Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olgetta

Bycie singielka

Polecane posty

Gość olgetta

Mam 31 lat, zostalam zostawiona przez naprawde fajnego faceta... Jest mi bardzo przykro z tego powodu. Nie znajduje pocieszenia, boje sie byc sama... Nie mam za wielu przyjaciol a wszyscy ktorych mam traktuja mnie jak bidulke i dziwadlo bo sami sa w wieloletnich zwiazkach... Nie potrafie znalezc sobie zajecia, hobby, nie wiem jak spedzac wolny czas. Mieszkam sama i wiekszosc czasu nie wiem co ze soba zrobic.... Moze macie jakies mile slowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyo
jaki powód rozstania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihuu
Nie potrafie znalezc sobie zajecia, hobby, nie wiem jak spedzac wolny czas A jak mialas faceta, to nie mialas zadnego hobby, on byl calym twoim swiatem? Jesli tak, to masz juz odpowiedz dlaczego Cie zostawil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgetta
ze nasz zwiazek nie idzie do przodu, ze czule do mnie mniej niz na poczatku i to nigdzie nie idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgetta
Mam hobby, ale zajmuje mi pare godzin w tygodniu, a co z reszta czasu? tego wlasnie nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salianka
Rozpad związku jest tym trudniejszy, im dłużej związek trwał - burzy się cały nasz świat, najczęściej trzeba zmienić rytm dnia, przyzwyczajenia... Ale użalanie się nad sobą nic nie pomoże. Wyjdź do ludzi, idź na imprezę, koncert, do parku...gdziekolwiek. Jeżeli doskwiera ci nadmiar czasu to podziel się nim z innymi - spróbuj wolontariatu (np.z osobami starszymi). Albo skorzystaj z jakichś kursów lub zajęć gimnastycznych (tam tez można kogoś spotkać-jeśli nie faceta to chociaż nowe znajomości nawiążesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w podobnej sytuacji, cóż głowa do góry i trzeba iść dalej, bo póki człowiek walczy to ma jeszcze szanse na wygraną, najgorzej się poddać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×