Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jupiii

Dr Robert Jamont-chirurg plastyczny-zna ktoś tego Doktorka?

Polecane posty

Gość Jupiii

Jeśli tak, to bardzo proszę o jak najwiecej opinii i informacji o Nim... PoZdRaWiAm! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiii
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka888
Ma złą opinię, przyjmuje w Zielonej Górze, moja koleżanka była u niego na powiększaniu ust. Zrobił nierówno, poszła poprawić do kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz po .
robilam u niego rok temu jest super i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jupiii
Ja zrezygnowałam z Niego, za mało opinii o Nim, a niektóre złe. Zrobiłam nosek u Dr Skupina i nie żałuję. JA JUŻ PO a co u Niego robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz po
piersi powiekszalam super lekarz i klinika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka79
ja bede u niego nosek robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RomanZo6
U zony robił botoks. Śmieszny gość ale sympatyczny i fachowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1010
mariolka jak tam nosek. ja id e do Jamonta za miesiac. napisz proszę czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowiciazary
Polecam dr Jamonta. Byłam 2 lata temu na przeszczepach po oparzeniu, inni lekarze nie podejmowali się tego zabiegu, on dał mi nadzieję, po przeszczepie blizny wyglądają znacznie zniwelowane. Specjaliści w klinice chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju rozkładali ręce...Polecam tego lekarza wszystkim, naprawdę warto, miły, uprzejmy, i przede wszystkim nie owija w bawełnę;) Jestem mu bardzo wdzięczna, i będę do końca życia, bo odmienił moje życie;) Polecam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaa94
Ja polecam tego doktora!!Będę u niego robić korete odstajacych uszu moja koleżanka u niego robiła i zrobił jej świetnie!!Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowiciazary
Skopiowalam i wkleiłam bo nie chciało mi sie pisac dwa razy tego samego, na poprzednim forum równiez wyraziłam swoja opinie z tego wzgledu ze mam do tego prawo. A wydaje mi sie że temu lekarzowi nie trzeba wyrabiac dobrej opinii bo na to zapracował sobie sam swoją pracą... tak wiec moja opinia 100% obiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioles.ca
robilam u niego uszy, jestem zadowolona, wszystko gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolks
od uszu podobno właśnie b. dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marigold90568965895678967
Podnoszę ten stary temat, jutro mam termin operacji u tego Dr, sama już nie wiem, czy dobrego Dr wybrałam, proszę poradźcie, proszę o opinie, to dla mnie bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apie
do: Marigold90568965895678967 Jesteś już po zabiegu u Jamonta? Zadowolona jesteś? Wybieram się do niego, ale na razie zapoznaję się z opiniami na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apie
Nikt mi wcześniej nie odpowiedział, ale ja zdecydowałam się wykonać zabieg u Dr Jamonta. Jestem mega zadowolona. Pełen profesionalizm. Polecam i jeśli ktoś ma pytania dotyczące korekcji uszu u Jamonta chętnie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iremember
Ja jestem zainteresowana opiniami na temat uszu u niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolaaaa
Witam, doktor robił mi operację nosa na NFZ. Nos miałam krzywy i przegrodę też krzywą. Prawą dziurką oddycha się rewelacyjnie, lewą średnio. Nos jest dalej krzywy, chyba bardziej niż był. Nie wiem co mam myśleć. Idę na kontrolę w grudniu. Jako człowiek - bardzo małomówny i powściągliwy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regenajt
Ja u doktora robilam zabiegi estetyczne, malo inwazyjne-botox, powiekszanie ust, niestety nie wszystko sie udalo. Byc może to lekarz bardziej stworzony do skalpela, niż strrzykawki...fakt, ze sympatyczny i nie owija w bawelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce4
no dokladnie ja mialam 3 miesiace temu powiekszane usta, i do dzis zaluje ze zaufalam temu lekarzowi.W sumie to dwa razy poddalam sie temu zabiegowi i za drugim razem rowniez wyszło nierownomiernie..Wiec watpie ze to przypadek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry lekarz operowal mnie i moja sostre obie jestesmy zadowolone. Polecam Izabela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor Jamont,jest lekarzem,ktory nie zajmuje sie osobami,ktore pochodza z innych miejscowosci,mimo,ze ma sie pieniadze,nawet zeby oplacic 2 tygodniowy nocleg w Hotelu. Ja bylam u niego na poczatku sierpnia 2014 roku,i nawet ciezko mi bylo z nim ustalic jakikolwiek termin,zeby umowic sie na rozmowe u niego. Dr.Jamont nie zajmuje sie osobami,ktore pochodza z wiekszych miast,a z zagranicy juz wogole,i to daje do zrozumienia.Po konsukltacji z nim,umowilismy sie,ze zostaniemy w kontakcie Mailowym,dwa dni pozniej podalam mu w Mailu informacjie,na ktorego dnia,chcialabym sie zapisac na operacje uszu,po rozmowie tez z moim szefem,nawet nie odpowiedzial. W skrocie,cokolwiek by to nie bylo,Panu dr.Jamont nie chce sie juz robic jakichkolwiek zabiegow,to jest moj wniosek,bo mu sie nie chce. Powiem tylko tyle,szkoda. Zabieg uszu dokonalam u innego Doktora w swoim miescie,jeszcze tego samego miesiaca,a efekt jest taki jaki chcialam.Takze,glowa do gory sa jeszcze inni lekarze,ktorzy nosa nie podnosza do gory,tylko operuja z checia. Dr.Skupina tez poznalam,jeszcze rok wczesniej,i nie robi rowniez tego co pacjent od niego wymaga. Te wszystkie komentarze,ze ci lekarze sa najlepsi,jeden od nosa,a drugi od uszu,powiem tylko tyle,oni maja tyle pieniedzy,ze juz nawet nie maja szacunku do pacjentow,przyjmuja tylko tych,kto im sie podoba. Wcale mnie to nie dziwi,bo juz sa znudzeni swoja praca,jezeli nie sa mili dla innych ludzi i pacjenow to powinni sobie sobie innego zawodu szukac. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka miała zabieg korekcji uszu w kwietniu 2014 r. (ma 13 lat), nie miałam żadnych problemów żeby umówić się z Panem Doktorem. Po zabiegu odpowiadał na każdy mój telefon czy sms-a, a za wizyty po zabiegu nie płaciłam. Ja, przede wszystkim moja córcia jesteśmy bardzo zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie. Ile mniej więcej trzeba czekać na zabieg po konsultacji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jeśli chodzi o nosy to nie polecam ten lekarz nie ma pojęcia popsuje wam nos i jeszcze nie będzie chciał się przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam LASER FRAKCYJNY ,na odp*****l zrobil bardzo niedokladnie , nie polecam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam u doktora laser na blizny potradzikowe na policzkach, długo z nimi walcze a teraz wyglądam jeszcze gorzej! po obu stronach mam blizny zanikowe po oparzeniach laserem, cala powierzchnia skóry jest nierówna! bardzo nie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan dr.robił plastykę powiek górnych ..Tragedia nie wyciął tłuszczu strata pieniędzy musze jeszcze raz robić u specjalisty .NIE POLECAM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×