Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Layla...

Posłuchaj...poczytaj...poczuj...

Polecane posty

MK60**Pragnienie 🌻 zawieszona w próżni od lat tęsknię do dotyku warg pieszczoty rąk czułych słów ciepłych gestów MIŁOŚCI chcę oddać siebie komuś kto , tak , jak ja potrafi kochać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojciechowski Sławomir***"Ty" 🌻 Gdzieś byłem.Gdzie? Nie wiem. Poczułem tam miłość niezwykłej mocy Nikomu nigdy o tym nie powiem Był tam świat bez żadnej przemocy. x Nie czułem smutku, żadnego bólu Nie naznaczyły mnie czasu znamiona Nie było książąt, wojen i królów Co to za świat? To Twoje ramiona. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniliowa_001
piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktyka i strategia*** Mario Bentetti 🌻 moja taktyka to patrzeć na ciebie nauczyć się jaka jesteś pokochać cię jaka jesteś x moja taktyka to mówić do ciebie słuchać cię zbudować słowami niezniszczalny most x moja taktyka to pozostać w twoim wspomnieniu nie wiem jak ani pod jakim pretekstem ale pozostać w tobie x moja taktyka to być szczerym i wiedzieć że jesteś szczera nie sprzedawać sobie złudzeń aby między nami nie było kurtyny ani przepaści x moja strategia jest raczej głębsza i prostsza moja strategia to abyś pewnego dnia nie wiem jak ani z jakiego powodu wreszcie poczuła że jestem ci potrzebny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawrzyjmy układ***Mario Benedetti 🌻 przyjaciółko pani wie że może liczyć ze mną * nie do dwóch czy do dziesięciu ale liczyć na mnie jeżeli pewnego dnia zauważy pani że patrzę w jej oczy i w moich rozpozna pani blask miłości proszę nie stawiać na baczność karabinów ani nie myśleć co za brednie i pomimo owego blasku a może właśnie dzięki niemu może pani na mnie liczyć jeśli innym razem wydam się pani nietowarzyski bez powodu proszę nie myśleć cóż za słabość i tak może pani na mnie liczyć lecz zawrzyjmy układ ja chciałbym móc liczyć na panią to tak cudownie wiedzieć że pani istnieje wstępuje we mnie życie i kiedy to mówię chcę powiedzieć móc liczyć choćby do dwóch choćby do pięciu nie po to by pani pospieszyła mi z pomocą lecz po to by wiedzieć z całą pewnością że pani wie że może na mnie liczyć x przekład Mar Pillado 🌻 najmilszego dnia :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flunk - Love Hearts 🌻 Niebo wzywa, samotne na chwilę i nie powiedziała bym, nie powiedziała bym, nie została bym Aż umieściłeś to wyżej, umieściłeś to za wysoko, powiedziałeś, że to "Twoja miłość" powiedziałeś, że jest za późno, możesz wybrać swoje kochanie uścisk jest mocny, spanie samotnie, powracałeś po więcej - po utrzymanie pocałuj swoją miłość w słodkiej kołysance Możesz jedynie zatrzymać to w sercu pocałuj swoją miłość w słodkiej kołysance możesz jedynie trzymać to za wysoko 🌻 https://www.youtube.com/watch?v=8CELkhG116g&feature=plcp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popraw się :)
i na litość ....nie rób takich błędów ortograficznych :O wstyd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniliowa_001
pisz dalej:) fajnie sie czyta... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytaj. nie widzę, żeby tu był jakiś przymus i topik jest wyraźnie dedykowany. bynajmniej nie dla ciebie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Posłuchaj i poczuj* Siła miłości - Jennifer Rush 🌻 Szepty o poranku Słodko śpiących kochanków Są teraz jak uderzenie pioruna Jak ja patrzę w twoje oczy Pożądam twojego ciała I czuję każdy twój ruch Twój głos jest ciepły i czuły Miłość nie mogłaby mnie opuścić x Bo jestem twoją kobietą Ty jesteś moim mężczyzną Kiedykolwiek dosięgniesz mnie Zrobię wszystko co mogę x Czuję się zagubiona W twoich ramionach Kiedy nie ma świata poza nami Zbyt dużo do stracenia Do końca będę z tobą Chociaż może czasem Wydaje się jakbym była daleko Nie zastanawiaj się gdzie jestem Bo zawsze będę blisko ciebie x Czekamy na coś Gdzieś gdzie nigdzie nie byłam Czasem się boję Ale jestem gotowa się uczyć Siły miłości x Odgłos bicia twojego serca Robi się czysty Nagle czuję, że nie można iść dalej Jest jak lata temu 🌻 Dla M... http://www.youtube.com/watch?v=3ESMt4rnn3c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam, czytam, czytam
