Odpowiedz na ten temat

Mam tu kawkę i ciasteczko...

• animetka 2009.02.21 [14:19]
    Hej, czy zechciałby się ktoś przyłączyć do mojej uczty! Właśnie posprzątałam mieszkanko, zaparzyłam kawkę i siedzę przy ciachu... Czętnie bym z kimś poplotkowała w tak miłych okolicznościach , tak o byle czym lapka.gif

• Aninkak 2009.02.21 [15:57]
    usmiech.gif
  • Marketa 2009.02.21 [18:43]
    Dzisiaj na kawę już za późno,ale rano chętnie się z Tobą napiję.Ciachem też nie pogardzę.usmiech.gif
    Ty masz już posprzątane,a ja dopiero będę sprzątać.Jakoś mam problemy z zebraniem się,by zrobić porządek.Nie jestem leniwa,jakoś źle się czuję.
    Ale jak się zmobilizuję,to szast-prast i będzie porobione.smiech.gif

To do jutra lapka.gif
    Nikt nigdy nie przypadł wszystkim do gustu. Klemens Janicki
  • animetka 2009.02.21 [19:54]
    Cieszę się, że ktoś tu do mnie zawitał [usmiech.gif ] Kawkę wypiłam już dawno, po słodkim zostało mgliste wspomnienie - mniam!!! Zazwyczaj też mam kłopoty z mobilizacją do sprzątania, ale dziś jako -tako poszło, chyba dlatego, że jutro mam zamiar wybrać się z rodzinką na narty, więc nie mogę mieć wyrzutów sumienia, że czegoś tam nie zrobiłam - taka już jestem! Na co dzień to nie ma czasu , żeby wypocząć na świeżym powietrzu i dlatego, jak tylko mogę, to uciekam z miasta. Czy ktoś ma tak samo?
  • Marketa 2009.02.22 [11:16]
    lapka.gif
    Aaaaaaaa,to dzisiaj na nartach jesteś.....Nic tylko pozazdrościć.Jak wrócisz,odezwij się.Pochwal się jak było.kwiatek.gif
  • Marketa 2009.02.22 [18:45]
    I jak było na nartach?
  • animetka 2009.02.23 [16:08]
    Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale wczoraj wróciłam bardzo późno i nie miałam już siły po tych moich wyczynach na nartach usmiech.gif Było oczywiście super, ale dziś boli mnie wszystko, bo ostatnio to jeździłam na Nowy Rok! Nie jestem jakąś zagorzałą fanką sportu i tylko czasem się mobilizuję. Chyba raczej wolę poczytać ksziążkę lub pójść do kina. Uwielbiam też teatr, ale niestety w moim mieście go nie ma smutas.gif A co ty Marketo lubisz robić w wolnych chwilach? Napisz cos o sobie lapka.gif
  • Marketa 2009.02.23 [20:39]
    lapka.gif

Pytasz,co ja robię w wolnych chwilach?Użeram się z moimi zwierzakami smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    Ale na poważnie,to lubię sobie poczytać,połazić z psem po okolicy....Nie mam zbyt dużo czasu.Ciągle coś jest do zrobienia.smutas.gif
    Siedzę trochę na necie,oglądam TV......Tak,jak każdy (chyba).
    Sportów żadnych nie uprawiam.Tyle,co spacer z psem(już pisałam smiech.gif )

U nas jest teatr,co z tego,jak ja nie lubię teatru?Wole operetkę,ale tej z kolei u nas nie ma.pechowiec.gif

Do kina nie chodzę,tyle filmów w TV,ze szkoda forsy na bilety.smiech.gif

To tyle na razie.

Miejmy nadzieję,ze wkrótce dojdziesz do siebie po tych nartach.

Pa,do jutra kwiatek.gif
  • Polka1973 2009.02.23 [20:52]
    Witajcie... ja za ciachami nie przepadam (no tylko ptysie uwielbiam!!!!), kawę piję rano a wieczorem raczej lampke czerwonego wina chętnie... usmiech.gif
    Ale może mogę sie przyłączyć?

"Dzięki sztańskiej pysze - jednych nie słucham, drugich nie słyszę... "
  • animetka 2009.02.24 [17:11]
    Witam, witam lapka.gif Ptysie też dobra rzecz usmiech.gif
    Jak Wam mija dzień w roztopach? U mnie chlapa na całego, brnę przez ciapę do pracy i docieram mokra że hej smutas.gif Właśnie parzę sobie kawkę i dziś mam do niej słodki likierek! Zaraz jeszcze muszę pomyśleć o jakimś śledziku - no przecież dziś coś trzeba zaszaleć. I całe szczęście jutro idę dopiero później do pracy! Co u was? lapka.gif
  • Polka1973 2009.02.24 [17:26]
    A ja się szykuję na imprezę do znajomych, Muszę jeszcze tylko zrobić tatarka i idziemy usmiech.gif
    Pozdrowionka usmiech.gif

• Marketa 2009.02.24 [20:17]
    lapka.gif dziewczyny!usmiech.gif

Jutro sie odezwę,dzisiaj idę z neta,bo bardzo marnie "chodzi",a nie chcę się denerwować.

Polka,udanej zabawykwiatek.gif

animetka,a Ty gdzieś się wybierasz?usmiech.gif

Ja siedzę w domu.smutas.gif

U nas tez dzisiaj odwilż,a na jutro śnieg zapowiadają...

