Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oto realia 30plus

Kobiety po 30stce powinny się cieszyć że ktoś wogóle

Polecane posty

Gość oto realia 30plus

jeszcze chce je roohać, bo większość facetów chce roohać max 25 latki, więc zamiast wybrzydzać to 30+ powinny się cieszyć że dostają wogóle kootasa( choć wiele nawet go nie dostaje i odbija im palma ), bo z czasem będzie coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcieć to sobie mogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faceci po 30 powinno się już utylizowac bo nie nadają się dosłownie do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziewczyny poniżej 25 marzą wręcz o seksie ze starym pierdzielem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci po 30 bywają przydatni w charakterze wołów roboczych jak ten ciul który tu się udziela: do przekopania ogródka, narąbania drzewa do kominka, remontów, wysprzątania podwórka. Tacy jak on są zbyt nieatrakcyjni ( wewnętrznie i zewnętrznie) by ich tknąć nawet kijem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla durnych księżniczek
gość dziś wół roboczy? A takiego HOOJA, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A dziewczyny poniżej 25 marzą wręcz o seksie ze starym pierdzielem jezyk.gif Zgłoś Zdziwie cię ale TAK, wolą doświadczonego a nie napalonego prawika mieszkającego u mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj dzieciaku z forum kobircego. Idż z kumplami na piwo i sobie z nimi pogadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz pecha synku, w przeciwieństwie do ciebie byłam już kobieta i do max. 25 i po 25 roku zycia. Krótko i zwięźle- g...wiesz co sie komu podoba i g...wiesz kogo wolą kobiety na jakim etapie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj po 25 byłaś już zużytą szmatą a po 30 próchno nadające się tylko na przeróbke na karme dla psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Spadaj dzieciaku z forum kobircego. Idż z kumplami na piwo i sobie z nimi pogadaj Zgłoś baby jak zwykle, chcą równości tylko tam gdzie im wygodnie i na ręke, to nie forum kobiece tylko dla wszystkich tępa peezdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź biedaku co ojciec spiertolil a matka cię nie wychowała . ..Idź tłuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowa baba, typowe durnowate komentarze gdy im prawde w ryja ktoś rzuci, absolutnie nic do komentowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patol nie może zaroochac i się wyrzywa na forum. Cienki bolek jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisał typowy prymityw i cham i idiota, jakich mało. "Nic do komentowania ", a Twoje wypociny, to co niby jest, jeśli nie komentarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goś 4:39 trafił w 10 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenki bolek + do tego uwiąd stały i sie dowartościowuje, probuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daremny, jak obsrane Wojtka gacie. Są 20-ki jak lalki i takie, na które co drugi facet nie spojrzy, a i tak znajdzie się taki, co widzi w nich to "coś". Z 30-kami, 40-kami i więcej jest tak samo.Nie jedna 20-ka może zadbanej 40-ce "stopy lizać" i nic na to nie poradzisz. To samo dotyczy mężczyzn. Dotarło, marna namiastko faceta ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolege które nie jest z urody jakimś modelem. Zawsze uprzejmy i miły,a do tego moźna z nim porozmawiać na róźne tematy. Autor samymi wypowiedziami odpycha,napewno w taki sposób nie nawiąźe jakiej kolwiek relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo autor widocznie został olany i dlatego próbuje się odgryzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor jest gejuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co facetowi baba??? To tylko kula u nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dla kobiety facet to też kula u nogi : je za dziesięciu, pierdzi, śmierdzi, trzeba mu galoty, skarpety prać i nie wysypiać się we własnym łóżku bo się rozpycha na wszystkie strony. Patologiczne sknerstwo to często występująca cecha, marudzi, jęczy, " dominuje" i jeszcze może nie być z niego pożytku w sexie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to kup se kota i hooj, bo dla ciebie takiej egoistki to wszystko pod górke, jesteś żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci po 30 lysieja fuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się tak martwisz o te 30 ki autorze? To, że tobie się nie układa, nie znaczy, że wszystkim po 30 stce się nie układa. I tak u żadnej 30 ki nie masz szansy a i 25ki cie nie chcą. Inaczej nie wypłakiwał byś sie na damskim forum teraz, ale razem ze swoja kobietą pojechał gdzieś na urlop . Pomarzyć , pewnie, możesz pomarzyć o jakiejś 22 czy 23 latce, ale to tylko fantazja :D:D:D:D:D:D Jesteś nieudacznikiem i tyle. A obrażanie kobiet nic ci nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś faceci po 30 lysieja fuuuuuuuuuuuu Zgłoś jak mają taką genetyke to łysieją, ważne że hooj duży w gaciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sram na księżniczki
gość dziś kto ci naopowiadał że 30 letnie próchna babskie mnie nie chcą???? One chcą, ale ja je zlewam, na co mi próchno? i jeszcze próchno co myśli że wygląda na 10 lat mniej i jest księżniczką, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam sie z daleka od 30+. Smierdzą desperacją, depresją, stechlizną, grzybem, kootasami. Pare razy widywalem sie z takimi. Seks byl calkiem dobry ale zawsze przy ciemnym swietle poniewaz maja niesamowite kompleksy. W realu wiedza, ze filtry, photoshopy, idealne swiatlo i inne tricky wylatuja przez okno. Poza tym, ze seks byl ok i byly bardzo chetne sprawic mi przyjemnosc, to od razu przywiazywaly sie i dostawaly desperackiego bzika na moim punkcie. Nigdy wiecej. Ostatnią 30+ jaka bede roochal w moim zyciu, to moja obecna kobieta (26 lat) jezeli jeszcze bedziemy razem. A szybki skok w bok tylko z <25. Co zreszta w tych czasach Tindera jest bardzo latwe, nawet dla "starego" jak ja poniewaz jestem wysoki, przystojny, zaradny i zadbany. A w "najgorszym" wypadku pojde sobie na masaz i porzadnie wymasuje mnie swoim calym nagim cialem jakas swieza, pachnaca 20-stka za 100-200zl. Stare singielki po prostu mnie doluja poniewaz jest to kompletnie nienaturalne zjawisko. I to cale ich "never give up" i "eat pray love" i "yolo" i chichy, usmiechy, fotki i podroze, to jedna wielka fasada z g*wna, ktora trąci na kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś No właśnie widać jak tobie wszystko idzie pod górkę niedojdo życiowa żaląca się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×