Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa5

powiększanie piersi Kasprzyk Kraków

Polecane posty

Gość rosa5

Mam pytanie czy powiększała któraś z was piersi u doktoraKasprzyka w Krakowie jeśli tak to jakie są efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa5
Zośka a mogłabyś napisać coś więcej o sobie ile masz lat jaką budowę ciała i jakie miałaś piersi przed zabiegiem Ja mam ok 167 cm wzrostu ok 55 kg miseczka A mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwaznie zainteresowany
wrzyc jpg najlepiej przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosa -takie informacje jak moja budowa i wyjściówka nic ci kompletnie nie dadzą bo Kasprzyk dobiera implanty na podstawie bardzo wielu danych, on szczegółowo mierzy suwmiarką i poziomicą różne odległości i naciągliwość skóry. Wejdź sobie na jego stronkę internetową i tam jest taki punkt o doborze implantów-wiele ci to rozjaśni watpliwości. Poczytaj sobie żebys na konsultacji łatwiej mogła z doktorem podyskutować. On ci wszystko prosto wytłumaczy jak będziesz miała watpliwości. Dużo zdjęć jego pacjentek jest na różowym forum(beautywpolsce)...moje też ;) ale tutaj zaglądam dość rzadko bo się pogubić mozna w natłoku tematów. buźka zosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa5
DZIĘKI ZA INFORMACJE A MOGĘ JESZCZE ZAPYTAĆ ILE MASZ LAT I CZY ZABIEG ROBIŁAŚ PRZED CZY PO CIĄŻY JEŻELI W OGÓLE RODZIŁAŚ BO JA MAM 21 LAT I TROCHE SIĘ OBAWIAM TYM BARDZIEJ ŻE NIEKTÓRZY TWIERDZĄ ŻE LEPIEJ ZROBIĆ DOPIERO PO CIĄŻY A NIE UKRYWAM ŻE Z ZABIEGIEM NIE CHCIAŁABYM CZEKAĆ BO MAM STRASZNE KOMPLEKSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa5
czy jest może ktoś jeszcze kto robił zabieg u kasprzyka w krakowie??? Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1978
rosa a byłaś juz na konsultacji ?kiedy chcesz zrobic zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1978
ja tez jestem zainteresowana ale planuje operacje dopiero jesienią szukam dobrego chirurga i intensywnie tez mysle o doktorze Kasprzyku czytałam że jest bardzo dobry ale jeszcze u niego nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa5
Mariola ja też planuję zabieg na jesień zima na konsultacji jeszcze nie byłam ale kasprzyk podobno fajne biusty robi i szczerze mówiąc na żadnym forum nie spotkałam się z negatywnymi komentarzami na jego temat. Mariola a mogłabyś coś więcej o sobie napisać wiek wzrost waga jaką masz wyjściówkę i jaki chciałabyś mieć rozmiar po Ja chciałabym anatomy bo podobno wyglądają bardziej naturalnie a co do rozmiaru to w miare duże bym chciała(wiadomo żeby widać było różnicę) ale jestem szczupła ok55kg i niewysoka 167 nie wiem jak duży implant może mi się zmieścić a ty orientujesz się w tym a może znasz kogoś kto robił zabieg bo ja niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa5
czy jest ktoś jeszcze kto planuje bądz robił zabieg powiększania piersi u kasprzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola1978
rosa ja sobie podczytuje na forum beautywpolsce i wizaż bo tam jest dużo pacjentek naszego, już wkrótce-mam nadzieję, ;)-doktorka tutaj pisze czasem tylko chyba zoska i anetkaa ale one już niestety rzadko zaglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meliska123456789
