Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -tigra-

dr Anna Piwek od medycyny estetycznej -bardzo proszę o opinie

Polecane posty

Gość -tigra-

Bardzo proszę o wszelkie opinie na temat dr A.Piwek z Salonu Sharley w Warszawie. Chcę poznać Wasze zdanie na temat efektów wykonanych zabiegów przez p.Piwek Zapisana jestem do niej na zabieg powiększenia ust, choć podczas wstępnej konsultacji specjalnie nie ujęła mnie swoją fachowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam pomóc
Ja Ci niestety nie pomogę ,bo nic nie wiem o sharleyu i pracujących tam lekarzach 🖐️ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikanaaaaa
Dr Anna Piwek chyba nie jest doktorem, wstrzykiwala mi kolagen w bruzdy wargowo-nosowe i nie jestem zadowolona. Uwazam ze jej umiejetnosci pozostawiaja wiele do zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -tigra-
na wizytówce istnieje info Dyplomowany Lekarz Medycyny Estetycznej :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dominikanaaaaa
dr Piwek jest lekarzem i jestem jej pacjentka uwazam ze kazdy powinien sam oceniac a nie czytac jakies wpisy zupelnie obcych osob na jakims forum, chyba ze im ufacie czesto korzystam rowniez z innych zabiegow w tym miejscu, kosmetyczka i zabiegi czyszczenia na pewno, makijaz permanentny, oczywiscie dr Piwek zamykalam u niej naczynka, kolezanka powiekszala usta i wygladzala zmarszczki i tez jest zadowolona, jest tam jeszcze jeden doktor- Pan i on zamykal mi zylaki i tez jestem zadowolona, obydwoje sa LEKARZAMI z wieloletnim doswiadczeniem i po wielu podyplomowych studiach, szkoleniach, wiec jesli ktos nie mial kontaktu z nia to nie powinien sie nawet wypowiadac czy to lekarz czy nie!!! bo poswiecila duza czesc zycia na doksztalcanie sie zreszta ogolnie jest to mile miejsce, ludzie ktorzy tam pracuja sa mili i jakos tak przyjaznie tam jest, oczywisice kazdy ma gorsze dni;-) ale jak sie tam chodzi i sie ich zna to nie bierze sie tego do siebie, maja tam duzo klientow, pacjentow i czasami naprawde ciezko, ale ogolnie pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o prosze
to juz drugi wpis negatwyny na temat slawetnej dr Piwek,ktora na nic nie ma czasu tzn. nie ma czasu w godzinach pracy na swoja prace ;) a po drugie jak juz zrobi zabieg to nie tak jak trzeba. Poza tym widze tu jakas pania ,ktora w kolejnym temacie ujmuje sie goraco i oreduje za dr Piwek od razu tlumaczac ,ze nie kazdy zawsze ma dobry dzien i tym podobne brednie.A to oblezenie dr Piwek pacjentami to chyba we snach widzials ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na plus
lubie ja jako lekarza ijuz kilka zabiegow robilam u niej i jestem zadowolona, jako do czlowieka trzeba sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka.f@wp.pl
Witam Korzystam z usług Pani doktor już od 5 lat . Zamykałm u niej żyły w nogach, botox i bruzdy przynosowoe, lipoza itp. I zrobione są te zabiegi rewelacyjnie Jestem z Wrocławia ale zawsze na takie zabiegi jadę do Warszawy. Raz tylko pokusiłam sie o zmiane lakarza na niby znanego profesora , który przyjezdza do Wrocławia . To co on mi zrobił to byla tragredia .Miał mi zamkną żyłę w nodze a powstał mi ogromy siniak z których chodziłam pół roku. już myślałam że nigdy nie zejdzie. Po prostu zabieg był źle wykonany i dlatego były komplikacje. U doktor Piwek robiłam już kilka razy i nogdy nie było takich rzeczy . Gwarantuje że zna sie na swoje pracy i robi to dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd te wszystkie negatywne opinie... Pani dr Piwek jest specjalistką w dziedzinie flebologii! Czeka się na wizyty i zabiegi przez długi czas, bo po prostu ma ich wiele w swoim kalendarzu, a nie bo "nie ma czasu na prace w godzinach pracy" Z doświadczenia wiem, że warto czekać. Zaleczyłam wszelkie żylaki i w tej dziedzinie nie mam zadnych zastrzeżeń, mam piekne nogi. Od dłuższego juz czasu tworzy Time Clinic w Warszawie i juz nie pracuje dla Sharley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Doktor jest najlepszym lekarzem z jakim do tej pory miałam do czynienia. Jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie, a do tego to przemiły człowiek. Obecnie przyjmuje w gabinecie Time Clinic w Warszawskiej Panoramie. Na prawdę gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo, ktoś jeszcze czyta ten wątek? :-) Z polecenia koleżanki wybieram się do Pani Doktor na zabieg za tydzień (usta, usta!), ale widzę tu różne opinie... Cóż, dam znać za jakiś czas jak sprawy się potoczyły. