Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 69

Po 30stce i ciaglę sam

Polecane posty

Gość gość 69

Witam. Napiszę krótko:Mam ponad 30sci lat,wyglądam dobrze,uprawiam aktywnie życie,mam pracę itp. a ciągle jestem sam od rozstania(czyli jakies 1,5 roku) myslę źe chyba już nieznajdę żadnej takiej jak moja Ex:-( Czasem mam takiego doła źe szkoda nawet pisać. Gdzie tu znaleść fajną dziewczynę która zaakcpetuje mnie takiego jakiego jestem a nie jak widzę te na portalach to One tylko zdjecia potrafią robic i nic więcej...chyba do konca życia będę sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj z rocznika 1989-1992.... To symbol okresu upadku PRL, czegoś nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi gdzie takie dziewczyny można znaleść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dyskotekach, imprezach, kursach języka obcego. Warto wybrać się na trening (siłownia, basen) - tam tez są ludzie. Ubierać się ładnie i modnie... Dobre perfumy (nie musza być super drogi, z tańszych trwałe i mocne to sa np. włoskie Malizia albo jakiś Jacque Bogart). Auto-ważne aby było czyste, zadbane, bez korozji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli chodzi o strony to na sympatii, fotce... Na fotka.pl 80% kobiet przed 27 rokiem zycia będzie śliczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz więcej kobiet to materialistki-więcej chcą od Ciebie niź same mogą dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"myslę źe chyba już nieznajdę żadnej takiej jak moja Ex" współczuję Twojej przyszłej dziewczynie, bo z takim nastawieniem będziesz ją zawsze porównywał do byłej. Może najpierw zamknij przeszłość, żeby szukać kogoś na przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jak zamknąć coś co było i wraca? Wspomnienia wracają,więc wszystkiego nieda się zamknąć:-( Może miłość mi uciekła?kto to wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecym okiem
Autorze,zainwestuj w słownik ort.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukaj, odpuść, wyluzuj co ma być to będzie Jak szukasz podobnej do byłej to się rozczarujesz. Obniż wymagania i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rada30
gość 2017.05.17 Teraz więcej kobiet to materialistki-więcej chcą od Ciebie niź same mogą dać Zgłoś to jest obecnie największy problem, wiele kobiet jest wygodnych i leniwych, i co z takiej? samym seksem się nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny, ktory ma sie za ksiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha to wracaj do ex poyebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×