hej:) ja robilam 3 dni temu operacje u dr Kasprzyka i musze przyznac ze ejstem w szoku ale mnie nic nie boli! co prawda biore ketaol co 8h ale to dlatego ze boje sie ze zacznie bolec, a nie dlatgeo ze boli. Wstaje sama bez problemu, moglagnym nawet lezec na boku ale nie chce tego robic z przyczyn oczywistych. mam tylko klopoty a oddychaniem ale to przez moja wade serca, chociaz z tego co slyszalam taki uciska n aklatke piersiowa jest dosc normalny. Noce przesypiam bardzo spokojnie, czasem budze sie w nocy ale zaraz zasypiam. Nic mnie nie piecze, dzis juz nic mnie nie uciska. Mam 160cm, 52kg i robilma 255mx anatomy, zrobilabym to na pewno raz jeszcze. Stanik sportowy ktory teraz mam to roziar 70c ale ogolnie obwod pod biustem mam 65 i ooglnie ejstem bardzo drobna. Trudno ocenic mi efekt, wydaje mi sie ze sa troszke za daleko siebie, ale mysle ze one sie jeszcze uloza, w koncu jestem 3 dni po zabiegu, ale piersi nie sa nawet gorace, moze torche mam "otepiale"czucie w sutkach, ale jak dotykam piersi to normlanie czuje i wydaje mi sie ze juz troche miekna. Zycze kazdej z Was ktora zdecyduje sie na zabieg zebyscie przechodzily to tak lekko jak ja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem tu nowa je w październiku mam mieć operacje u kasprzyka ma ktos podobny termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosa5
marley daj znać jak będziesz po bo też planuję zabieg u kasprzyka a możesz napisać coś więcej jakie wrażenia po konsultacji jaki implant itp byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam tego lekarza, ale ze sprawdzonych lekarzy zajmujących się powiększaniem piersi mogę polecić dra Kratochwila, moja dobra znajoma miała u niego zabieg i była bardzo zadowolona, proces rekonwalescencji nie trwał długo a efekt był taki jak chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marley
hejka, którego masz zabieg? ja tez mam termin w październiku...stres mnie dopada jak cho...ra ;) boję się żeby nie złapac jakiegoś przeziębienia...czy rutinoscorbin mozna brać na wszelki wypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinszasa87
Jeśli chodzi o powiększanie piersi, to można też pomyśleć o operacji w Warszawie - jeden z lepszych fachowców od powiększania piersi to dr Piotr Osuch, pracuje właśnie w warszawskich klinikach, ale prowadzi też swoją prywatną praktykę. I to z dużym powodzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja w zeszłym tygodniu byłam na konsultacji u doktora. Ogólne wrażenia bardzo dobre... nie namawiał mnie, nie mówił że będzie wszystko pięknie ładnie, poinformował o ryzyku... zaproponował mi anatomiczne 240 i 290. (mam dużą asymetrię). Jak myślicie nie za duże?? mam 162 wzrostu i ważę 50 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin u dr Kasprzyka na listopad i bardzo sie boje tzn o doktora i jego profesjonalizm jestem spokojna, boje sie jak to bedzie , kiedy sie pozbieram itp. dziewczyny, ktore mialy w pazdzierniku zabieg-moglybyscie cos napisac? Jak bylo? Marley jestes juz po? Trinity ja bede miala 290, waze 49 kg i mam 16 kg i tak mysle czy nie za male :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniaaaa
Hej dziewczyny, ja tez bede operowana przez kasprzyka. Termin mam na 4 stycznia, wybraismy anatomy Allergen(czy jakos tak) 375, mam 178cm i waze 66kg. Mam do was pytanie, Czy zalatwiayscie skierowanie na operacje od psychologa aby uniknac VAT? Czy psycholog wypisuje takowe bez probemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniaaaa
Kurcze, nie m nikogo kto placił bez VATu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heyahhhhh
