Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga999

dr Kubasik

Polecane posty

Gość iga999

implanty piersi, kto robił u tego lekarza? podzielcie sie opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu są lepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga999
no w poznaniu ten lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam w lipcu piersi u Kubasika,jestem mega zadowolona.Kontakt z nim jest super,a cycki mam teraz za******e Polecam z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) . 20 czerwca mam konsultację u doktora Kubasika,więc proszę podzielcie się kobietki opinią na temat lekarza :) . Przygotowanie przed operacją? Jak podana narkoza? Ile za operację płaciłyście ? Ile dni w klinice ? Jakie badania przed ? I co najważniejsze jaki efekt ;) ?Będę wdzięczna za każdą pomocną odpowiedź ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 104daisy
Xxbobixx i jak i jak po konsultacji? Ja jadę w sierpniu do niego. Napisz proszę jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przereklamowany!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Byłam u doktora Kubasika na dwóch konsultacjach. Operacje mam zaplanowana na 14 lipca. Ze względu na rozmiar wyjściowy i dużą asymetrie (noszę 75b ale to i tak jest naciagniete, bo jednej praktycznie brak,taki stożkowy kikut,a druga takie małe b,a raczej A.)mam 166cm wzrostu i 80 pod biustem.Nie mogę mieć implantów okrągłych i tylko max 350 :( operacja 15.900 zl a lekarz powiedział, że mam się modlić, by 350 weszło bo w razie w zamówi 290 też :(. Sam lekarz przesympatyczny. Tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania z zainteresowaniem. Ktoś opiszę operacje jak wygląda w klinice na obornickiej? Podpisywalyscie jakąś umowę czy jak? Z jednej strony nie mogę się doczekać,a z drugiej jestem załamana, że nie uzyskam mojego wymarzonego dużego D, najlepiej okrągłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×