Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciągle wglądam na zmęczoną. Co robić??

Polecane posty

Gość gość

Hej, mam 34 lata, od ok 2 lat non stop wyglądam na zmęczoną a wręcz wyglądam tak, jakbym całą noc imprezowała a tak nie jest. Chodzę spać najpóźniej o 23, a wygląd mam taki że ludzie mi mówią "no, widać, że jesteś przemęczona". Mam dzieci, pracę w biurze, normalne życie. Jem w miarę zdrowo, nie jem fast foodów ani przetworzonej żywnośc****ije dużo wody z cytryną, unikam cukru, alkohol pije tylko okazjonalnie i nigdy się nie upijam. Jedyny nałóg to papierosy które pale max 5 dziennie co też nie jest jakąś wielką ilością. Dobija mnie to że praktycznie nie ma już dni w których wyglądam ładnie tylko non stop jak po zarwanej nocy i co z tym zrobić...?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo:-( też szukam rad, próbuje wszystkiego i nic nie daje, ktoś mi szepnął, bym poszła do egzorcysty :-) po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo daje dotlenienie skóry- zapytaj kosmetyczkę o zabieg oczyszczająco-dotleniający. Koszty są raczej niewielkie a moim zdaniem warto. Co rano myj twarz zimną wodą, unikaj cięzkiego makijażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuję z zimną wodą.. czasami się zastanawiam czy to nie starość i po prostu już tak mi zostanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajki niszczą cerę, sprawiają,że wygląda szaro Ja od 10miesiecy jestem mamą. Do 8miesieca też każdy mi mówił że źle wyglądam -wiadomo permanentny stres, zmęczenie, niewyspanie. Poszłam kilka razy na solarium, jak się umaluje wyglądam lepiej...ale szału nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbyt mało seksu, zwłaszcza analu i głębokiego gardła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie boisz się że solarium zniszczy ci buzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo stresu a za mało snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wyglądać dobrze paląc papierosy ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób badania na wszelki wypadek. Może brakuje ci czegoś, albo masz coś nie tak z hormonami. Nie wiadomo. Do tego możesz sobie kupić jakieś suplementy. A jaką masz kondycję włosów i paznokci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qurde ale baby głupole po co jej badania i suplementy rzuc***alenie zauważy poprawe i zdrowsza będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* palenie niech rzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój członek rodziny by nie być zmęczonym i śpiący brał morfinĘ. Nie wiem skąd ja wytwytrzasnął. Teraz bierze tabletki entitis. Mówi, źe dobrze się po nich czuję. Może to ci pomorze. Jest jeden problem, są drogie. Poszukaj apteki, która sprzedaje taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj oczyścić swój organizm iqacai, nawet jedna fajka może powodować starzenie się skóry i worki pod oczami, spórobuj oczyszczania powiażnie, diety śródziemnomorskiej, doda ci kolorów na skórze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie stany jak opisujesz powyżej, spróbowałbym jakiejś terapii relaksacyjnej, może gerelaxis http://gerelaxis.pl ludzie wracają po tym na nogi i naprawdę sporo zmieniają w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×