Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matryca27

skin like silk opinie

Polecane posty

Jakie opinie o zabiegach na tkankę tłuszczową w tym gabinecie? mają ciekawą propozycję na Gruponie-ale boję się taki zabieg robić?? Byłam na depilacji,mezoterapii i było wszystko ok.Szybko sprawnie i skutecznie. Polubiłam ten salon-choć wcześniej nie wszystko mi odpowiadał.Ale juz jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka1987
Nie wiem jak zabiegi odchudzania-sama chętnie poznam opinie ,ja robiłam w skin like silk laserowe zamykanie naczynek na twarzy-to bardzo ciekawy zabieg ,nie myślałam,że skutki mogą być takie widoczne.Na szczeście p.Beatka(polecam zabiegi u niej) wszystko mi wytłumaczyła i podała zalecenia na najbliższy czas-no trzeba skórę chronić teraz przed słońcem-ale najważniejsze,że nie mam juz tych wstrętnych pajączków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Blanka. Ja też robiłam zamykanie naczynek-ale tylko jeden zabieg chyba za 99zł wykupiłam na Gruponie. Kobieta powiedzoiała,że tą sama metodą można też usunać blizny pociążowe-ale nie wiem... Czy stare blizny też z nikną? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavvvva
Miałam tam 5 zabiegów : mezoterapia, fale radiowe, celulozer, peeleng kawitacyjny. Za każdym razem zabiegi wykonywała inna kosmetycznka, może powiedzieć że różniły się między sobą starannością ale w sumie było dobrze. Osobiście bardzo krytycznie oceniam punktualność zabiegów a przy tym zwyczajną nieuczciwość. Mam dość dobrze zorganizowane życie i zajęcia moje jak i dziecka, zatem czas jest dla mnie cenny i bardzo szanuję go u innych. W tym salonie jest aboslutna ignoracja czasu klientek. Na zabiegi czekałam od 10 minut ( co nie jest jeszcze przestępstwem ) do godziny !!! co jest już absolutnie nie do przyjęcia. I co gorsze, nikt nie raczy zadzwonić i poinformować o opóźnieniu. Gdy już się przyjdzie też nikt nie raczy uczciwie powiedzieć ile jest opóźnienia. Dzisiaj Pani odpowiedziła mi, że 15 minut bo już dwie Panie kończą a okazało się, że czekałam 45 min. Uważam to za zwyczajne oszustwo i brak szacunku. Gabinet prowadzi ręcznie karty klienta, zanim Pani Marzena znajdzie kartę mija trochę czasu, szkoda im zainwestować w komputer, żenujace. Osobiście nie będę korzystać z ich usług bo nie szanują klienta i nawet nie widzą w tym problemu a człowiek się denerwuje. W mojej obecności ktoś zadzwonił do salonu z reklamacją zabiegu, Panie bardzo nieelegancko skomentowały klientkę. Było to niesmaczne i przykre. Zatem ja już dziękuję salonowi Skin like Silk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luksusowość
Polecam szczególnie peeling kawitacyjny-kon ieczny przed wakacyjnym opalaniem ,oczyszczanie twarzy jest bardzo ważne -więc robie je regularnie w tym salonie. Trafiłam do nich niechcący" całkiem-bo w moim dotychczasowym salonie jest właśnie remont-urlopowy i na całe wakacji zamknięte. Musiałam się więc ratować-chodze do salonu kosmetycznego co najmniej raz w tyg. Okazało się,że bliżej niż dotychczasowy mam właśnie Studio Prestige i postanowiłam zajechać. Od wejścia spotkałam się z całkiem miłą obsługą. Recepcjonistka znalazła mi możliwie najbliższy termin i zostałam zapisana na "za 4 dni" to było dla mnie wystarczające. Okazało się,że nie dość,że mam po drodze z pracy do domu to miejsce-to jeszcze spełnia moje wymagania. Co prawda trochę ciasno-bo dużo klientek i z relaksem to bywa faktycznie różnie-ale do zabiegów na twarz nie potrezba mi głębokiego relaksu: potrzeba mi profesjonalnie dobrze i skutecznie zrobionego zabiegu-peeling,brwi ,henna.manicure i pedicure. Pełna profeska.Polecam i niestety nie wrócę do mojego poprzedniego salonu,gdyż po zapoznaniu się z ofertą różnorodności jakie mogę dostać w tym salonie za jakie ceny-uczciwe -a nie wygórowane -będę już tylko tu przychodzić. Zawsze znajdują mi dogodny termin jak nie w Prestige to w bliźniaczym Skin Like Silk obok. Tak więc zostaję tu na dłużej i polecam innym Nie ma co przepłacać za sztuczne poczucie luksusu w innych salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojpesudonim:)
Miałam bardzo przetłuszczające sie włosy i cere i kosmetyczka doprowadziła mi ją do porządku-a fryzjer zrobił super fryzurkę i doradził kosmetyki i domowe sposoby na nie przetłuszczanie. Bardzo fajni ludzie tam pracują,zadowoleni uśmiechnięci jakich się mało spotyka. Więc ja jeśli będę potrzebować jakieś usługi kosmetyczne będę też chodzić tylko do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeemilia
