Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mika1985

dr ROBERT MAŁEK nos

Polecane posty

Gość Mika1985

Witam, jutro mam wizytę u dr Małka w sprawie operacji mojego gargamela. Czy któraś z Was miała u niego operację? Czytałam kilka opinii, ale nie mam pewności, czy nie jest to reklama, wiec zwracam się do Was o pomoc, z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już umie robić nosy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj się nauczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoc umie od dawna. Juz się zaczyna trollowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak umie to ok i tak go nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaaa111
Ja miałam robiony zabieg u dr Małka ale nie nos a uszy. Jeżeli mogę w jakimś stopniu pomóc to chętnie odpowiem na Twoje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługo ale nadal uszatek
kropkaaa111 Kiedy miała zabieg? ja jestem umówiony na 22 maja i boje się czy dobrego lekarza wybrałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada27
Hey! I co zdecydowalas sie na Malka? Jesli tak to czy jestes zadowolona i polecilabys??? Dziekuje zapomoccc mam ogromny dylemat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bylo dr robert malek? Zadowolona z nowego nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dr Malek zrobil nos zle wyglada gorzej niz przez operacja jest krzywy.Moze jestem odosobnionym przypadkuem nie wiem ale czytalam duzo pozyt opinii dlategk wybralam tego lekarza.Nie zrobilabym tego ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam. Lepiej wybierz innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam to samo z nosem. Zepsuł sprawę na maksa. A chodziło mi tylko o prosty nos. Żałuje okropnie ze wybrałam tego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierasz sie na poprawke do dr Malka?Ja juz po nieudanym zabiegu boje sie nawet isc do niego zeby cokolwiek korygowal a narazie nie nam pieniedzy na operacje u innego chirurga.A tak chcialam miec ladny nosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja mam robić biust u dr Małka z Krakowa żeby była jasność, miał może ktoś przyjemność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poppy
Dnia 22.01.2018 o 20:20, Gość gość napisał:

Miałam to samo z nosem. Zepsuł sprawę na maksa. A chodziło mi tylko o prosty nos. Żałuje okropnie ze wybrałam tego lekarza

Witaj moge sie jakos z Toba skontaktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trzy lata temu operowała nos u dr R Małka. Wcześniej miałam nos długi, garbaty ale drożny. Po operacji nos był rozjechany, duużo szerszy, z widoczną chrząstką wystającą na nosie. O drożności nie wspomnę. Dramat. Nis wyglądał gorzej niż przed zabiegiem. Poszłm na wizytę kontrolną. Pan doktor stwierdził że ten nos faktycznie wygląda brzydko i zaproponował korektę( nieodpłatnie). Po drugim zabiegu kompletnie przestałam oddychać prawą dziurką,  do tego ciągłe infekcje, antybiotyki itd. Nos wprawdzie ciut krótszy był ale bulwa (chrząstka) na nosie została choć prosiłam przed zabiegiem żeby ją usunął. Nie polecam doktora. U mnie się nie sprawdził. Trzy lata męki, oddychania przez jedną dziurkę i stracona kasa. Dziś jestem po trzecim zabiegu u innego doktora. Mam mały, śliczny jeszcze trochę opuchnięty nosek. Mam nadzieję że teraz wszystko będzie dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trzy lata temu operowałam nos u dr R Małka. Wcześniej miałam nos długi, garbaty ale drożny. Po operacji nos był rozjechany, duużo szerszy, z widoczną chrząstką wystającą na nosie. O drożności nie wspomnę. Dramat. Nos wyglądał gorzej niż przed zabiegiem. Poszłm na wizytę kontrolną. Pan doktor stwierdził że ten nos faktycznie wygląda brzydko i zaproponował korektę( nieodpłatnie). Po drugim zabiegu kompletnie przestałam oddychać prawą dziurką,  do tego ciągłe infekcje, antybiotyki itd. Nos wprawdzie ciut krótszy był ale bulwa (chrząstka) na nosie została choć prosiłam przed zabiegiem żeby ją usunął. Nie polecam doktora. U mnie się nie sprawdził. Trzy lata męki, oddychania przez jedną dziurkę i stracona kasa. Dziś jestem po trzecim zabiegu u innego doktora. Mam mały, śliczny jeszcze trochę opuchnięty nosek. Mam nadzieję że teraz wszystko będzie dobrze. 

 

Cytuj

 

Edytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×