Zamiast powiększania piersi operacyjnie spróbujcie najpierw zabiegu SPM Digital Efekty to powiększenie o jeden rozmiar i fantastyczne ujędrnienie piersi. Super zabieg po karmieniu piersią i po kuracjach odchudzających - piersi stają się krągłe i piekne. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko do Osucha i do tego jest bardzo miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Ja powiekszałam piersi u dr.Kasprzyka dokladnie 5 lat temu w lutym.Super profesjonalna i miła obsługa.Z piersi jestem do dzisiaj pardzo zadowolona.nigdy nie miałam skutków ubocznych.Chcialam dodać ze w lutym powiekszałam i w marcu zaszłam w ciąze.dziecko urodziłam i karmiłam piersią.Po karmieniu piersi dalej są piekne i jędrne.pozdrawiam aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) Czy miała któraś z Was taką sytuacje u dr. Kasprzyka, że chciała jednak inne implanty jeśli chodzi o rozmiar, już w dniu operacji, jest możliwość zmiany decyzji podjętej na konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, rok temu byłam na konsultacji u dr kasprzyka. Jeżeli chodzi o wizytę nie byłam do końca zadowolona o wszystko musiałam wypytać doktora, pobieżnie wyjaśniał i widać że bardzo zależało mu na czasie. Natomiast widać ze ma wiedzę, pojęcie i przede wszystkim specjalistyczny sprzęt. Chciałam zapytać, czy orientuje sie któraś z Was czy cena uległa zmianie, w zeszłym roku otrzymałam informacje ze za operacje powiększenia piersi implanty anatomiczne dr bierze 18tys tylko nie pamietam czy w tej ceny trzeba mieć oświadczenie od psychologa ? Dziewczyny powiedzcie jesli jesteście juz po zabiegu powiększania piersi czy polecacie dr kasprzyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam operacje 3 tygodnie temu. 18 tyś to cena za operacje z implantami anatomicznymi + po Twojej stronie jeszcze badania krwi, usg piersi i psycholog, wszystko prywatnie więc wychodzi tysiąc więcej, łącznie do zapłacenia za wszystko 19 tyś trzeba mieć. Ja akurat wybrałam okrągłe, więc płaciłam mniej. Z tego co napisałaś, to nic się nie zmieniło, konsultacja szybka - krótka piłka, mało czasu na wybranie odpowiedniego rozmiaru, przez co żałuję, że nie wzięłam trochę większego implantu.. no ale cóż, gdyby nie rozmiar ogólnie jestem zadowolona, tylko zastanawia mnie jedna rzecz, ponieważ wszędzie pierwsza kontrola jest po tygodniu i ściągnięcie szwów, a ma jestem już 3 tygodnie po i jeszcze ze szwami, pierwsza kontrola i ściągnięcie dopiero jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dziwne, ale każdy lekarz ma inne praktyki, a czy dr Kasprzyk informowal Cie ze szwy dopiero bedzie zdejmowl po trzech tygodniach ? Jesli moge zapytać lekarz zasugerował Tobie okrągłe implanty, czy sama wybrałaś? Pytam gdyż dr Kasprzyk polecał mi anatomiczne, sam tez takie chciałam ze względu na to ze wydają mi sie bardziej naturalne, natomiast ostatnio byłam na konsultacji u innego dr Rafała Pabianczyka (mierzył mnie linijka :/ zwariowałam, gabinet bez lustra a ja miałam sobie zweryfikować jaki rozmiar implantow bym chciała poprzez jego sugestie i małe lusterko do ręki) Pabianczyk znowuz polecał mi implanty okrągłe ze względu na to ze mam piersi delikatnie usytuowane niżej, górna cześć jest duzo mniejsza wówczas okrągły powinien ładnie je wypluklic, sama juz nie wiem :-( wiem ze plusem okrągłych implantów jest to ze w momencie przesunięcia nic sie nie stanie bo w każdym miejscu sa takie same, gorzej jest juz z anatomicznymi. A czy znasz moze jeszcze jakas dziewczynę ktora powiększała sobie piersi u dr Kasprzyka i jest zadowolona z efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×