Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość turka_ww

czasem wszystko wokół mnie przytłacza..zmeczona życiem?..

Polecane posty

Gość turka_ww

Może sprawia to ta pogoda...moze tempo życia....ale jestem wszystkim zmeczona...dom, praca..mąż zajęty sobą...dzieci....niby wszystko ale czegoś brakuje.. A jak wy sie odnajdujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio tez lapie doly
nie moge znalezc sobie miejsca , jak na zlosc dochodza jeszcze do mnie przygnebiajace wiadomosci i wtedy moglabym ryczec, i ryczec kiedys myslalam o wszystkim pozytywnie a teraz jakos nie potrafie , nawet nie moge sie zmusic do tego , zeby sie usmiechnac pogoda mnie dobija , Slonca mi potrzeba , ciepla, mam dosc mrozow , deszczu , wiatru i moglabym tak pisac i pisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turka_ww
Ja myśle ze to kwestia naszej wrazliwosci..jak postrzegamy wokół siebie otoczenie...jak odbieramy krytyczne uwagi..wobec siebie...Ja np jak w pracy czuje ze nie spełniam oczekiwan..jakie sobie postawiłam..jak nie sieam poprzeczki..którą sobie sama sobie ustawiłam....czuje ogromny smutek...a nie daj Boze któś mnie skrytykuje..świat mi wali sie na głowe...załamuje sie...potrzebuje aprobaty...jak takie motoru napędzajacego mnie do działania...zachety...jestem ogólnie zamknięta w sobie...internet ma to do siebie że jest anonimowy...ale w głębi duszy..marze o tym żeby spotkac osoby, które bylyby mi bliskie....przyjaciół..hehh...choć osobiscie nigdy bym sie do tego nie przyznała... powoli zbieram sie do pracy..ostatnia nocka...uff...należe do tych ludzi którzy nie znosza pracowac w nocy...ale niesety co 3 tydzien musze to jakoś przeżyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... to nie zmeczenie zyciem, tylko za duzy natłok wszystkiego w tym samym czasie... tez zaliczam smuteczki, np. dzisiaj mam urodziny 37 , i wiem że Ten dzień bedzie jak każdy inny..bo kiedyś tam pokazalam że się nie gniewam , ze w sumie nic się nie stało i reszta przyjęła to jako pozwolenie na zapomnienie... A mam dziecko i męża...i całą resztę ferajny która jakbym zapomniała o rocznicy którego kolwiek z klanu, udusiła by mnie gołymi rękami... noski do góry, skoro mleko i melisa nie pomaga widocznie to znak że trzeba coś przemyślec i wyciągnąć wnioski albo zacząc dzień o świcie i oglądać wschód słońca... pozdrawiam cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcik78
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Zdrówka, uśmiechu i dużo słońca 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turka_ww
Ja tez dołączam sie do życzeń urodzinowych....:))... Moze masz racje..za dużo tego wszystkiego...pośpiechu...a w tym wszystkim brak ciepła...wsparcia...hehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galganek ,Ty też tu???? Ło matko ,chyba pomyślę ,ze jesteś cuborgiem:D:D:D:D Dziewczyny ,ja mam też takiego doła ,ze zasypanie jego zajmie mi co najmnej rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turka_ww
Jak nie zasypac...to moze zalać doła?...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gałganek tak ładnie
napiałas....a ile reszta zdołowanych ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka_
W takim razie dolaczam sie do "zdolowanych" i przyznaje do ostatnich "dziesci":) Boje sie, ze za rok to dopiero bedzie dol GIGANT!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turka_ww
Ja mam trzydzieche..moze to kryzys wieku średniego ? :p:p:p....aczkolwiek staro sie nie czuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inwestorka
Najlepsze seminarium dotyczące inwestowania w nieruchomości bez wkładu własnego na jakim dotąd byłam, organizowane jest przez dr Fesnaka odbywa się co miesiąc i co miesiąc jest na nim wiele osób http://www.kursy-finansowe.org/zapisy-on-line Wiele osób dzięki podobnym kursom inwestowania i uzmysłowieniu sobie jak łatwo jest inwestować w nieruchomości bez posiadania praktycznie własnej gotówki, zarobiło tak jak ja, i dalej inwestują w nieruchomości, o to chyba najłatwiejszy biznes na świecie. Nikt nie da Wam pieniędzy na zakup akcji czy funduszy a kredyty na zakup nieruchomości są łatwe do zaciągnięcia, wystarczy pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary dupcyyyngiel
diagnoza jest prosta jestescie nieedodupcone moje panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×