Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowawmieście

Chciałabym poznać nowych ludzi jestem nowa, Białystok

Polecane posty

Gość nowawmieście

Witam wszystkich forumowiczów. Przez ostatnie kilka lat nosiło mnie trochę po świecie, mieszkałam w różnych miejscach, w różnych okresach życia. Mam sporo znajomych, jednak najczęściej tam, gdzie kiedyś mieszkałam, choć też nie koniecznie, bo oni również się przenoszą, migrują - wiadomo każdy kiedyś obiera własną ścieżkę. Ja też w końcu taką obrałam. Kilka miesięcy temu przeprowadziłam się do Białegostoku, gdzie obecnie mieszkam i pracuję. Ponieważ nigdy wcześniej nic nie łączyło mnie z tym miastem, nie mam tu znajomych. Te kilka miesięcy spędziłam na urządzaniu się, przeprowadzce itd. w wolnych chwilach (weekendy) często jeździłam do domu rodzinnego. Teraz bardzo chciałabym zapuścić tu korzenie i prowadzić własne życie, nie tylko nocować w tygodniu, zanim znów pojadę do rodziny. Chciałabym czasem spotkać się z kimś, ot tak po prostu, pogadać, napić się wspólnie kawy, ponarzekać na szefa (choć ja, jak na razie nie mogę tego zrobić ;) ), chciałabym zwyczajnie zawrzeć nowe znajomości. Ma ktoś ochotę umówić się na kawę? P.S. mam 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka345
Witaj ja też jestem z Białego i trochę brakuje mi kogoś z kim mogłabym się spotkać na kawkę i pogadać. Znajomi gdzieś się nagle rozeszli :(. Mam 32 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja też chciałabym poznać nowe osoby, mam 32 lata, przypadkowo trafiłam na ten temat , nie wiem czy to aktualne ale postanowiłam napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chetnie popisze hamster46@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja też jestem praktycznie nowa ;) w Białymstoku, i z przyjemnościa nawiąże fajne kolezenskie kontakty, brakuje mi kogoś na zwykłe pogaduchy :) mam 30 lat, magdalenaostapowicz@interia.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×