Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilu z rodzicami

Ilu z was po 30stce mieszka jeszcze z rodzicami?

Polecane posty

Gość ilu z rodzicami

i czy jesteście kobietą czy facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kobieta 31 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja;) kobieta 30 stara panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kobieta lat 32 i chyba się to nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie niedawno wyprowadziłam do wynajmowanego pokoiku wielkości komórki, ale chyba niedługo stracę pracę i będę musiała wracać do mamy. Stara panna, 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co będzie za 10, 20, 30 lat??? To stracone pokolenie, co to się porobiło na świecie że młodzi w średnim wieku muszą z rodzicami mieszkać, przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 31 i moj facet w podobnym wieku tez mieszka ze swoimi rodzicami jeszcze, nie mamy wlasnego mieszkania, co dalej? nie wiem. A zeby zamieszkac z rodzicami to nie ma warunkow choc moze kiedys zostaniemy do tego zmuszeni bo ile mozna mieszkac na odleglosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie bedzie ja mieszkam z rodzicami jestem po 30stce nie mam szans na meza i dzieci jestem ze tak sie wyraze wizualnie niewyjsciowa na takie nie ma brania trudno umre jako stara panna i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyprowadziłam się mając 30 lat. To była najlepsza, choć trudna finansowo, decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, 31 lat stara panna, brak szans na mezczyzne, bo nikogo nie poznaje, a z reszta wola mlodsze. Dzieci z wpadki ani zadnych innych tez nie mam. Za 10-20 bede tez stara panna wiec nic nowego. Moge powiedziec, ze urode i figure mam 5/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem "starą panną",szans na związek też nie widzę, ale decyzja o wyprowadzce była najlepszą z możliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozesz napisac co Ci to dalo? dlaczego to byla najlepsza decyzja? bo ja z zbieram sie do wyprowadzki w przyszlym roku. wiem, ze to pozno, ale coz. Bez faceta to nie mam motywacji siedziec sama w pustym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XDXDX
A już myślałem że to tylko ja jako jedyny jestem samotny na tym świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większą samodzielność. Pewność, że sobie poradzę sama w życiu. Czasem jest ciężko, ale z własnej woli nie wróciłabym do rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą samodzielnością nie chodziło mi o to, że wcześniej trzymałam się maminej spódnicy, ale o to, że o pewnych rzeczach nie musiałam myśleć i ich załatwiać. Teraz wiem, że muszę, a raczej chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
XDXDX nie jesteś sam samotny. Niestety samotność "wpaja" nam takie przekonanie, ale to nie prawda. Obok są inne osoby równie samotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to mam wyjściowego azora 8 3/4 pkt na 10 pkt. czarne podniebienie, kopiowany kikucik i równe jadra, czyli wszystko.na swoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja,34 lata,kobieta. brak dzieci,męża,chłopaka... nie mam dokąd pójść.a na wynajem mnie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ch.uj cie to obchodzi. dbaj o mamusie, a za tatusia zmow modlitwe, bo jak widzi co robisz, to siecw grobie przewraca. nie tak cie wychował, nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weźcie się odwalcie od samotnych ludzi po 30 ! to co mają zrobić jak im się życie nie ułożyło,jak nie spotkali nikogo z kim chcieliby spędzić resztę życia ? mają być z kimkolwiek,a później rozwody,zdrady,patologia :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat zszedł na inny tor. Miało być o mieszkających z rodzicami a nie o samotnych. Ja jestem samotną starą panna 30 lat a mam swoje mieszkanie a od rodziców wyprowadziłam się w wieku 19 lat. R ównie dobrze mozna mieszkac z rodzicami a mieć narzeczoną/ego który mieszka z kolei ze swoimi rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta 33 l, powód - mieszkam na wsi do miasta nie mam zamiaru się przeprowadzać a na wynajem i kupno domu mnie nie stać bo jestem samotna. Rachunki, jedzenie płace za siebie, mam samochód. Po co mam komuś wciskać kasę bo dziś jest moda na tzw. "samodzielność". Samodzielność to nie wyprowadzka tylko branie za siebie odpowiedzialność i to nie ma wpływu czy mieszkasz z rodzicami czy na wynajmowanym domu/mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli któras z Pan chce poznać się ze mna zapraszam do kontaktu jestem singlem kawaler wiecej w prywatnej korespondencji na gg 4565909 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 32 lata i mam swoje mieszkanie, ale mieszkam w domu rodzinnym. I raczej nie planuje, że to się zmieni. Nie widzę w tym nic złego. Przynajmniej mam się do kogo odezwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.05.01 Ja, 31 lat stara panna, brak szans na mezczyzne, bo nikogo nie poznaje, a z reszta wola mlodsze. Dzieci z wpadki ani zadnych innych tez nie mam. Za 10-20 bede tez stara panna wiec nic nowego. Moge powiedziec, ze urode i figure mam 5/10. >>>>Mam kumpla po 40 który szuka żony i prezentuje się dobrze, piwa nawet nie pije ani nie pali, jak nie przeszkadza ci wyjaz do USA. Daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak smakuje 30stka , był ktoś w takiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nr 1 narzekanie
gość dziś jesli któras z Pan chce poznać się ze mna zapraszam do kontaktu jestem singlem kawaler wiecej w prywatnej korespondencji na gg 4565909 .. 0000 żadna się nie odezwie, bo są bierne, nudne, i tylko potrafią narzekać, i czekać aż ich ktoś zagada, zabawi itp itd, żałosne, mają ZERO inicjatywy aby zmienić swoje życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam 32 lata i mam swoje mieszkanie, ale mieszkam w domu rodzinnym. I raczej nie planuje, że to się zmieni. Nie widzę w tym nic złego. Przynajmniej mam się do kogo odezwac. )ddd najłatwiej siedzieć gdzie wygodnie, nie ryzykować i być biernym, i czekać aż książe zagada, i tym sposobem doczrkać z kotem emerytury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak smakuje 30stka , był ktoś w takiej ? 5555 jak odgrzewany rosół, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci którzy pisza ze nie maja szans na nic bo nie maja wyglądu? cyz wyscie widzieli jakie maszkary maja facetow,żony,męzów ? To zależy raczej od charakteru ,naszego czasami zupełnie nieświadomego zachowania niż urody.Naprawde warto spotkać się z psychologiem,warto aby zmienić swoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×