Odpowiedz na ten temat

Takie sobie pytanie.

• gość 2017.02.12 [02:15]
    Kiedys brzydzilam sie masturbacji,a teraz robie to chetnie,czy wy drogie panie po trzydziestce tez macie zwiekszona potrzebe na seks?
  • gość 2017.02.12 [05:53]
    zegarek tika to i chęć bierze do różnych spraw
  • gość 2017.02.13 [17:02]
    Tak to raczej prawda,szkoda tylko ze maz tego nie rozumie,a jezeli juz dojdzie do seksu to mysli glownie o sobie,pare ruchow i po wszystkim.
    Masturbacja? Jako nastolatka bawilam sie dosc czesto,teraz raczej nie,ale jak tak dalej bedzie to chyba sprobuje.
  • gość 2017.02.13 [17:45]
    Trzeba zrozumiec mezczyzn,przyznam ze wczesniej to glownie maz zabiegal o seks a ja szukalam roznych wymowek,po prostu nie mialam duzych potrzeb,teraz jest odwrotnie, bardzo kocham meza,zdrada nie wchodzi w gre,seks jest ale bylejaki ,wiec czasem pozostaje autoerotyzm,staram sie jednak z tym nie przesadzac,oczywiscie maz o niczym nie wie,to taka moja tajemnica.
  • gość 2017.02.15 [00:51]
    Tak to prawda zauwazylam u siebie ze znacznie wzrodlo mi libido,czesciej mam ochote na seks a moje doznania sa wieksze ,latwiej tez osiagam zadowolenie i orgazm.
    Nigdy nie przypuszczalm tez ze w tym wieku na nowo odkryje uroki masturbacji.
    Pozdrwiam.
  • gość 2017.02.16 [00:29]
    Ja nie zauwazylam. A podobno to oznaka starzenia - zwiększone libido po 30. Ja zawsze miałam male.
  • gość 2017.02.16 [08:30]
    Macie p***y zamknięte na kłódkę . Przecietna mezatka chce raz na miesiąc . Prostytutki i alfonsi robią dobry interes na cnotliwych żonach .
  • gość 2017.02.16 [11:17]
    Niech napisze osoba ktora nigdy nie bawila sie ostatnia częścią odcinka układu moczowego.
  • gość 2017.02.17 [18:51]
    Wydaje mi sie ze jednak w temacie nie chodzi glownie o masturbacje,ale ogolnie o zwiekszony poped seksualny po 30-roku zycia i tak przyznaje racje,chociaz moze w moim przypadku to z popedem jest roznie jednak zaobserwowalam np.ze moje doznania erotyczne sa glebsze i mocniejsze,latwiej osiagam orgazm.
  • gość 2017.02.17 [19:39]
    Niestety, też to zauważyłam. Mówię niestety, bo ja to nawet faceta nie mam. Zaczynam już chodzić po ścianach...
  • gość 2017.02.17 [20:11]
    No tak ,masz racje to nie jest komfortowa sytuacja,ja tez od 5-lat sama,w dodatku bez szans na faceta.
    Kiedys pisalam o tym problemie z pewna kobieta,,katoliczka,, poradzila mi nie myslec o seksie, duzo sie modlic i czytac pismo swiete,jednak jakos ciezko mi nadal.
  • gość 2017.02.17 [22:49]
    Same jestescie sobie winne , kobieta jesli chce to moze miec kazdego na seks ,chyba ze Wy szukacie ksiecia ideala
  • gość wczoraj [02:10]
    gość wczoraj [19:39]
    Niestety, też to zauważyłam. Mówię niestety, bo ja to nawet faceta nie mam. Zaczynam już chodzić po ścianach...
    Zgłoś
    Kobieta jak nie dostaje długo fiuta w szpare to zaczyna chodzić po ścianach, po suficie, a nawet ma zaburzenia psychiczne, to jest udokumentowane od dawna. Szkoda tych bidulek.
  • gość pomoge wczoraj [02:29]
    Zglos sie do mnie kobieto , pomoge . SMS . Piecset jedenascietrzystapiecdziesiat dziewiec czrerysta dwadziescia osiem .
  • gość wczoraj [02:51]
    511 359 428
  • gość wczoraj [08:22]
    zuch dziewczyna. napisz rafaellloooo@o2.pl
  • gość wczoraj [09:52]
    Tysiac trzysta sto czterysta tysiac piecset sto dziewiecset

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...