Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa5

powiększanie piersi Kasprzyk Kraków

Polecane posty

Gość gość
Tak moja znamiona powiększała tez tam piersi i tez jest zadowolona, dr zawsze poleca anatomiczne, ale ja chciałam okrągłe i mam. Nie żałuje rodzaju implantu a jedynie trochę zbyt mało ml. Znajoma wybrała anatomiczne poprzez namówienie ją na nie i żałuje, planuje wymianę implantów na okrągłe. Ale to zależy od gustu, ja chciałam stojące piersi z efektem push up, dlatego wybrałam okrągłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ,byłam na konsultacji u Kasprzyka ale wydał mi się nadęty i taki niemiły jednak piersi robi ladne i mam dylemat. Bardzo chcialabym powiększyć piersi i potrzebuje popytać was o kilka spraw. Proszę czy któraś z Was mogłaby mi przesłać swój mail? tak bardzo się boję a chciałabym mieć piękne piersi już na jesień. Liczę na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja również zastanawiam się czy aby nie zrobić piersi u dr Kasprzyka ponieważ galerię ma super, niestety obawiam się czy w razie problemów po operacji pomoże i poprawi? Myślę też o dr Sirku wiem że on poprawi w razie czego ale niestety nie widziałam jego galerii nie ma na stronie proszę o pomoc czy ktoś robił u dr Sirka w Bielsko-białej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo się czeka na zabieg po konsultacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1278
Witam mnie robił dr Pabiańczyk. Na konsultacji byłam w Artclinique na Krakowskiej chyba rozmawialiśmy z godziny dla mnie bardzo ok lekarz miły cierpliwy z poczuciem humoru. Mierzyłam sobie sizery przed lustrem i ostatecznie zrobiłam okrągłe 380ml. Zabieg był na ul. Ujastek zespół bardzo miły pielegniarki lekarz dyżurny warunki super czysto przestronnie każdy ma swój prywatny pokój z łazienką. Aktualnie 2 miesiące po jestem bardzo ale to bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam Dr Pabiańczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorota1278 napiszesz do mnie na maila ? szukam też właśnie w Krak kogoś sprawdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weramik
Ja robiłam w Wawie, na co dzien mieszkam w innym miescie, ale uznałam, ze wole jechac do dobrego specjalisty i mieć dobrze wykonany zabieg. Podczas konsultacji wybralismy implanty konturowe Mentor- idealny ksztalt, wielkosc, a ta marka gwarantuje bezpieczenstwo uzytkowania, niemal zerowe powikłania. Minal miesiac od operacji, na razie jeszcze troche sie oszczedzam, tak dla pewnosci,ale ogolnie piersi ladnie wygladaja, niedlugo ostatnia kontrola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś z Was jeszcze powiększała biust u dr Kasprzyka ?? jakie opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggggg

Ja polecam dr Libondi ( Włoch) !!! Jestem taaaaaak zadowolona po operacji powiększania piersi, że nie umiem tego opisać w słowach. Wcześniej u niego robiła moja koleżanka a teraz w kwietniu kolejna. Wszystko jest dokładnie tak jak chciałam albo nawet lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

dr Tomasz Mierzwiński z Instytut Piękna Bielenda jest świetny chirurgiem, zrobił mi pięknie piersi i ładnie je wymodelował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam powiększane piersi implantami w Rzeszowie u Marty Raczkowską-Muraszko i naprawdę polecam :) są idealne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×