Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magia.dusz

Radość życia.

Polecane posty

Gość magia.dusz

Masz problemy? męczy cie życie,nie wiesz jak żyć i nic ćie juz nie cieszy? Napisz do mnie.Opisz najprosciej jak potrafisz co ci jest,wyrzuc z siebie wszystkie żale i boleści.Pomogę. magia.dusz@interia.pl Cena 40 zł. Odpowiadam tylko na e-maile. Pisz.Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magia.dusz
byc moze poczekam. Ale tobie juz nic i nikt nie pomoże.jestes na kazdym prawie forum i kazdemu dogryzasz.Zgryzota cie zabije. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lastryko
a ladaco czego tu sio do szkoły głąbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radość życia w Jezusie innej drogi nie ma próbowałem wszystkiego co mi przyszło do głowy razem z pm , narkotyki, wóda, magia , władza ,pieniądze to jest tylko iluzja całkowite pokładanie ufności w bogu we wszystkich sytuacjach życiowych jest największym hołdem i oddaniem czci bogu , na jaka może się zdobyć stworzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgffgggg
powinnas sie wstydzic, do czego to juz doszlo. czerpanie kasy z cudzego nieszczescia :O czy jezus bral pieniadze za uzdrawianie ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wart jest robotnik swojej zapłaty" - jakoś tak jest w Piśmie Św. odnośnie uczniów, co to mają iść w świat i trzosu ze sobą nie zabierać;) także, jak laska oferuje usługi na przywoitym poziomie, to nie ma co jej tych 4 dych żałować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo sram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×