Leyla, czy to Ty wklejasz wiersze na topiku Lirycznie muzycznie na uczuciowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Trochę[kila(3) miesięcy] wklejałam na topiku: Najpiękniejsze wiersze o miłości. Teraz założyłam własny topik, bo tam podobno nie byłam zaproszona i złamałam reguły. :) Zaznaczam, że nie podpasuje się pod cudzymi tekstami i o ile to możliwe, podaję dane autorów tekstów, lub wykonawców piosenek. :) Ten topik jest dedykowany mojej miłości, ale nie będę miała nic przeciwko, jeśli ktoś zechce zamieścić tu to co poruszyło jego emocje abo zadedykuje coś miłego komuś kogo kocha. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam , czytam , czytam
myslalam ze tam tez piszesz bo jest jeden twoj wpis calkiem identyczny :) kiedys zajrze na dluzej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambicje**Alicja Rybałko 🌻 Mówisz; "Masz głowę". Dla tej głowy dalekosiężne plany kreślisz. Ona na wszystko jest gotowa żeby r o z s ą d n i e ciebie pieścić i b a r d z o m ą d r z e cię całować ... 🌻 Dla M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teresa***Jan Rostworowski 🌻 Więc to się stało wczoraj. A dziś ocalałą zabiorę i opatrzę najwonniejszym miodem. Teraz jej położyłem rękę na ramieniu, ramionami jest w słońcu, twarzą jeszcze w cieniu, czekam by się to słońce rozlało przy głowie i wtedy, przebudzona, wszystko mi opowie. x Jego pytał nie będę, smagłego osiłka, z którym się położyła w kolcach i jagodach. Odebrano ci suknię i perły odpięto i ręce przytrzymano z daleka od pereł. A ja je pozbierałem z wzruszeniem niezmiernym i teraz, patrz Tereso! oddaję twe perły. x Nie otworzyła powiek. Ruchem całkiem nowym pod ramieniem tamtego odszukała nocy. Więc mówię: do widzenia. Dłoń ci się odmyka i różową kotlinką zwraca ku ulewie. Odchodząc nie wiem tylko, czy to twoje szczęście, czy pierwszy deszcz jesieni szumi w moim drzewie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gravity- Jamie Woon 🌻 Pieniądze to czas Czas jest walutą Obydwoje wiemy Kto przeznacza go na Ciebie Byłaś jedyną Płakałaś w nieskończoność Ale nie można mieć wszystkiego Nie możesz mieć wszystkiego Czy powinienem ulec działaniu grawitacji Do tych myśli które mam Nie podoba mi się to uczucie zazdrości To nie jest to czego ja chcę Kocham dziewczynę, która kocha synchronizację Nic mnie w życiu bardziej nie stymulowało Ona jest wszędzie Jest jak energia elektryczna A ja nie mogę jej mieć Nie, nie, nie Nie mogę jej mieć Czy powinienem ulec grawitacji Do tych myśli które mam Nie podoba mi się to uczucie zazdrości To nie jest to czego ja chcę Oparła się działaniu grawitacji I nie walczyła z tym Przekonała miłość, że to tylko energia Zaprzepaściła to 🌻 http://www.youtube.com/watch?v=t7YPo3-QLD4&feature=player_embedded#!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whitney Houston - Szukam cię 🌻 Kiedy kładę się Niebiosa teraz słyszą mnie Zgubiłam się bez jakiejkolwiek przyczyny Po oddaniu tego wszystkiego, co należało do mnie. Przyszły burze śnieżne I zaciemniły moje słońce Po wszystkim tym, przez co przeszłam Do kogo teraz mam się zwrócić? Szukam Cię Szukam Cię Gdy straciłam całą swoją siłę To odnajduję ją teraz w Tobie. Szukam Cię Szukam Cię Kiedy melodia się urwie W Tobie odnajdę tę piosenkę Szukam Cię. Prawie tracę oddech Nie ma już o co walczyć Tonę, by już nie wbić się ponad powierzchnię Szukam otwartych drzwi I każda droga, którą obrałam Prowadzi do tego, że czegoś żałuję I nie wiem czy mi sie uda Nie mogę zrobić nic prócz podniesienia głowy do góry Moje bariery zostały złamane Moje ściany zostały zniszczone Waląc się na mnie Pada deszcz Klęska nadchodzi Potrzebuję Cię, byś mnie uwolnić Zabierz mnie z dala od tej walki Potrzebuję Cię Niech pada na mnie Twój blask 🌻 https://www.youtube.com/watch?v=5Pze_mdbOK8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waniliowa_001
Hey, Layla....dzieki za wpisy i piosenki:):) podoba mi sie ten topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj... 🌻 Nie wiem**Alicja Rybałko Nie wiem, czy płakać, czy kląć, niezręczność to, wina czy wada: kiedyś wypadłeś mi z rąk i odtąd tak ciągle wypadasz. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj... 🌻 Tak, odpowiadam, to prawda***Jan Rostworowski 🌻 Kilka razy pięknie zaśpiewał ptak, kilka razy pięknie uśmiechnęła mi się kobieta i przeszło życie. Oni: A bezpieczniejszy sposób przechodzenia jezdni który opracowałeś i teraz nosi twoje imię? A w obronie tępego, prostego obywatela zdania które kończyłeś ostro i kołem ustawiałeś? A pieniądze, które spiętrzyłeś jak tama i potem użyźniłeś nimi kilka miast że nawet w mundurach bileterek autobusowych pokazały się złote nitki? Tak, odpowiadam, to prawda. Ale kilka razy bardzo pięknie zaśpiewał ptak, kilka razy bardzo pięknie uśmiechnęła mi się kobieta i przeszło życie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×