Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ALE JAJA POWIEKSZCIE FOTE

moze wy to rozwiązecie?znacie sie przeciez!CZY TO NATURALNY BIUST?

Polecane posty

Gość ALE JAJA POWIEKSZCIE FOTE

http://voila.pl/9fdze/index.php?get=1&f=1 POWIEKSZCIE MYSZKA FOTKE BO DOPIERO NA POWIKSZONYM WIDAC WSZYSTKO SWIETNIE I NAPISZCIE CZY TO NATURA CZY SILIKON BO SIE KLOCIMY JUZ OTO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchaj o co ci chodzi
tak sie podniecasz tym zdjeciem, wszedzie je ladujesz i pytasz czy to naturalny biust? a co zazdrosc cie zzera? wez wyluzuj laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
to naturalny:) Moja znajoma ma podobny. Wszystko zalezy od tego jak nas natura obdaruje. Jedne maja szeroki rozstaw, a inne prawie wcale. Z reszta jak chcesz miec takie to cwicz, a jak nie pomoze, to idz na operacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhoo
to jest silikon..taki maly rozstaw to tylko silikon moze byc.. niem a innej opcji.nie zna dziewczyny która by miala naturalnie taki maly rozstaw miedzy piersiami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUHAHAHAHAHHAHAHAA
no to was zdziwie: OTO NASTEPNA FOTKA JEJ BIUSTU TYLKO ,ŻE ZROBIONA W INNEJ POZYCJII I TU WIDAC ZE JEJ PIERSI JEDNAK MAJA SZEROKI ROZSTAW ALE NA TAMEJ FOCIE ZROBILA TAK ZE WYSZLY IDEALNIE ..ODPARŁA REKAMI I TYLE..NAWET JEJ FACET KTÓRY ZAMIESCIL TE JEJ FOTY TAK NAPISAŁ.. TE DWA ZDJECIA SĄ TEJ SAMEJ DZIEWCZYNY I TO NA BANK ALE JAKA RÓŻNICA??SZOK CO NIE/?? http://voila.pl/epokm/index.php?get=1&f=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczka
mnie sie wydaje, ze na pierwszym zdjeciu ścisnęła cycki ramionami i dlatego są tak blisko siebie ładne cycki i moim zdaniem naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_Prawdziwa
Bardzo ladny biust, choc nie do konca wierzę, że jest naturalny. Na obu zdjęciach jest ta sama osoba, bo pieprzyki są w tych samcyh miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsylac cycki w internecie
rozsylac cycki w internecie...pozazdroscic glupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfhfghdf
Jak ma co pokazac to niech pokazuje, chetnie popatrze Ladny, naturalny biust, Ja nie dosc ze mam male to jeszcze szeroki rozstaw i lewa jest wieksza 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htdsh
chyba jak nie ma komu to bidula musi w necie pokazywać. nic tylko współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×