Do Bodzia... klepia czarny PR? Po prostu dzielimy sie opiniami o nieuczciwosci Salonu! Tu nie chodzi o luksus tylko o uniemozliwanie zapisania sie na zabiegi! Przestroga dla innych, zeby nie marnowali pieniedzy. Niech kazdy sobie poczyta negatywne i pozytywne opinie , wyciagnie wnioski i zadycyduje co robic. Usuwac negatywne komentarze? Niby czemu? W takim razie pozytywne tez bo sa rownie subiektywne. Antyreklama versus reklama? Usuwac to mozna komentarze chamskie i wulgarne, a nie opinie wypowiedziane normalnym jezykiem w granicach kultury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannaanna
Bardzo polecam ten salon. Moja każda wizyta przebiega pomyślnie,szalenie przyjemnie.Lubię klimat domowego zacisza jaki tam panuje i serdeczne podejście kosmetyczek. Zawszev wesołe bez sztywniactwa pomimo,że bardzo dobrzy fachowcy-nie szaleją z cenami. Zdecydowanie godne polecenia usługi jak również w bliźniaczym Studio Prestige tuż obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIGDY WIĘCEJ! Brak jakiejkolwiek organizacji w Skin Like Silk - czasami czas oczekiwania na umówiony wcześniej zabieg trwał do 40-50 min. Panie po kilka razy pytają na jaki zabieg się czeka. Brak intymności w gabinetach ponieważ mają zostawioną, otwartą przestrzeń pomiędzy drzwiami a sufitem więc wszystko co dzieje się na recepcji doskonale słychać w środku a tu człowiek powinien cały się rozebrać i czeka aż się go zawinie w bandaże. Podczas jednego zabiegu ( a miałam ich 5) osoby z obsługi potrafiły aż 5 razy do mnie zaglądać ponieważ potrzebowały coś zabrać. Tak jak wspomniałam miałam 5 zabiegów i każdy wyglądał inaczej ( czyli nie mają standardu )czasami Panie mówią że rąk się nie zawija inne że to biustu się nie zawija. Czasami zabieg trwa 25 minut czasami godzinę. Trudno też określić jaka substancja jest wykorzystywana do namoczenia bandaży ponieważ są one przynoszone już w misce ale wygląd wody jest od jasna niebieskiego a czasami widać pływający biały żel. O efektach trudno pisać ponieważ oprócz lekko nawilżonej skóry nic nie zauważyłam. Na koniec za każdym razem podpisywałam się na kartce że zabieg się odbył chociaż za pierwszym razem miałam założoną kartę, ale potem nikt jej nie mógł odnaleźć. Na pewno nie polecam zabiegów w tym salonie według mnie mają zdecydowanie za dużo klientek i nie ogarniają chaosu jaki tam panuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w pelni. Mam przekonanie, że oszukują na produktach, które powinni stosować. Nigdy niczego przy mnie nie otwierają, wchodza ze strzykawką " nie wiadomo czego" i rzucają się na twarz. Każdy duet ( klientkę przechwytują z recepcji dwie kosmetyczki) inaczej wykonuje zabieg, kwestionując dzialania i propozycje poprzedniego. Przy każdym zabiegu NATARCZYWIE wymuszaja wykupienie kolejnego, zapewne mają od tego prowizję. Nie polecam to zbyt delikatne określenie. TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA!!!! TE lukrowane opinie powyzej, to działalność pan pracujacych w SKIN LIKE SILK. Mila atmosfera??? Hahaha .. gwar jak w ulu, słychać wszystkie rozmowy z recepcji i sasiednich gabinetów( gabinety oddzielone niepelnymi ściankami działowymi z otwartą przestrzenią pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panuje tam okropny chaos! Zawsze sa opóźnienia bo nie ma systemu komputerowego tylko wszystko spisywane na kartkach. Praca po 13 h dziennie 15 dni w miesiacu a umowa na 1/4 etatu. Jeżeli rezygnuje sie z pracy to dostaje sie tylko 500zl brutto czyli tyle ile jest na umowie. Brak płatnego urlopu i wogole jakiegokolwiek urlopu bo zeby dostać pensje trzeba byc minimum 15 dni w miesiacu po te 13h. Wykorzystywanie przez starych pracownikow podczas gdy oni odpoczywają. Brak przerwy - za przyjście pozniej niz 8:45 kara 50zl mimo,że nadgodIny sa niepłatne a wychodzi sie ok 22... Brak jakiejkolwiek organizacji, jedna osoba lata z wywieszonym językiem bo naraz musi obsługiwać kilka klientek... Non stop wkurzonego klientki bo cały czas sa opóźnienia średnio 30min. Ogolnie praca wykańcza fizycznie i psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skin Like Silk Wawa