Miejcie się fajnie,pa!
  • animetka 2009.02.25 [09:20]
    lapka.gif wszystkim życzę dobrego dzionka! Śledzika spędzilam w domku z rodzinką, było super usmiech.gif Jeszcze jestem w proszku, ale za chwilę się wezmę za siebie, bo niedługo do pracy smutas.gif Jak dla mnie dobre jest to, że dzień robi się coraz dłuższy i jakoś w ogóle jest weselej. Mam stanowczo dziś za dobry nastrój usmiech.gif Zobaczymy po południu! Hej lapka.gif
  • Polka1973 2009.02.25 [16:25]
    Cześć Dziewczyny usmiech.gif Bawiliśmy się super.
    Tak, super, że dzień coraz dłuższy - Kocham WIOSNĘ!!!!!

• Marketa 2009.02.25 [19:36]
    lapka.gif

Zaraz będę testować nowa wersje Skype,napiszę Wam (później )jak wypadł test.usmiech.gif

Ja też lubię wiosnę,a moje koty uwielbiają.smiech.gif Od wczoraj ganiają po polu (dworze ) i wyśpiewują miłosne pieśni.......
    Oj,będzie sie działo!smiech.gif

kwiatek.gif

• animetka 2009.02.25 [20:19]
    lapka.gif Ale dzisiaj miałam tempo! Już dawno nie załatwiłam tylu spraw jednego dnia - jakieś szaleństwo!!! A teraz padam na twarz smutas.gif
    W sumie jest ok. Czytam tu Marketo, że masz zwierzaki. Ja się przymierzam, ale tylko pod presją moich dzieci, które uparły się od jakiegoś czasu na pieska. Nie wiem, jak sytuacja dalej się rozwinie, ale obawiam się, że i zwierzaczek zostanie na naszej głowie - czyli mojej i męża usmiech.gif Co tu robić!!! Dajcie jakąś wskazówkę {cześć] Pozdrawiam.
  • Marketa 2009.02.26 [12:36]
    lapka.gif
    Test wypadł świetnie.usmiech.gif
    Musisz z dziećmi porozmawiać bardzo poważnie.Mieć psa to jest wielki obowiązek.Trzeba z nim wychodzić na spacery,poświecić mu trochę czasu,dbać,aby miał jedzenie i świeżą wodę do picia,chodzić do weta na szczepienia....Dużo tego jest.Poza tym,pies parę lat żyje,więc to nie "zabawa" na chwilę.Trzeba się bardzo,ale to bardzo dobrze zastanowić,czy podołacie tym obowiązkom.usmiech.gif

Ja mam 4 koty i pieska.Z kotami nie ma problemu,wypuszczę i sobie idą.smiech.gif
    Ale z psem trzeba chodzić.Na smycz i hajda smiech.gif Czy deszcz,czy słońce,trzeba iść.I to nieraz o rożnych porach.....

Myślę,że jak dzieciom pomożecie,to jakis piesek znajdzie u Was dom.A tych jest mnóstwo,tzn.takich,które czekają na dom.

Miejcie się fajnie,później zajrzę.kwiatek.gif
  • Marketa 2009.02.28 [11:41]
    lapka.gif

Co to?Koniec topiku?

Miłego dnia kwiatek.gif
  • animetka 2009.03.01 [19:28]
    lapka.gif Jak długo mnie tu nie było!!! Właśnie wróciłam z wojaży i nie miałam dostępu do kompa smutas.gif Ale już jestem i pozdrawiam Cię Marketko usmiech.gif Dzięki za rady w sprawie zwierzaka, ale temat czworonoga wraca z coraz większą częstotliwością i powoli nie mam już argumentów - oczywiście wiem, jaki to obowiązek, zwłaszcza, że często wyjeżdżamy... No nic, zdam się na rozsądek - zobaczymy kto kogo przetrzyma usmiech.gif Jaka u Ciebie pogódka? U mnie śniegu ani o drobinkę i trzeba coraz dalej jeździć na narty! Hej, hej czekam na jakiś odzew lapka.gif
  • Marketa 2009.03.02 [11:05]
    lapka.gif

U nas śnieg jeszcze leży,ale jest go coraz mniej.Wiosenne kwiaty powychodziły z ziemi,o nieomylny znak,ze wiosna już nadchodzi.usmiech.gif

Gdzie jeździsz na narty?
  • Marketa 2009.03.02 [22:16]
    Spokojnej nocy usmiech.gif
  • animetka 2009.03.03 [23:04]
    lapka.gif Trochę późno na pogaduszki, więc wpadłam tylko na chwilę usmiech.gif Cudnie, że idzie wiosna - już nawet wyjęłam lżejszy płaszczyk!! A na narty wyskakuję z rodzinką najczęściej do Czech, bo mam dosyć blisko. Pozdrawiam lapka.gif
  • Marketa 2009.03.05 [16:41]
    lapka.gif

No,to fajnie masz z tymi Czechami usmiech.gif

Ja też będę musiała się lżej ubierać,wychodząc z domu.
    Dzisiaj u nas deszcz pada.smutas.gif

I głowa mnie boli........smutas.gif
  • gość 2017.10.11 [14:54]
    up

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...