Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zębata patka

nienawidze swoich zebow... powaznie mysle o implantach

Polecane posty

Gość zębata patka

nienawidze swoich zebow. sa moim najwiekszym kompleksem. dbam o siebie, jestem ladna dziewczyna, lubie sie ladnie ubrac, uczesac, zrobic makijaz. ale co z tego??? wystarczy ze sie usmiechne i caly czar pryska:-( po prostu strasznie mnie szpeca, sa obrzydliwe. ja sama nie moge zniesc widoku swoich zebow. sa krzywe i brzydkie!!! nie mysle nawet o aparacie bo: po 1 za dlugo to potrwa - sa naprawde krzywe. po drugie: maja beznadziejny ksztalt, sa nierowne, po prostu okropne!!! od jakiegos czasu mysle zeby je wyrwac i zastapic implantami. wyrwac gorne jedynki, dwojki i trojki. ewentualnie tylko dwojki i trojki... no i wlasnie: czy ktoras z was ma takowe implanty? czy to dobry pomysl? ile to kosztuje? ile trwa wszystko: wyrywanie, wstawianie itp. ogolne wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiiiia
Jeden implant kosztuje ok.4-5 tysiecy ale moim zdaniem to zly pomysl, lepiej ponosic aparat i zadbac o swoje zęby (mozna przeciez po zdjeciu aparatu zmienic troche ich kształt, wybielic, albo nawet załozyc koronki) ale zawsze co swoje to swoje ;) a wyrywanie zębow i montowanie implantow to dopiero musi byc horror :o wiec nie rob głupstw dziewczyno i lec do ortodonty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kris-32
ja rowniez mam z tym maly problem ale wiem ze mozna to zrobic mniejszym nakladem poprzez koronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgfg
ja tez miałam krzywe tzn jedynki obie nosiłam stały aparat przez 1,5 roku zdjeli mi go zeby sie wyprostowały były nadal brzydkie, pozniej byłam u stopatologa od estetyki nałozył licowki i sa sliczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgfg
za licowki na 4 gorne zeby z wymiana plom we Wrocku zapłąciłam 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiiia
A co to są licówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdź
tam uzyskasz pomoc od lekarzy i pacjentów a takze info www.dentonet.pl/forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadia73
Jeśli szukacie najlepszych specjalistów ze stomatologii - szczerze polecam www.iqmedica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdż tutaj
poradzą ci lekarze poczytaj opinie i wrazenia innych osób www.dentonet.pl/forum a licówki odradzam zreszta wejdz na to forum wszystkiego sie dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstaw sobie sztuczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×