Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieskorumpowany

Poznam minimalistke

Polecane posty

Gość nieskorumpowany

bo też jestem minimalista, nie interesuje mnie zdobywanie materialnego gòwna, ani nie motywuje mnie żadna ambicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i babcia oplaca ci internet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem minimalistką , w sensie ilości przedmiotów , ale kasy chcę jak najwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem minimalistką. Nie wyobrażam sobie latac za pieniędzmi, chodzic do pracy. Chcę soedzieć w domu i zadbać o dom. Oczywiście partner musi zarabiać. Albo może nie zarabiac ale myślę, ze pieniądze powinni dawać nam wtedy jego rodzice i moi rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja jestem minimalistką , w sensie ilości przedmiotów , ale kasy chcę jak najwięcej Zgłoś >> to ty nie ninimalistka tylko chciwa kur/wa jak 90% tępych suk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezowaty książe
gość dziś hmmm ale ile "musi" ten partner zarabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie jestem chciwa, lubię spokój ducha wiążący się z posiadaniem pieniędzy i czas na pasje. No i będąc bogatym, można pomagać bliźnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieskorumpowany
dziś i babcia oplaca ci internet! >>> dlaczego babcia? jest masa publicznego internetu. Nie jestem jakimś bezdomnym, mam co potrzeba, jedynie nie interesuje mnie ta gonitwa za materialnym gòwnem jsk to ma 98% ludności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
W Polsce jako minimalista jesteś bez szans. Za to gdybyś był księdzem znajdzesz kobietę bez trudu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szukaj minimalistki tylko baby bez ambicji wyjdzie taniej i szybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są zdesperowane. Jak poszukasz, to znajdziesz, tyle że będzie prawdopodobnie maksymalistką. Maksymalny obwód w biodrach i w brzuchu taki sam, a może większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem minimalistka bo wkurza mnie jaranie sie smarkfonami, komputerami, laptopami, tabletami, ubraniami, ikea, kosmetykami, reklamami, celebrytami, makijazem i calym tym gownem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest potrzebne, ale ile mozna. Nigdy nie zrozumiem oceniania po dobrobycie, trzeba byc kompletnym nudziarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty naiwna idiotko
gość wczoraj gość dziś Nie jestem chciwa, lubię spokój ducha wiążący się z posiadaniem pieniędzy i czas na pasje. No i będąc bogatym, można pomagać bliźnim. >>> od razu widać że pisze to małolata i biedota, a biedota zaczyna się umysłowa. Pomagać bliźnim? Ty chyba nie wiesz o czym piszesz, bliźni staną się z zazdrości twoimi największymi wrogami, bo ile im nie dasz to zawsze za mało, aż oskubią cie te kur/wy do zera. Naiwna, idealistyczna IDIOTKA, która nie wie jak działa prawdziwy świat. Dlatego nie masz kasy i nigdy nie będziesz jej mieć, jesteś bankrutem moralnym który myśli że pieniądze rozwiążą wszystkie twoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipnoza gòwna made in china
gość wczoraj Jedna mądra, ale 99.9% to niestety ślepota umysłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauka nie w las
gość wczoraj nie szukaj minimalistki tylko baby bez ambicji wyjdzie taniej i szybciej... Zgłoś Ambicja zniszczy każdego idiote, niektórych szybciej niż innych, niestety lekcja to nie jest łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowa na wage złota
gośćmen wczoraj W Polsce jako minimalista jesteś bez szans. Za to gdybyś był księdzem znajdzesz kobietę bez trudu usmiech.gif Zgłoś Bo Polska to chory kraj, niby religijny ale chory i zero współczucia, po trupach do celu, kasa to wasz Bóg i doprowadzi do waszej zagłady. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×