Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość starsza pani49

Korekcja powiek

Polecane posty

Gość starsza pani49

Jestem z Trójmiasta, chcę wykonać zabieg korekcji powiek. Czy któraś z Was miała jakieś doświadczenia z tym związane... czy robiłyście i u kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0987
Miałam ten zabieg, ale w Warszawie... nie żałuję, bolało minialnie opuchlizna zeszła po 2 dniach. Od zabiegu minął rok i zastanawiam się teraz nad powiekami dolnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka 2000
No nie wiem czy po dwóch dniach mogła zejść opuchlizna. Ja na drugi dzieńprawie nie widziałam. Teraz jest 3 tygodnie ale nie mogę powiedzieć, że całkiem już wszystko wróciło do normy. Ja miałam górę i dól .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3902
Trójmiasto... tylko dr Ewa Skwiercz! Powieki zoperowane miałam kilka lat temu i nie wyobrażma sobie oddać się w inne ręce niż pani dr Skwiercz. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linke
A gdzie ta pani przyjmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam przyjaciolke, ktora chcialaby sie zdecydowac na taki zabieg, czy mozecie mi powiedziec jaki jest koszt takiej przyjemnosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihdvnk
Moja mama pół roku temu płaciła 1900 za górne powieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam górę i dół 10 dni temu. Jak cierpieć to raz. Jestem zachwycona. Zapłaciłam 4000 zł.Dzis zrobiłam makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 5 dobę po zabiegu korekcji powiek górnych. Z dnia na dzień coraz lepiej. Dziś po południu będę miała zdejmowane szwy. Nie mogę się doczekać, bo już mi przeszkadzają. Swędzi mnie trochę i odczuwam lekką suchość w oczach. Opuchlizna schodzi, ale mam teraz straszne, żółte wory pod oczami i lekkie krwiaki. Dziwne, że robiłam górę,a dół też mam \"podbity\". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego lepiej robić hurtem. Jest też trochę taniej. Ja miałam najgorszy drugi dzień.Wszystko było za mgłą. Nie mogłam nawet trafić kluczem do dziurki.Dziś jestem zachwycona sobą. Chyba wpadnę w narcyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×