Nie polecam tej kliniki. Bardzo nie polecam. 


-Ciągłe spóznienie.  Przychod

Nie polecam tej kliniki. Bardzo nie polecam. 


-Ciągłe spóznienie.  Przychodząc punktualnie na zabieg, za każdym razem kazano nam czekać długi czas, 30 , 50 min to był standard, przy którymyś zabiegu  przełożyliśmy go na inny termin, bo nie bylo dla nas czasu w ogole. Zaproponowano nam nawet wyjście do pobliskiej biedronki, aby czas oczekiwania szybciej minął ! . Umawianie klientów ponad liczbę wolnych pokoi kosmetycznych. Dlatego klienci czekaja godzinami.
To nie jest liczenie sie z klientem, jego czasem , wręcz przeciwnie to jest czysty brak szacunku dla ludzi. ! 
- Panie kosmetyczki wyszystkie od wszystkiego, niektore niemiłe olewające swoją pracę, robienie zabiegu na odwal się, byle szybciej. 

- zabieg laserowy peeling węglowy - efektu zero. Za każdym razem ( 3 zabiegi ) wykonywała go inna osoba. Tu trafialiśmy na panie kosmetyczki dobrze wykonujące prace oraz na takie, które robiły to byle szybciej, zmywanie maski z węgla po zabiegu bylo nie dość ze bolesne (szorowanie)  to nieskuteczne. Na twarzy zostały czarne smugi węgla . Musiałam domywać to sama po pani. Z 3 zabiegów które miałam , każdy był wykonywany inaczej, inne maski , jedengo razu wychodziłam z maską na twarzy drugiego nawet nie było o tym mowy, kompletny brak standaryzacji zabiegów. 
 
- Umawianie zabiegu to też udręka. Zadzwoniłam do gabinetu w celu przełożenia wizyty na inny dzień , gdy okazało się że własciwie to wczesniej mnie nie wpisano , chociaż umawiałam się jeszcze w rejestracji. 

- W salonie w poczekalni dowiedzialam się, że nie ja jedna tyle czekam i tak postępuje się z klientami. 
- Na stronie salonu na fb - zostało wyłaczone dodawanie komentarzy i opinii - wiemy dlaczego .  
- nie wspomnę już o cenach zabiegów duzo wygórowanych. 
-właśccielka (prawdopodobnie to byla ona), która wkroczyła do salonu burząc spokój pracownic , krzycząc głośno. 

- przy zabiegach spa - nie wywiązanie się z każdego punktu w ofercie 

+ jedynym plusem jaki dostrzegłam w tym miejscu, był masaż antycelulitowy, który wykonywała pewna młoda dziewczyna. Ten masaż moge zaliczyć do jedynego istniejącego plusa.  

ząc punktualnie na zabieg, za każdym razem kazano nam czekać długi czas, 30 , 50 min to był standard, przy którymyś zabiegu  przełożyliśmy go na inny termin, bo nie bylo dla nas czasu w ogole. Zaproponowano nam nawet wyjście do pobliskiej biedronki, aby czas oczekiwania szybciej minął ! . Umawianie klientów ponad liczbę wolnych pokoi kosmetycznych. Dlatego klienci czekaja godzinami.
To nie jest liczenie sie z klientem, jego czasem , wręcz przeciwnie to jest czysty brak szacunku dla ludzi. ! 
- Panie kosmetyczki wyszystkie od wszystkiego, niektore niemiłe olewające swoją pracę, robienie zabiegu na odwal się, byle szybciej. 

- zabieg laserowy peeling węglowy - efektu zero. Za każdym razem ( 3 zabiegi ) wykonywała go inna osoba. Tu trafialiśmy na panie kosmetyczki dobrze wykonujące prace oraz na takie, które robiły to byle szybciej, zmywanie maski z węgla po zabiegu bylo nie dość ze bolesne (szorowanie)  to nieskuteczne. Na twarzy zostały czarne smugi węgla . Musiałam domywać to sama po pani. Z 3 zabiegów które miałam , każdy był wykonywany inaczej, inne maski , jedengo razu wychodziłam z maską na twarzy drugiego nawet nie było o tym mowy, kompletny brak standaryzacji zabiegów. 
 
- Umawianie zabiegu to też udręka. Zadzwoniłam do gabinetu w celu przełożenia wizyty na inny dzień , gdy okazało się że własciwie to wczesniej mnie nie wpisano , chociaż umawiałam się jeszcze w rejestracji. 

- W salonie w poczekalni dowiedzialam się, że nie ja jedna tyle czekam i tak postępuje się z klientami. 
- Na stronie salonu na fb - zostało wyłaczone dodawanie komentarzy i opinii - wiemy dlaczego .  
- nie wspomnę już o cenach zabiegów duzo wygórowanych. 
-właśccielka (prawdopodobnie to byla ona), która wkroczyła do salonu burząc spokój pracownic , krzycząc głośno. 

- przy zabiegach spa - nie wywiązanie się z każdego punktu w ofercie 

+ jedynym plusem jaki dostrzegłam w tym miejscu, był masaż antycelulitowy, który wykonywała pewna młoda dziewczyna. Ten masaż moge zaliczyć do jedynego istniejącego plusa.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie polecam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×