakow

Hej, niestety skusilam sie na pakiet przy pierwszej wizycie, pozniej kolejny itd. Efektow ZERO!!!!! STANOWCZO ODRADZAM. Po niemal 2 latach depilacji, nie ma efektow. Zastanawiam sie czy mozna zadac zwrotu pieniedzy... Bo to jakas tragedia, od niedawna podniesli ceny, a efektow jak nie bylo, tak nie ma. Nie warto, naprawde nie warto. Oszustwo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona

Ja jestem po zaledwie 4, 5 zabiegach i się w ogóle nie golę maszynką. Efekt Rewelacja. Mogę przesłać zdjęcia. Włosy z czarnych twardych i ciemnych stały się bardzo jasne, delikatne i praktycznie niewyczuwalne. Jest ich o co najmniej 60 - 80 % mniej. Zmieniła się również skóra w szczególności na bikini. Zero podrażnień skóra gładsza niż na skórze. A to że nie boli to jest REWELACJA, w szczególności na bikini. Nie wyobrażam sobie zabiegów co miesiąc i zwijać się z bólu. Nigdy nie wróciłabym do wosku ani do maszynki. To już historia. Zabiegi zgodne z opisem i przedstawioną ofertą. Polecam również fotoodmładzanie. Ceny do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kraków
 

Hej, niestety skusilam sie na pakiet przy pierwszej wizycie, pozniej kolejny itd. Efektow ZERO!!!!! STANOWCZO ODRADZAM. Po niemal 2 latach depilacji, nie ma efektow. Zastanawiam sie czy mozna zadac zwrotu pieniedzy... Bo to jakas tragedia, od niedawna podniesli ceny, a efektow jak nie bylo, tak nie ma. Nie warto, naprawde nie warto. Oszustwo i tyle.

Myślę że jak porozmawiasz z nimi to na pewno rozwiązanie wspólnie znajdziecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście w porę zorientowałam się że to naciagactwo. Zacznijmy od tego że korzystają z urządzenia IPL więc to nigdy nie będzie trwała depilacja. Jestem po 9 zabiegach na pachy i 5 na bikini głębokie i stwierdzam że to kasa wyrzucona w błoto. Na pachach efekt widoczny ale nie jakiś super, włoski nadal rosną, gdy po 3 miesiącach narzekania kosmetolog zmieniła ustawienia "lasera", na bikini efektu 0 (słownie zero) - 15 stref wykorzystanych bez żadnego efektu - możecie sobie policzyć ile to pieniędzy.

Ze zwrotem kosztów też nie jest łatwo, w momencie gdy rezygnowałam zostalo mi jeszcze 6 stref do wykorzystania, wg pakietu strefa kosztowała 55 zł ale wtedy jej cena normalna wynosiła 65, zwrot nie uwzględnia rabatów więc pieniądze nie zostały za nie zwrócone bo wartosc zabiegów przekroczyła cenę pakietu.

Zmieniłam metodę na depilację laserem diodowym, nie trzeba po nim co 3 miesiące latać na zabieg przypominający, po 2 zabiegach na bikini wybiło ok 50% włosków, zabieg jest całkowicie bezbolesny bo laser ma chłodząca głowice i powiedziałabym że zabiegi w depil concept były bardziej nieprzyjemne bo towarzyszyło im parzące ciepło.

Osobiście nie polecam, nic też dziwnego że mają same dobre opinie na FB czy google skoro za pozytywną opinię dostaje się punkty w programie lojalnosciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×