Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oto realia 30plus

Kobiety po 30stce powinny się cieszyć że ktoś wogóle

Polecane posty

Gość gość
dziś He he he... Frajerku.. gdybyś ty był przystojny, zadbany,wysoki, wysportowany i taki " piękny" za jakiego się uważasz to byś nie właził jak ta wściekła wsza na to forum tylko spędzał czas ze swoją rzekomą panną wgryzając się w jej dupkę. Naprawdę dziś swoją bezdenną głupotą poprawiłeś mi humor. Trzeba będzie skopiować te debilowate wywody i pokazać moim kumplom. Będzie śmiech pół dnia z debila. Ostatnią 30+ jaka bede roochal w moim zyciu, to moja obecna kobieta (26 lat) jezeli jeszcze bedziemy razem ---------- No właśnie to zdanie daję cały obraz kim jesteś frajerku. Zwykłe szowinistyczne, zakompleksione gówienko nienawidzące kobiet. Ciekawe ile razy dostałeś kopa w dupsko od tych 30+ że tak ich nienawidzisz. Kobieta 30+ na poziomie nigdy się z takim zerem jak ty nie będzie się zadawać. Bo co ty sobą kmiotku przedstawiasz? Wygląd jest istotny do pewnego momentu. Ile można się rżnąć... kiedyś trzeba rozmawiać. Z takim jak ty nie ma o czym rozmawiać pustaku. Powodzonka w skokach w bok z < 25. One tez mają grzyby, kiłę, rzeżączkę ,hiv i HPV. A w "najgorszym" wypadku pojde sobie na masaz i porzadnie wymasuje mnie swoim calym nagim cialem jakas swieza, pachnaca 20-stka za 100-200zl ---------- tak tobie tylko to pozostaje frajerku. Przypuszczam jednak że stać cię jedynie na kupno świerszczyka i brandzlowanie się oglądając panienki z wywalonymi cyckami. Stare singielki to nawet na ciebie frajerze nie spojrzą. Za głupi jesteś i zbyt prymitywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Spokojnie. Nie moja wina, ze przegralas zycie cuchniesz grzybem i gorycza. Zwiazek ze starsza kobietą jedynie ma uzasadnienie jezeli poznales ja w jej mlodosci i dala ci swoje najlepsze lata (plus syna lub dwa ale to nie jest obowiazkowe). W innym wypadku, tylko frajerzy i nieudacznicy wiaza sie ze starymi, uzywanymi kobietami. Jezeli 30+ letni, zadbany, przystojny i zaradny facet chce zalozyc rodzine, to naprawde nie ma czego szukac u starych kobiet. Feministki i seriale typu "Sex and the City" zrobily wam, starym kobietom (30+), pape z mozgu. Jestescie swiecie przekonane, ze im kobieta starsza, tym wiecej warta. Im wiecej zarabia, wyzsze stanowisko zajmuje, wieksze doswiadczenie posiada (liczba partnerow, podrozy, etc.), tym bardziej imponuje plci meskiej. Jednak jest zupelnie na odwrot. Liczy sie jedynie mlodosc, atrakcyjnosc i charakter (skromnosc, oddanie, lojalnosc, kobiecosc, itd.). Jakis Clooney moze wziac za zone jakas starą czarownice w swoim sztucznym zwiazku pod publike. To nie zmienia faktu, ze wy, stare kobiety, zawsze bedziecie "skokiem w bok" dla tych, ktorych na stac na mlode (finansowo i/lub fizycznie), lub zonami dla desperatow, ktorych zupelnie ignorowalyscie w mlodosci i z ktorymi seks bedzie dla was wielka meka. Powodzenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Spokojnie frajerku nie wyj już tak jak pies do księżyca :-) Nawet takie debile jak ty mogą znaleźć sobie jakąś niszę w życiu ale jest jeden warunek: chęć ruszenia swoim kurzym móżdżkiem. Twoja „ młodość”, „atrakcyjność” ( zresztą bardzo wątpliwe..) miną niebawem jak wszystkim organizmom żyjącym na tej planecie. Ciekawe co wtedy fiutku zrobisz… I co zrobisz gdy nawet młoda laska za opłatą nie będzie chciała tknąć twojego starego cielska??? Wtedy ( o ile nie zdechniesz wcześniej na zawał) przypomnisz sobie swój wstręt do „starych” 30+ Niejeden przystojny a przede wszystkim mądry gość ( twoje zaprzeczenie) postanawia właśnie w tym momencie związać się z dużo starszą od siebie kobietą. I nawet dzieci z tego się rodzą. Ochlapusy różnych ugrupowań politycznych, przydupasy kościelne