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I byłam na tym powiększaniu. Efekt jest taki, że mam lekko poprawiony kontur. Usta są ładniej zarysowane, nawilżone i dosłownie odrobinę większe. Ale odrobinę!!! Wyglądam bardzo naturalnie, więc polecam całym sercem. Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio trafiłam na informację o Time Clinic w Urodzie i Avanti i zastanawiam się, czy nie wybrać się z wizytą. Myślałam o lekkiej mezoterapii z kwasem albo osoczem. Proszę o informację czy warto. Jeśli ktoś jeszcze odwiedza ten wątek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam osocze! Ostatnio zainspirowana Krupą wybrałam się do TC i po miesiącu mogę stwierdzić, że to była dobra decyzja ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyyy
Dzień dobry, ja byłam w Time Clinic dwa razy. Raz powiększałam usta kwasem u Pani doktor i nie ma na co narzekać. Co mi się najbardziej podoba to to, że efekt jest bardzo subtelny - o co zresztą prosiłam. Widać zatem, że to nie jest kolejna klinika, w której robią usta na jedno kopyto (a miałam już różne przykrre doświadczenia z przeszłości). Moim zdaniem w tym zabiegu najważniejsze jest właśnie wyczucie i dobry gus t;) za drugim razem robiłam botoks i efekt też nie był sztuczny. Wszystko wyważone, subtelne i naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Ania to dobra lekarka dla tych osób, które nie wiedzą za bardzo, co chciałyby zmienić w swoim wyglądzie. Ja na początku też nie wiedziałam i się głowiłam, przeglądałam różne zabiegi i nic. A tu wystarczyła jedno spojrzenie Pani Doktor i już wiedziała, co robić. W dodatku widać, że podeszła do mojej twarzy indywidualnie, nie robi ich na "jedno kopyto". Widzę to zresztą po klientach kliniki. Także polecam niezdecydowanym, ponieważ metamorfozy Pani Ani są bardzo naturalne i nie trzeba się bać efektu zamrożonej i sztucznej maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trafiłam na ten wątek w związku z wywiadem Młynarskiej w Twoim Stylu. Mówi w wywiadzie, że poddaje się mezoterapii właśnie u dr Piwek... Jej wygląd jest dla mnie najlepszą rekomendacją. Już się umówiłam na zabieg i czekam z niecierpliwością na rezultaty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentor high profile
To jest jakas tania propaganda dr Piwek-jedna osoba kopiuje i wkleja opinie na roznych portalach dotyczacych medycyny estetycznej.Dziewczyny miejcie sie na uwadze-ja bede omijac szerokim lukiem lekarza , ktory musi zatrudniac ludzi do PR-u zamiast byc polecanym przez realne klientki-fuj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mentor... zaniepokoiła mnie ta opinia. Czy możesz coś więcej napisać o swoich przygodach z dr Piwek? Czy coś w trakcie zabiegów poszło nie tak? :( Jakie miejsce w takim razie polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z okazji jesieni robiłam sobie w tej klinice mezoterapią i bardzo polecam. Ceny bardzo przystępne jak na Warszawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ś czas temu robiłam zabieg na rozstępy (laserem frakcyjnym Emerge) w klinice Beauty Skin ( www.beautyskin.com.pl ) przy ul. Pokornej i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektu, jak i poziomu obsługi. Plusem są darmowe konsultacje – Pani doradziła mi, jaki zabieg na rozstępy będzie najlepszy. Muszę także pochwalić pomadki Lipsene, które mają w ofercie – są znakomite (trwałe, w ogóle się nie rozmazują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×