Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Jana

Toksyna Botulinowa , botulina , kwas hialuronowy Poznan. Gdzie najlepiej i tanio

Polecane posty

Gość Anna Jana

Czy ktos z Was robi l gdzies w Poznaniu kwas hialurownowy i botkos? Ja sie wybieram do dr Agnieszki Kulik na Katowickiej . Byly u Niej moje kolezanki i sa zadowolone. Chcialabym jeszcze jakies niezalezne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszkowa
Ja mialam tez kilka razy zabiegi u tej P. dr. Jest bardzo delikatna i bylam bardo zadowowlona takze polecam i nie boj sie. Wszystko wytlumaczy. Bedziesz zadowolona .Zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Jurek
idź, a na pewno nie pożałujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Jana
Bylam w poniedzialek rano. Juz zaczyna dzialac. Babeczka przemila i rzeczywiscie delikatna. Bede jeszcze robic u niej mezoterapie. Znieczylila mnie jakas mascia tak ze nic kompletnie nie czulam. Nic mnie nie bolalo i nie bylo nieprzeyjemnie. olecam bo jestem bardzooooooo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Jana
dzisiaj juz mam super gladkie czolko;P i oczka. zaczal dzialac po 3 dniach najmocniej w sr czw rano byl juz super czad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to jest w tym gabinecie stomatologicznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nancy Eliot
Ja chodzę do doktor Magdę Olejnik. Jestem jej pacjentką już od 2 lat i efekty przeszły moje oczekiwania! Zawsze doradzi, a ceny zabiegów baaardzo przystępne. Polecam - gabinet Dentessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z usług Instytutu Imeiaa. Bardzo profesjonalnie i bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×