i różnej maści, szowinistyczne , skretyniałe jednostki które nie wystawiają nosa poza rejon na którym na co dzień egzystują wmówiły ci jeden „ słuszny” obraz świata. I gdzie jest powiedziane że kobieta 30 + na stanowisku, wykształcona nie jest skromna, pokorna, lojalna i kobieca? Oczywiście że jest… ale nie dla takich miernot jak ty bo nie jesteś tego wart. Zanim durniu napiszesz jakąkolwiek tyradę o żonie Clooneya doradzam zapoznanie się z życiorysem i osiągnięciami tej kobiety. Nie każdy nawet facet jest w stanie tak się wybić w jej zawodzie… Inteligentni ludzie są po prostu ciekawsi pod każdym względem , dlatego Clooney z tą kobietą postanowił założyć rodzinę. Ty mógłbyś jej co najwyżej buty czyścić. I skąd ten wniosek o „sztuczności” tego związku…. Pewnie masz najwyżej maturę i dlatego tak szczekasz. „Stare” kobiety również takich bęcwałów jak ty mogą ( i robią to) traktować jako żywą zabawkę erotyczną, takiego pieska seksualnego. Pobawić się a potem wykop za drzwi. One też to potrafią mięczaku. Powodzenia frajerku w poszukiwaniu celów życiowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"... o ile jeszcze będziemy razem.." Bez obaw. Nie będziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to debile, a po co z debilem toczyć dyskusje jak to durne jak rura wydechowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Debilku nie masz juz żadnych argumentów. Powtarzasz się jak zdarta płyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Swietnie. To w najgorszym wypadku jak bede mial 50-kilka lat, to znajde sobie trzydziestoparoletnia "inteligentną" kobiete i załoze z nia rodzine. Oby tylko downy z niej nie wyskoczyly. Jestem ciekawy, co wyrosnie fizycznie/genetycznie/intelektualnie z dzieci Clooney. Spore ryzyko. Nawiasem mowiac nie jestem chrześcijaninem i nie popieram zadnej partii politycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Możesz mieć problem... nie rokujesz szans rozwoju więc taka 30+ może nie zechce zakładać z tobą rodziny. Lepiej sobie zrób badania genetyczne, młodzi faceci też są obciążeni pod tym względem. Z pozoru " pikny i zdrowy" ale tylko z pozoru... dowód: młode matki z dzieciakami z zespołem Downa. Jestem ciekawy, co wyrośnie fizycznie/genetycznie/intelektualnie z dzieci Clooney..... --- o nich się nie martw. Na pewno przed decyzją o dzieciach wykonali masę badań. Stać ich. Nawiasem mowiac nie jestem chrześcijaninem i nie popieram zadnej partii politycznej-----czyżby ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj zdarta płyta? A ty zdarta peezda, którą przeorało stado kootasów a teraz nawet kot nie chce z tobą siedzieć, bo nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Znowu się powtarzasz ochlapusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ! Nie znudziło się autorowi ? Ten pomysł z założeniem rodziny po 50-ce z inteligentną 30-ką... genialny ! !!!!! :-D :-D :-D Głupszyś niż myślałem, ale szukaj, a nuż... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakoś debil. Jasne jak on będzie po 50to sobie weźmie 30latke. Haha . Ale po co jej ktoś w wieku jej ojca. Komuś się wyraźnie nudzi i troluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EEe ja jestem po 30 a ojciec po 60.... :P Bo zanim skonczyl studia, pozniej aplikacja itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiek kobiety trzeba przeliczyc na lata ludzkie. Czyli np 34-letnia kobieta tak naprawde ma 51 lat w latach ludzkich (wzor: 1.5 x wiek kobiety). Gosc w przyszlosci bez problemow znajdzie sobie starsza, dostojna trzydziestke. Tak jak Clooney.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee ja tam jestem 30 latka, a ojciec ma 60.... W wieku 20 lat to jeszcze studiowal, pozniej robil aplikacje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×